Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej!

Ocena 4,7/5 od zadowolonych Klientów w

Nasz doświadczony prawnik ustali jak możemy Ci pomóc wygrać sprawę sądową z bankiem, firmą windykacyjną lub pożyczkową.

Zgłoś się na darmową i niezobowiązującą konsultację prawną. Dowiedz się jak możemy Ci pomóc.

darmowa analiza sprawy w kilku prostych krokach

Jak to działa:

01

Wyślij zgłoszenie

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie, ustali czego dotyczy sprawa i wskaże jakie dokumenty będą potrzebne do analizy.

02

Analiza sprawy

Doświadczony prawnik dokładnie przeanalizuje dokumenty i ustali jaki sposób oddłużania będzie możliwy w Twojej sprawie.

03

Rozmowa z prawnikiem

Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub emailem i wyjaśni jak możemy Ci pomóc zmniejszyć lub anulować zadłużenie.

04

Przystępujemy do działania

Jeśli zechcesz z nami współpracować, prześlemy na Twój adres email umowę o współpracy, pełnomocnictwo dla mecenasa i zaczynamy oddłużanie!

Otrzymałeś sądowy nakaz zapłaty lub wezwanie na rozprawę? Nie ryzykuj działania na własną rękę! Jeden błąd może spowodować przegranie sprawy. Dług może być przedawniony, zawyżony albo nienależny i wcale nie musisz go płacić!

Komornik niespodziewanie zajął Twoje konto w banku, pensję, emeryturę itp? Nie dostałeś żadnego pisma z sądu, nie wiesz nic o żadnej sprawie sądowej? W takiej sytuacji egzekucję komorniczą można zatrzymać, anulować dług w całości lub częściowo oraz odzyskać zabrane pieniądze!

Wygraliśmy ponad 80% spraw sądowych, które prowadziliśmy. Zgłoś się już dziś, abyśmy mogli pomóc również Tobie!

Nasz zespół tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy wygrali setki spraw z bankami, firmami pożyczkowymi i windykacyjnymi.

Analiza dokumentów dotyczących sprawy zawsze jest bezpłatna! Nasz prawnik ustali jak skomplikowana jest sprawa, jakie kroki prawne możesz podjąć i czy masz szansę na oddłużenie. Taka wstępna porada odnośnie możliwości oddłużenia jest w naszej Kancelarii całkowicie darmowa!

Gwarancja najwyższej jakości

Nasza kancelaria jest dwukrotnym laureatem plebiscytu Orły Prawa. Tym szczególnym wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy prawnicze, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

Certyfikaty:

EUROLEGE W LICZBACH

Nasze wyniki

W naszej kancelarii masz pewność, że Twoją sprawą zajmą się prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w sprawach przeciwko instytucjom finansowym. Wygraliśmy 7 500 spraw sądowych z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych. Przez 8 lat zmniejszyliśmy zobowiązania naszych klientów na łączną kwotę 105 000 000,00 zł!

Ekspertów

Adwokaci, radcy prawni, eksperci finansowi.

Osób skorzystało z pomocy

Prowadzimy i wygrywamy sprawy we wszystkich sądach w Polsce.

Bezpłatnych konsultacji

Codziennie wykonujemy dziesiątki darmowych analiz prawnych dokumentów sądowych i kredytowych.

Łączna kwota oddłużeń

Wysokość roszczenia nie ma znaczenia. Liczy się możliwość udzielenia pomocy.

Wybrane wyroki

Wygraliśmy ponad 7500 spraw!

Ocena 4,7/5 od zadowolonych Klientów w

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jakimi sprawami się zajmujecie, na czym polega pomoc Kancelarii?

Od wielu lat reprezentujemy osoby zadłużone, pozwane do sądu o zapłatę przez banki, firmy windykacyjne i pożyczkowe (chwilówki). Nasza pomoc dotyczy spraw na etapie sądowym oraz egzekucji komorniczej. W razie potrzeby włączamy się także do tych spraw, gdzie jeszcze nie doszło do sprawy sądowej. Działamy zawsze w kierunku uchylenia wszystkich nakazów zapłaty oraz oddalenia powództw sądowych. Zawsze dobieramy taką metodę działania, która pozwoli uzyskać całkowite oddłużenie!Pomagamy także konsumentom poszkodowanym przez internetowych oszustów. Skutecznie odzyskujemy pieniądze skradzione z kont bankowych, a także doprowadzamy do unieważnienia umów pożyczek i kredytów zaciągniętych na wyłudzone dane osobowe. Jesteśmy jedną z nielicznych kancelarii w Polsce, która się tym zajmuje.Obsługujemy także kredytobiorców, którzy zawarli umowy kredytu hipotecznego w walucie obcej (frank szwajcarski, euro, dolar), a także w złotówkach.

Czy pomoc Kancelarii Eurolege jest płatna?

Analiza każdej sprawy przez naszego prawnika jest zawsze BEZPŁATNA. Na tym etapie ustalamy czego dotyczy sprawa, czy nasza pomoc będzie skuteczna i jakie działania prawne możemy podjąć. W ramach analizy otrzymasz także wycenę dalszych działań naszej Kancelarii. Dopiero po analizie prawnej klient świadomie podejmuje decyzję, czy powierzyć nam prowadzenie swojej sprawy.Dalsze działania naszej Kancelarii (np. sprzeciw od nakazu zapłaty, reprezentacja sądowa) są płatne, a kwota jest ustalana indywidualnie w odniesieniu do wysokości zadłużenia. Cena za usługę jest zawsze dostosowana do możliwości finansowych naszych klientów i niższa niż opłaty w standardowych kancelariach prawnych. Szczegółowy cennik usług podstawowych oraz regulamin znajdziesz na naszej stronie.

Czy reprezentujecie dłużnika w sprawach sądowych?

Tak, oczywiście! Pomoc prawną w naszej Kancelarii świadczą doświadczeni prawnicy – radców prawnych i adwokatów. Nasz zespół liczy już ponad 30 osób!Nasi prawnicy nie tylko napiszą sprzeciw od nakazu zapłaty, albo odpowiedź na pozew. Do samego końca postępowania sądowego będziesz reprezentowany przez pełnomocnika, który profesjonalnie zajmie się Twoją sprawą.

Otrzymałem pismo z sądu. Co mam zrobić?

Do wiadomości załącz: – skany lub zdjęcia pism otrzymanych z sądu – numer telefonu do kontaktu z Tobą – datę odbioru pisma z sąduPamiętaj, że masz tylko 14 dni na złożenie właściwego pisma procesowego. Po jego przekroczeniu wszelka pomoc może być już niemożliwa.Im szybciej się zgłosisz, tym więcej czasu będziemy mogli poświęcić na dokładne zapoznanie się z aktami, przygotowanie się do sprawy i ostatecznie wygraną.

Czy po darmowej konsultacji i analizie muszę zlecić Kancelarii prowadzenie sprawy?

Oczywiście, że NIE! Skorzystanie z darmowej konsultacji i analizy nie powoduje, że musisz nam zlecić prowadzenie sprawy.Dzięki wstępnej konsultacji dowiesz się: - jakie kroki prawne możesz podjąć w swojej sprawie - jakie masz szanse na wygraną.Podczas analizy dokumentów ustalimy także jak możemy Ci pomóc oraz jaki będzie koszt obsługi prawnej w naszej Kancelarii.

Czy płatność za usługę można rozłożyć na raty?

Odpowiedź brzmi TAK. Jeżeli opłata kancelaryjna wynosi kilkaset złotych lub więcej, to na wniosek Klienta możemy rozłożyć płatność na raty.