Wstrzymanie egzekucji komorniczej - Antywindykacja EuroLege

Zatrzymaj egzekucję komorniczą, anuluj swój dług i odzyskaj pieniądze! Wyślij zgłoszenie po darmową analizę sprawy:

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Nasz konsultant oddzwoni w ciągu godziny!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Komornik wszczął egzekucję, zajął Twoje konto w banku, wszedł na pensję, emeryturę itp.? Możesz się odwołać do sądu i uzyskać całkowite oddłużenie jeżeli:

  • Nie otrzymałeś żadnego sądowego nakazu zapłaty i dowiedziałeś się o wszystkim od komornika;
  • Albo nie odebrałeś awizo z poczty i list z sądu został zwrócony do sądu, a później pojawił się komornik.

93% Prowadzonych spraw komorniczych zakończyliśmy sukcesem!

Kosztami obsługi prawnej w sprawie sądowej obciążymy stronę przeciwną, np. bank, firmę windykacyjną lub pożyczkową! Analiza dokumentów dotyczących sprawy zawsze jest bezpłatna!

Wysoka skuteczność - ponad 87%! Potwierdzona wyrokami sądów.

Nasi prawnicy prowadzą i wygrywają sprawy sądowe z każdym bankiem, firmą windykacyjną i pożyczkową. 

Szybkie i skuteczne anulowanie sądowego nakazu zapłaty!

Jak działamy - Twoje korzyści ze współpracy z EUROLEGE

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie informacje i dokumenty, jakie od Ciebie pozyskamy posłużą wyłącznie do wykonania analizy prawnej i kontaktu z Tobą. Nie przekażemy ich firmom zewnętrznym.

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Analiza prawna sprawy jest całkowicie bezpłatna! Przedstawimy Ci wszystkie możliwości działania oraz informacje o kosztach współpracy. Wtedy zdecydujesz, czy chcesz walczyć o swoje pieniądze. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości, nasz zespół prawników jest do Twojej dyspozycji.

BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Nie musisz chodzić do sądu, nawet gdy otrzymasz wezwanie na rozprawę. Nasz doświadczony adwokat lub radca prawny przejmie na siebie kontakty z sądem aż do prawomocnego zakończenia sprawy.

Na Facebooku polubiło nas już ponad 60.000 osób!

Poznaj opinie osób, które korzystały z naszej pomocy prawnej.

Fundacja EuroLege Opinie
Fundacja EuroLege Opinie

Jak działamy? Dlaczego pomoc jest tak tania?

Każdego roku ponad 8000 dłużników uzyskuje pomoc prawną w ramach działań prowadzonych przez naszą kancelarię. Pomagamy osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie sądowym i egzekucyjnym. Doradzamy, informujemy jakie kroki należy podjąć w celu ochrony praw, a w razie potrzeby świadczymy pomoc prawną osobom pozwanym o zapłatę.

Mamy już 8 lat doświadczenia w pomocy osobom zadłużonym, a nasza kancelaria dzięki sumiennej pracy na rzecz swoich podopiecznych cieszy się bardzo dobrą opinią społeczną. Koszty pomocy prawnej w postępowaniu sądowym pokrywa strona przeciwna w formie zwrotu kosztów zastępstwa procesowego.

Osoba korzystająca z pomocy pokrywa jedynie koszt udzielenia pełnomocnictwa w wysokości 17 zł (opłata jest uiszczana na konto Urzędu Miasta/Gminy) oraz dokonuje niewielkiej, minimanej opłaty kancelaryjnej na pokrycie niezbędnych wydatków, np. zakupu znaczków itp. 

Opłata kancelaryjna jest zależna od wysokości zadłużenia, ale jest zawsze niższa niż w zwykłych kancelariach. Zazwyczaj w większości spraw nie przekracza kwoty 100-300 zł. Szczegółowy cennik oraz regulamin znajdziesz tutaj.

Anuluj dług w banku oraz u windykatora z pomocą kancelarii EUROLEGE!

Zdarza się tak, że dłużnik dowiaduje się dopiero od komornika, że został wobec niego wydany sądowy nakaz zapłaty. Odbywa się to tak, że komornik zajmuje konto bankowe albo wynagrodzenie za pracę na podstawie tytułu wykonawczego, który nie został skutecznie doręczony. Wszystko przez to, że firma pozywająca dłużnika do sądu podała jego nieaktualny adres. Niewiele osób wie jednak jak wstrzymać egzekucję komorniczą.

Jeśli nie otrzymałeś nakazu zapłaty z sądu, to nadal możesz się od niego odwołać i wstrzymać egzekucję komorniczą i podjęte przez niego czynności. Zgłoś się do naszej Fundacji, a nasz zespół prawny doprowadzi do umorzenia postępowania egzekucyjnego i uchylenia nakazu zapłaty. Dzięki temu zajęcia komornicze zostaną zdjęte, a Ty będziesz miał możliwość obrony w sądzie, na przykład poprzez podniesienie zarzutu przedawnienia!

Pamiętaj! Jest wiele sytuacji, w których można zablokować komornika i wstrzymać egzekucję. Należy jednak podjąć czynności z pomocą doświadczonego prawnika, a nie działąć na własną rękę, bo można tylko pogorszyć sprawę!

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link