⚡ Anuluj Dług i sądowy Nakaz Zapłaty ✍ SKUTECZNA pomoc prawna! - Antywindykacja EuroLege

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Nasz konsultant oddzwoni w ciągu godziny!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Otrzymałeś sądowy nakaz zapłaty lub wezwanie na rozprawę? Nie ryzykuj działania na własną rękę! Jeden błąd może spowodować przegranie sprawy. Dług może być przedawniony, zawyżony albo nienależny i wcale nie musisz go płacić!

Wysoka skuteczność: Wygraliśmy ponad 87% spraw, które prowadziliśmy! Nasz zespół tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem.

Kosztami obsługi prawnej w sprawie sądowej obciążymy stronę przeciwną, np. bank, firmę windykacyjną lub pożyczkową! Analiza dokumentów dotyczących sprawy zawsze jest bezpłatna!

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Wysoka skuteczność - ponad 87%! Potwierdzona wyrokami sądów.

Nasi prawnicy prowadzą i wygrywają sprawy sądowe z każdym bankiem, firmą windykacyjną i pożyczkową. 

Szybkie i skuteczne anulowanie sądowego nakazu zapłaty!

Jak działamy - Twoje korzyści ze współpracy z EUROLEGE

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie informacje i dokumenty, jakie od Ciebie pozyskamy posłużą wyłącznie do wykonania analizy prawnej i kontaktu z Tobą. Nie przekażemy ich firmom zewnętrznym.

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Analiza prawna sprawy jest całkowicie bezpłatna! Przedstawimy Ci wszystkie możliwości działania oraz informacje o kosztach współpracy. Wtedy zdecydujesz, czy chcesz walczyć o swoje pieniądze. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości, nasz zespół prawników jest do Twojej dyspozycji.

BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Nie musisz chodzić do sądu, nawet gdy otrzymasz wezwanie na rozprawę. Nasz doświadczony adwokat lub radca prawny przejmie na siebie kontakty z sądem aż do prawomocnego zakończenia sprawy.

Na Facebooku polubiło nas już ponad 60.000 osób!

Poznaj opinie osób, które korzystały z naszej pomocy prawnej.

Fundacja EuroLege Opinie
Fundacja EuroLege Opinie

Gwarancja jakości. EUROLEGE to największa i najbardziej doświadczona instytucja oddłużeniowa w Polsce!

Powierzając sprawę naszej kancelarii masz pewność, że zajmą się nią tylko wykwalifikowani prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w sprawach sądowych przeciwko bankom, firmom windykacyjnym i pożyczkowym. Działamy ponad 8 lat i udzieliliśmy pomocy prawnej blisko 10.000 osób!

Nasz zespół:

17 adwokatów

11 radców prawnych

5 specjalistów ds. finansów

Jak działamy? Dlaczego pomoc jest tak tania?

Każdego roku ponad 8000 dłużników uzyskuje pomoc prawną w ramach działań prowadzonych przez naszą kancelarię. Pomagamy osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie sądowym i egzekucyjnym. Doradzamy, informujemy jakie kroki należy podjąć w celu ochrony praw, a w razie potrzeby świadczymy pomoc prawną osobom pozwanym o zapłatę.

Mamy już 8 lat doświadczenia w pomocy osobom zadłużonym, a nasza kancelaria dzięki sumiennej pracy na rzecz swoich podopiecznych cieszy się bardzo dobrą opinią społeczną. Koszty pomocy prawnej w postępowaniu sądowym pokrywa strona przeciwna w formie zwrotu kosztów zastępstwa procesowego.

Osoba korzystająca z pomocy pokrywa jedynie koszt udzielenia pełnomocnictwa w wysokości 17 zł (opłata jest uiszczana na konto Urzędu Miasta/Gminy) oraz dokonuje niewielkiej, minimanej opłaty kancelaryjnej na pokrycie niezbędnych wydatków, np. zakupu znaczków itp. 

Opłata kancelaryjna jest zależna od wysokości zadłużenia, ale jest zawsze niższa niż w zwykłych kancelariach. Zazwyczaj w większości spraw nie przekracza kwoty 100-300 zł. Szczegółowy cennik oraz regulamin znajdziesz tutaj.

Anuluj dług w banku oraz u windykatora z pomocą kancelarii EUROLEGE!

Jeśli zostałeś pozwany do sądu o zapłatę przez bank, firmę windykacyjną, firmę pożyczkową (tzw. chwilówka) lub firmę telekomunikacyjną, to na pewno otrzymałeś sądowy nakaz zapłaty. Żeby się obronić musisz napisać i złożyć do sądu skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Napisanie sprzeciwu nie jest proste i lepiej jest zlecić to zadanie doświadczonym prawnikom. Dlatego nasza Fundacja udziela darmowej pomocy prawnej osobom, które zostały pozwane do sądu przez firmy windykacyjne i banki.

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze nakazu ale sprawa jest w sądzie, to również możesz się zgłosić. Nasi prawnicy zrobią wszystko, co możliwe, aby na drodze sądowej anulować dług zasądzony nakazem zapłaty.

Pamiętaj! Nakaz zapłaty nie kończy sprawy, tylko jest początkiem anulowania długu. Odwołanie od nakazu zapłaty jest możliwe ale dopiero przed sądem możesz podnieść zarzut przedawnienia albo nieudowodnienia roszczenia! Wbrew temu, co może się wydawać, zarzut przedawnienia przysługuje na wniosek dłużnika. Zarzut ten nie jest badany z urzędu przez sąd i powinien zostać odpowiednio uzasadniony. W przeciwnym razie sąd może go nie uwzględnić! Dlatego tak ważne jest, aby nie działać na własną rękę, tylko skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link