Zatrzymaj egzekucję komorniczą i skutecznie pozbądź się długu!

Ocena 4,7/5 od zadowolonych Klientów w

Nie dostałeś pisma z sądu, a komornik zajął Twoje konto w banku, pensję, emeryturę itp.? Pomożemy Ci wstrzymać egzekucję, anulować 40-100% długu i odzyskać pieniądze od komornika!

Zgłoś się na darmową i niezobowiązującą konsultację prawną. Dowiedz się jak możemy Ci pomóc.

To niesprawiedliwe, że osoba pozwana do sądu dowiaduje się o wszystkim dopiero od komornika!

Masz problem z zadłużeniem? Zostałeś pozwany do sądu przez bank, firmę pożyczkową albo windykacyjną?

Uważasz, że żądana kwota jest za wysoka albo nie masz wystarczających środków na spłatę?

Komornik wszczął egzekucję, zajął Twoje konto w banku, wszedł na pensję, emeryturę itp.? Nie wiesz jak to się stało, bo nie dostałeś żadnego pisma z sądu?

Na szczęście taką sprawę można wznowić, anulować dług i odzyskać pieniądze!

Jak to działa? Kiedy można zatrzymać egzekucję?

 1. Gdy nie dostałeś żadnego pisma z sądu, bo prawdopodobnie zostało wysłane na nieaktualny albo nieprawidłowy adres, a Ty dowiedziałeś się o wszystkim od komornika
 2. Nie dostałaś żadnego listu z sądu, bo był wysyłany na stare nazwisko (np. panieńskie), a już wtedy posługiwałaś się innym nazwiskiem.
 3. Nie odebrałeś awizo z poczty i list z sądu został zwrócony do sądu, a później pojawił się komornik.

Z naszą pomocą możesz niebawem uzyskać częściowe, a nawet całkowite oddłużenie!

Dołącz do grona tysięcy osób, którym pomogliśmy w uwolnić się od niesłusznej egzekucji komorniczej.

Wiemy jak Ci pomóc. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w walce z instytucjami finansowymi wygraliśmy blisko 80% prowadzonych spraw.

Jesteś o krok od skutecznego oddłużenia. Już dziś zgłoś się na darmową konsultację z naszym prawnikiem.

Nie ryzykuj działania na własna rękę!

Z naszą pomocą:

 • Zyskujesz szansę na anulowanie zadłużenia w znacznej części, a nawet w całości.
 • Zyskujesz szansę na odzyskanie pieniędzy zabranych przez komornika w toku egzekucji.
 • Unikniesz ryzyka przegrania sprawy z powodu nieznajomości przepisów i procedur sądowych.
 • Nie będziesz musiał obawiać się egzekucji komorniczej.
 • Pozbędziesz się stresu związanego z samodzielnym uczestnictwem w rozprawach sądowych.

Gwarantujemy Ci:

 • Twoją sprawę poprowadzi doświadczony radca prawny lub adwokat.
 • Będziemy z Tobą aż do zakończenia procesu sądowego, reagując na każde pismo od komornika, sądu lub wierzyciela.
 • Nie będziesz musiał samodzielnie podejmować czynności w skomplikowanym procesie sądowym.
 • Jeżeli wierzyciel złoży apelację od wyroku, to będziemy bez dodatkowych opłat reprezentowali Cię w postępowaniu apelacyjnym.
DARMOWA ANALIZA SPRAWY W KILKU PROSTYCH KROKACH

Jak to działa?

01

Wyślij zgłoszenie

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie, ustali czego dotyczy sprawa i wskaże jakie dokumenty będą potrzebne do analizy.

02

Analiza sprawy

Doświadczony prawnik dokładnie przeanalizuje dokumenty i ustali jaki sposób działania będzie możliwy w Twojej sprawie.

03

Rozmowa z prawnikiem

Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub emailem i wyjaśni jak możemy Ci pomóc zmniejszyć lub anulować zadłużenie, wygrać sprawę sądową, zatrzymać egzekucję itd.

04

Przystępujemy do działania

Jeśli zechcesz z nami współpracować, prześlemy na Twój adres email umowę o współpracy, pełnomocnictwo dla mecenasa i zaczynamy oddłużanie!

Gwarancja najwyższej jakości

Nasza kancelaria jest dwukrotnym laureatem plebiscytu Orły Prawa. Tym szczególnym wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy prawnicze, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

Certyfikaty:

Wybrane przelewy dla Klientów

Wygraliśmy ponad 7500 spraw!

Ocena 4,7/5 od zadowolonych Klientów w

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jakimi sprawami się zajmujecie, na czym polega pomoc Kancelarii?

Specjalizujemy się w sprawach z zakresu szeroko pojmowanego prawa finansowego i bankowego, a także prawa cywilnego.Od wielu lat reprezentujemy osoby zadłużone, pozwane do sądu o zapłatę przez banki, firmy windykacyjne i pożyczkowe (chwilówki). Nasza pomoc dotyczy spraw na etapie sądowym oraz egzekucji komorniczej. W razie potrzeby włączamy się także do tych spraw, gdzie jeszcze nie doszło do sprawy sądowej. Działamy zawsze w kierunku uchylenia wszystkich nakazów zapłaty oraz oddalenia powództw sądowych. Zawsze dobieramy taką metodę działania, która pozwoli uzyskać całkowite oddłużenie!Pomagamy także konsumentom poszkodowanym przez internetowych oszustów. Skutecznie odzyskujemy pieniądze skradzione z kont bankowych, a także doprowadzamy do unieważnienia umów pożyczek i kredytów zaciągniętych na wyłudzone dane osobowe. Jesteśmy jedną z nielicznych kancelarii w Polsce, która się tym zajmuje.Obsługujemy także kredytobiorców, którzy zawarli umowy kredytu hipotecznego w walucie obcej (frank szwajcarski, euro, dolar), a także w złotówkach.

Czy po darmowej konsultacji i analizie muszę zlecić Kancelarii prowadzenie sprawy?

Oczywiście, że NIE! Skorzystanie z darmowej konsultacji i analizy nie powoduje, że musisz nam zlecić prowadzenie sprawy.Dzięki wstępnej konsultacji dowiesz się: - jakie kroki prawne możesz podjąć w swojej sprawie - jakie masz szanse na wygraną.Podczas analizy dokumentów ustalimy także jak możemy Ci pomóc oraz jaki będzie koszt obsługi prawnej w naszej Kancelarii.Mając pełną wiedzę na temat sprawy możesz świadomie podjąć decyzję o dalszych krokach, które podejmiesz. Jeśli zechcesz, to zlecisz nam prowadzenie sprawy. A jeżeli zdecydujesz się na inne rozwiązanie, to możesz się bez konsekwencji wycofać.

Jaki jest czas oczekiwania na kontakt z Kancelarii?

Zgłoszenia przez formularz: Czas oczekiwania na kontakt telefoniczny naszego konsultanta w odpowiedzi na zgłoszenie wynosi zwykle 1 godzinę. Oczywiście jeśli zgłoszenie było wysłane w godzinach pracy Kancelarii. Czasami jednak zgłasza się do nas kilkaset osób jednego dnia. Wtedy czas oczekiwania na kontakt naszego konsultanta może się wydłużyć do kilku godzin.Odpowiedź na wiadomość email: Każdego dnia nasi pracownicy odpowiadają na wszystkie wiadomości, które otrzymujemy. Musisz jednak wiedzieć, że każdego dnia dostajemy nawet do pół tysiąca wiadomości. Cały zespół ciężko pracuje, aby odpowiedzieć na Twoją wiadomość w ciągu kilku godzin.Jeśli nie masz odpowiedzi ponów kontakt: Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi na zgłoszenie lub wiadomość wysłaną mailem/na Facebooku, to koniecznie ponów prośbę o kontakt. Zadzwoń do naszego biura (tel. 530 333 130) i zapytaj o aktualny status swojej sprawy. Możliwe, że trafiła do spamu lub nie doszła do nas z innych (niezależnych) przyczyn.

Czy pomoc Kancelarii Eurolege jest płatna?

Analiza każdej sprawy przez naszego prawnika jest zawsze BEZPŁATNA. Na tym etapie ustalamy czego dotyczy sprawa, czy nasza pomoc będzie skuteczna i jakie działania prawne możemy podjąć. W ramach analizy otrzymasz także wycenę dalszych działań naszej Kancelarii. Dopiero po analizie prawnej klient świadomie podejmuje decyzję, czy powierzyć nam prowadzenie swojej sprawy.Dalsze działania naszej Kancelarii (np. sprzeciw od nakazu zapłaty, reprezentacja sądowa) są płatne, a kwota jest ustalana indywidualnie w odniesieniu do wysokości zadłużenia. Cena za usługę jest zawsze dostosowana do możliwości finansowych naszych klientów i niższa niż opłaty w standardowych kancelariach prawnych. Szczegółowy cennik usług podstawowych oraz regulamin znajdziesz na naszej stronie.

Otrzymałem pismo z sądu. Co mam zrobić?

W takiej sytuacji jak najszybciej skontaktuj się naszą Kancelarią, najlepiej drogą mailową na adres: kontakt@eurolege.plDo wiadomości załącz: – skany lub zdjęcia pism otrzymanych z sądu – numer telefonu do kontaktu z Tobą – datę odbioru pisma z sąduPamiętaj, że masz tylko 14 dni na złożenie właściwego pisma procesowego. Po jego przekroczeniu wszelka pomoc może być już niemożliwa.Im szybciej się zgłosisz, tym więcej czasu będziemy mogli poświęcić na dokładne zapoznanie się z aktami, przygotowanie się do sprawy i ostatecznie wygraną.

Czy reprezentujecie dłużnika w sprawach sądowych?

Tak, oczywiście! Pomoc prawną w naszej Kancelarii świadczą doświadczeni prawnicy – radców prawnych i adwokatów. Nasz zespół liczy już ponad 30 osób!Nasi prawnicy nie tylko napiszą sprzeciw od nakazu zapłaty, albo odpowiedź na pozew. Do samego końca postępowania sądowego będziesz reprezentowany przez pełnomocnika, który profesjonalnie zajmie się Twoją sprawą

Otrzymałem od komornika zawiadomienie o wszczęciu egzekucji. Co mam zrobić?

Jak najszybciej skontaktuj się naszą Kancelarią, najlepiej drogą mailową na adres: kontakt@eurolege.plKontaktując się z nami dokładnie opisz okoliczności sprawy. Bardzo ważne jest ustalenie, czy wcześniej otrzymywałeś jakieś pisma z sądu (np. nakaz zapłaty). A jeśli nie to dlaczego, czy korespondencja sądowa była wysyłana na niewłaściwy albo nieaktualny adres?Nasi prawnicy bezpłatnie ustalą jakie są możliości zatrzymania egzekucji komorniczej i uzyskania całkowitego oddłużenia. Im szybciej zaczniemy działać, tym większą masz szansę na wygraną.

Przez wiele lat przebywałem za granicą. Teraz chcę wrócić do Polski. Jak mogę sprawdzić czy mam jakieś stare długi?

Osoby powracające z zagranicy często obawiają sie starych zobowiązań, które ciągną się za nimi od wielu lat. Często nie mają żadnej dokumentacji dotyczącej zadłużenia, gdyż nie odbierały listów z sądów i od komorników bo mieszkały w innym kraju.Jeśli ten problem dotyczy również Ciebie, koniecznie skontaktuj się z sądem właściwym twojego ostatniego miejsca zamieszkania w Polsce i ustal, czy ten sąd wydawał wobec ciebie nakazy zapłaty albo wyroki.Dodatkowo zwróć się z identycznym zapytaniem do E-Sądu w Lublinie, a także Sądu Rejonowego w Bielsku Białej i Elblągu. Są to sądy, do których masowo trafiały pozwy o zapłatę z firm windykacyjnych.Warto zwrócić się także do komornika, którego rewir obejmował twoje ostatnie miejsce zamieszkania z zapytaniem, czy były przez niego prowadzone jakiekolwiek postępowania egzekucyjne wobec twojej osoby.

Czy płatność za usługę można rozłożyć na raty?

Odpowiedź brzmi TAK. Jeżeli opłata kancelaryjna wynosi kilkaset złotych lub więcej, to na wniosek Klienta możemy rozłożyć płatność na raty.

Nasi prawnicy wypowiadali się dla:

Zgłoś się na darmową konsultację prawną w sprawie oddłużania!

Zgłoszenie i konsultacja do niczego Cię nie zobowiązują. W każdej chwili możesz się wycofać.

.