sylwetki mecenasow - Antywindykacja EuroLege

sylwetki mecenasow

Anna Tychoniewicz

Prezes Zarządu

Doświadczona manager i organizatorka przedsięwzięć w sektorze NGO. Charyzmatyczna liderka, która na codzień zaraża optymizmem i skutecznie motywuje zespół do działania.

Marcin Kwieciński

Prokurent

Prawnik, ekspert w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego z wieloletnim doświadczeniem. Magister prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ukończył również studia magisterskie na kierunku psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Tomasz Gabrylewicz

Dyrektor ds. prawnych

Doświadczony radca prawny, negocjator, autor licznych publikacji prawniczych, w tym naukowych. Wieloletni działacz w sektorze NGO. Ekspert i praktyk w sprawach cywilnych o zapłatę z powództwa banków oraz funduszy sekurytyzacyjnych.

Jacek Andrzejewski

Dyrektor ds. marketingu

Manager marketingu i sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem na kierowniczych stanowiskach w kancelariach prawnych, firmach handlowych o zasięgu ogólnopolskim. Wielokrotnie zasiadał w organach instytucji działających w sektorze NGO.

Patrycja Kosman

Adwokat

Specjalista z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Adwokat doświadczony w sprawach z powództwa banków, chwilówek oraz funduszy sekurytyzacyjnych.

Piotr Kloc

Adwokat

Specjalista z zakresu m.in. prawa gospodarczego i karnoskarbowego, doświadczony w sporach z bankami na gruncie tzw. kredytów frankowych. Adwokat, który posiada sprawdzone metody na wyjście ze spirali zadłużenia, walczy o prawa dłużników na każdym etapie postępowania windykacyjnego.

Michał Bronisz

Adwokat

Ekspert w sprawach cywilnych o zapłatę z powództwa banków oraz funduszy sekurytyzacyjnych. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Tomasz Kisiel

Adwokat

Specjalista z zakresu antywindykacji oraz prawa karnego skarbowego. Doświadczony prawnik z wieloletnią praktyką w sprawach z powództwa banków i firm pożyczkowych o zapłatę, jak również w sporach z bankami na gruncie tzw. kredytów frankowych. Zajmuje się pomocą klientom pozwanym w sprawach o zapłatę na terenie całej Polski.

Sebastian Żeleźnicki

Radca prawny

Ekspert prawa wekslowego, bankowego i egzekucji komorniczej. Doświadczony prawnik z wieloletnią praktyką w sprawach z zakresu prawa transportowego i prawa karnego skarbowego oraz w sprawch z powództwa firm pożyczkowych.

Marek Kisiel

Adwokat

Specjalista w sprawach, cywilnych, karnych, gospodarczych i w postępowaniu egzekucyjnym. Prawnik doświadczony w sporach z bankami na gruncie tzw. kredytów frankowych. Na codzień zajmuje się sporządzaniem pism i reprezentacją pozwanych w postępowaniach z powództwa banków, funduszy inwestycyjnych i firm windykacyjnych. 

Rafał Doboszewicz

Radca prawny

Specjalista z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Radca Prawny doświadczony w sprawach z powództwa banków oraz funduszy sekurytyzacyjnych.

Natalia

Specjalista ds. administracji

Magdalena

Asystent ds. obsługi klienta

Julita

Asystent ds. obsługi klienta

Jakub

Asystent ds. obsługi klienta

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link