S – Collect Fundusz Inwestycyjny - komornik, wezwanie i pozew z sądu. - Antywindykacja EuroLege

S – Collect Fundusz Inwestycyjny – komornik, wezwanie i pozew z sądu.

S-Collect nakaz zapłaty z sądu zadłużenie

Oceń artykuł: 

Otrzymałeś sądowy nakaz zapłaty albo wezwanie na rozprawę wraz z pozwem od S – Collect Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? Zatem dobrze trafiłeś, bo całkowite oddłużenie jest możliwe! W naszym dzisiejszym artykule dowiesz się w jaki sposób poradzić sobie w sprawie sądowej z powództwa S – Collect Fundusz Inwestycyjny Zamknięty oraz w jaki sposób uchylić nakaz zapłaty w tej sprawie. Zachęcamy do lektury.

Pamiętaj, że nie musisz walczyć z tą firmą na własną rękę. Nasi doświadczeni prawnicy wygrali już tysiące spraw sądowych z powództwa firm windykacyjnych, w tym S – Collect i anulowali zadłużenia w całości! Jeszcze dziś skontaktuj się z nasza kancelarią i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej swojej sprawy.

A może komornik sądowy z S – Collect NSFIZ? Ten problem również poruszamy w naszym dzisiejszym artykule. Przeczytaj do końca i dowiedz się tego, o czym 99% ludzi zadłużonych nie wie. Czyli, jak zatrzymać komornik i odzyskać pieniądze!

Czym jest Fundusz S – Collect?

Firma S – Collect to jeden z niestandaryzowanych sekurytyzacyjnych funduszy inwestycyjnych zamkniętych działających na terytorium Polski. Istotą działalności takich podmiotów jest skupowanie długów – również przedawnionych – oraz dochodzenie ich w imieniu własnym na drodze polubownej albo sądowej.

Pozew i sądowy nakaz zapłaty z Funduszu S – Collect.

Kiedy wezwania do zapłaty kierowane z firmy windykacyjnej nie przynoszą oczekiwanego rezultatu, do gry o zapłatę wkraczają prawnicy Funduszu S – Collect. Składają oni pozwy przeciwko osobom, które według wiedzy ich zleceniodawcy – czyli firmy windykacyjnej – zalegają z roszczeniami. Czy jest to prawda ostatecznie ma rozstrzygnąć sąd.

Kilka miesięcy temu napisał do nas Pan Jerzy z województwa podlaskiego, który w mailu opisał nam swoją sytuację:

„Liczę na Państwa fachową pomoc w sprawie sądowej. Odebrałem dzisiaj list z sądu. Jakaś nieznana mi firma windykacyjna żąda ode mnie zapłaty za dług, którego nie pamiętam. Naprawdę nie pamiętam, żebym miał jakieś zadłużenia w tej czy innej firmie. A kwota do zapłaty to ponad 40.000 zł! Nie wiem jak i co zrobić. Jestem przybity tą sytuacją. Proszę pomóżcie!

Jak zwykle, tak i tym razem Pan Jerzy mógł liczyć na nasza szybką i fachową pomoc. Natychmiast jego sprawie przydzieliliśmy opiekuna prawnego, a sprawą zajął się prawnik współpracujący z naszą Kancelarią, z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze spraw antywindykacyjnych.

Nakaz zapłaty z Funduszu S – Collect uchylony. To dopiero początek.

Po przesłaniu nam oświadczeń nasz prawnik sporządził sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego na rzecz Funduszu S – Collect. Następnie wysłał go do sądu. Zgodnie z przepisami nakaz zapłaty został uchylony w całości. W związku z tym w sprawie mieliśmy szansę na przedstawienie naszych twierdzeń. Zarzutów było dużo, ale jak zwykle w sprawach z firmami windykacyjnymi inaczej być nie mogło.

Przez cały czas, od dnia wniesienia sprzeciwu, aż do dnia rozprawy nasz podopieczny znajdował się pod ciągłym ostrzałem pracowników firmy windykacyjnej. Nie było praktycznie dnia, aby nie odebrał telefonów. Nie było tygodnia, aby nie trafiały do niego wezwania do zapłaty w formie wiadomości tekstowych SMS oraz tradycyjnych wezwań do zapłaty.

Rozprawa sądowa z S – Collect. Powództwo oddalone!

Na rozprawę czekaliśmy kilka miesięcy, a więc nasz podopieczny musiał uzbroić się w cierpliwość. Opłacało się! Dzięki naszej szybkiej i sprawnej pomocy Pan Jerzy uzyskał wyrok oddalający powództwo. Oznaczało to, że sąd ostatecznie stwierdził, że długu nie było. Nie mogło z resztą być inaczej. Dowody przedstawione przez firmę windykacyjną nie przekonywały nikogo. Może poza pełnomocnikiem powoda, czyli Funduszu S – Collect 😊

Czy warto walczyć w sądzie z Funduszem S – Collect?

Jak pokazuje przykład Pana Jerzego oraz wiele innych spraw z naszym udziałem przeciwko Funduszowi S – Collect, warto wchodzić w spór sądowy i składać odwołania. Przede wszystkim uzyskujemy możliwość całkowitego oddłużenia albo zdecydowanego zmniejszenia kwoty długu.

Funduszem S – Collect nasłał komornika? Mamy radę. Sprawdź czy i Ty możesz zablokować egzekucję.

Jeśli w Twojej sprawie z S – Collect jest już komornik to być może nic straconego. Wszystko jednak zależy od oceny Twojej sytuacji. Musisz wiedzieć, że umorzenie egzekucji komorniczej i zablokowanie działań egzekucyjnych nie jest zadaniem łatwym. Wymaga wiele wiedzy, praktyki prawniczej oraz odrobinę cierpliwości. Jak więc to zrobić i od czego zacząć?

Zacznijmy od tego, że możliwość umorzenia egzekucji komorniczej z wniosku S – Collect NSFIZ możliwe jest wówczas, jeśli w Twojej sprawie sąd popełnił błąd w doręczeniu tytułu wykonawczego. Jak to możliwe? Otóż w sądach jak wiemy także pracują ludzie i popełniają pomyłki. Za taką uznać można uznanie za doręczoną przesyłkę sądową adresowaną do pozwanego na:

  1. błędny albo nieaktualny adres – powstały np. w wyniku wyjazdu za granicę czy przeprowadzki,
  2. stare nazwisko – zazwyczaj w przypadku wstąpienia w związek małżeński.

Czy zanim pojawił się komornik sądowy otrzymywałeś/aś jakiekolwiek pisma z sądu w sprawie z S – Collect? Przypominamy, chodzi tylko o sprawy sądowe i przesyłki sądowe. Jeśli odpowiedź na postawione przed chwilą pytanie brzmi: NIE, to masz wysokie prawdopodobieństwo zakończenia historii z komornikiem. Więcej, masz niepowtarzalną szansę na ODZYSKANIE ZABRANYCH PIENIĘDZY! Jak najbardziej jest to możliwe i wykonalne. Dowiedliśmy tego w setkach spraw, w których działając na zlecenie naszych Klientów doprowadzaliśmy do umorzenia licznych egzekucji komorniczych i odzyskania pieniędzy.

Jak napisaliśmy wyżej, zadanie pod tytułem “umorzenie egzekucji komorniczej” nie jest ani łatwe ani zazwyczaj przyjemne. Wiąże się z koniecznością napisania kilku pism do sądu i komornika oraz zaopatrzeniu się w cierpliwość i tzw. “twardą skórę”. Dlaczego? Otóż firmy windykacyjne i komornicy nie szczególnie chętnie współdziałają kiedy dłużnik wymyka im się z rąk. Dlatego tak ważne jest, żeby nad sprawą czuwał doświadczony w sprawach egzekucji komorniczych prawnik.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom aktualnych czasów uruchomiliśmy w naszej Kancelarii EUROLEGE specjalny zespół prawników od spraw egzekucji komorniczych. Unikatowy model działalności umożliwia nam pomoc wszystkim potrzebującym przed każdym sądem i komornikiem w Polsce! Nawet osoby mieszkające za granicą, a mające problemy w kraju mogą uzyskać naszą pomoc.

Jak to możliwe, że pomoc prawnika od antywindykacji jest na wyciągnięcie ręki i jest tak łatwo dostępna za niewielkie pieniądze? Klucz leży w specjalizacji. Blokowaniem egzekucji komorniczych zajmujemy się od wielu lat. Znamy mechanizmy i przepisy rządzące procesem i potrafimy je wykorzystywać z korzyścią dla naszych Klientów.

Chcesz zgłosić nam swoją sprawę? Wszystko zrobisz wygodnie, szybko i bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy telefon albo inne urządzenie połączone z Internetem. Oto kilka sposób kontaktu z naszą Kancelarią:

  1. zadzwoń pod numer: 530 333 130
  2. napisz maila na: kontakt@eurolege.pl
  3. napisz wiadomość na Facebooku: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/
  4. wyślij zgłoszenie przez formularz: https://eurolege.pl/anuluj-dlug/

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA