Uwolnij się od kredytu frankowego - bez opłaty wstępnej!

Ocena 4,7/5 od zadowolonych Klientów w

Nie chcesz płacić kancelarii z góry za proces frankowy? Nie ma sprawy! Twój sukces, to nasz sukces. Teraz w Eurolege płacisz tylko w przypadku wygrania procesu frankowego.

  • Wstrzymamy raty na czas trwania sprawy sądowej
  • Gwarancja wygranej sprawy, albo nic nie płacisz
  • 100% wygranych spraw frankowych

Nie ma znaczenia, czy Ty pozywasz bank, czy bank pozywa Ciebie. Zgłoś się na darmową i niezobowiązującą konsultację prawną. Dowiedz się ile możesz zyskać.

Frankowicze wygrywają 97% spraw sądowych więc
NIE PRZEPŁACAJ!

Przyjmujemy sprawy frankowe bez względu na wartość przedmiotu sporu! Jeśli masz kredyt 30 tys. zł, to taką sprawę też poprowadzimy.

Czas ucieka. Nie zwlekaj!

Pamiętaj, że czas działa na korzyść banków. Roszczenia konsumentów o zwrot nadpłat przedawniają się po 10 latach od dnia zapłaty każdej raty kredytu. Wszystkie nadpłaty dokonane przed 25 marca 2013 są już przedawnione!

Jesteś o krok od skutecznego rozwiązania problemu kredytu frankowego. Już dziś zgłoś się na darmową konsultację z naszym prawnikiem.

Najkorzystniejsza oferta na rynku!

Gwarantujemy Ci:

  • Twoją sprawę poprowadzi doświadczony radca prawny lub adwokat.
  • Będziemy z Tobą aż do zakończenia procesu sądowego, reagując na każde pismo z banku i sądu.
  • Nie będziesz musiał samodzielnie podejmować czynności w skomplikowanym procesie sądowym.
  • Szybkie wniesienie pozwu do sądu w imieniu klienta w celu przerwania biegu przedawnienia rat kredytu
  • Wniesienie w imieniu klienta wniosku o zabezpieczenie powództwa w celu zawieszenia spłaty rat kredytowych na czas trwania postępowania sądowego
  • Jeżeli bank złoży apelację od wyroku, to będziemy bez dodatkowych opłat reprezentowali Cię w postępowaniu apelacyjnym.
DARMOWA ANALIZA SPRAWY W KILKU PROSTYCH KROKACH

Jak to działa?

01

Wyślij zgłoszenie

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie, ustali czego dotyczy sprawa i wskaże jakie dokumenty będą potrzebne do analizy.

02

Analiza dokumentów

Doświadczony prawnik dokładnie przeanalizuje dokumenty i ustali ile możesz zyskać dzięki unieważnieniu umowy lub odfrankowieniu kredytu.

03

Rozmowa z prawnikiem

Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie i wyjaśni jak możemy Ci pomóc, jakie będą całkowite koszty oraz dalsze kroki.

04

Przystępujemy do działania

Jeśli zechcesz z nami współpracować, prześlemy na Twój adres email umowę o współpracy, pełnomocnictwo dla mecenasa i zaczynamy!

Wybrane wyroki

Skutecznie wygrywamy!

Ocena 4,7/5 od zadowolonych Klientów w

Gwarancja najwyższej jakości

Nasza kancelaria jest dwukrotnym laureatem plebiscytu Orły Prawa. Tym szczególnym wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy prawnicze, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

Certyfikaty:

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie pobieracie prowizji za sukces, to na czym zarabiacie?

Uważamy, że w obecnym stanie prawnym sprawy frankowe nie są już wielkim wyzwaniem dla kancelarii prawnych. Zatem żądanie ogromnych premii za sukces nie jest w porządku wobec Klienta.Dlatego w Kancelarii EUROLEGE nie pobieramy success fee od wygranej. Naszą premią za sukces są koszty zastępstwa procesowego płatne przez bank. Klient pokrywa jedynie opłatę wstępną oraz koszty dojazdu na rozprawę. Wysokość opłaty wstępnej także jest bardzo konkurencyjna, a do tego możemy ją rozłożyć na dogodne raty.Ale to jeszcze nie wszystko! Nie pobieramy także opłat za reprezentację Klienta w postępowaniu apelacyjnym.

Czy reprezentujecie dłużnika w sprawach sądowych?

Tak, oczywiście! Pomoc prawną w naszej Kancelarii świadczą doświadczeni prawnicy – radców prawnych i adwokatów. Nasz zespół liczy już ponad 30 osób!Nasi prawnicy nie tylko napiszą sprzeciw od nakazu zapłaty, albo odpowiedź na pozew. Do samego końca postępowania sądowego będziesz reprezentowany przez pełnomocnika, który profesjonalnie zajmie się Twoją sprawą.

Czy po darmowej konsultacji i analizie muszę zlecić Kancelarii prowadzenie sprawy?

Oczywiście, że NIE! Skorzystanie z darmowej konsultacji i analizy nie powoduje, że musisz nam zlecić prowadzenie sprawy.Dzięki wstępnej konsultacji dowiesz się: - jakie kroki prawne możesz podjąć w swojej sprawie - jakie masz szanse na wygraną.Podczas analizy dokumentów ustalimy także jak możemy Ci pomóc oraz jaki będzie koszt obsługi prawnej w naszej Kancelarii.Mając pełną wiedzę na temat sprawy możesz świadomie podjąć decyzję o dalszych krokach, które podejmiesz. Jeśli zechcesz, to zlecisz nam prowadzenie sprawy. A jeżeli zdecydujesz się na inne rozwiązanie, to możesz się bez konsekwencji wycofać.

Czy płatność za usługę można rozłożyć na raty?

Odpowiedź brzmi TAK. W każdej sprawie ustalamy dogodne warunki rozliczenia, uwzględniając płatności na raty.

Czy są jakieś ukryte koszty?

Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Wszystkie opłaty na rzecz Kancelarii zawsze przedstawiamy przed podpisaniem umowy. Nasza umowa jest jasna i krótka. Liczy dosłownie 2 strony A4.

Czy prowadzicie sprawy kredytów innych niż frankowe?

Tak, zajmujemy się sprawami dotyczącymi kredytów złotówkowych, frankowych, a także w euro i dolarach. Oczywiście mamy także na swoim koncie wiele pozytywnych wyroków w takich sprawach.

Czy można wystąpić z pozwem po całkowitej spłacie kredytu?

Tak. Spłata kredytu (całkowita lub częściowa) ma znaczenie tylko dla ustalenia wysokości dochodzonego roszczenia. Całkowita spłata kredytu nie wpływa na ocenę abuzywności klauzul zawartych w przedmiotowej umowie. Oczywiście wciąż możliwe jest również uznanie umowy kredytowej za nieważną.

Nasi prawnicy wypowiadali się dla:

Zgłoś się na darmową konsultację prawną w sprawie frankowej!

Zgłoszenie i konsultacja do niczego Cię nie zobowiązują. W każdej chwili możesz się wycofać.

.