Antywindykacja oddłużanie Kraków. Kancelaria oddłużeniowa Kraków

EuroLege od 2014 roku aktywnie wspiera osoby zmagające się ze spiralą zadłużenia. Nasza pomoc prawna dla zadłużonych dostępna jest również w Krakowie. Jeśli Twoim priorytetem jest bezpieczne, legalne i efektywne oddłużanie, pomożemy Ci, podejmując działania w zakresie antywindykacji.

Oddłużanie pożyczek hipotecznych i kredytów frankowych

Jeśli podobnie jak tysiące Polaków masz kredyt we frankach i nie wiesz, jak poradzić sobie z tym problemem, w EuroLege możemy Ci pomóc. Nasi prawnicy specjalizują się w oddłużaniu kredytów frankowych, wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie w negocjowaniu z bankami. Dzięki naszym działaniom w zakresie antywindykacji możesz odzyskać pieniądze, które zostały Ci nienależnie pobrane przez bank.

W przypadku kredytów frankowych sądy powszechne uznały, że postanowienia umowy kredytowej, które uzależniają wysokość rat kredytu od zmiennego kursu franka szwajcarskiego, są niedozwolone. Świadcząc pomoc prawną dla zadłużonych frankowiczów, zawsze zwracamy uwagę na fakt, iż niedozwolone klauzule naruszają interesy kredytobiorcy, który nie jest w stanie przewidzieć wysokości swoich zobowiązań finansowych.

Również sądy powszechne w Krakowie w zdecydowanej większości uznają, że kredyty frankowe są nieważne. W 2023 roku, od momentu wydania przez Sąd Najwyższy pierwszego wyroku unieważniającego kredyt frankowy, sądy unieważniły już ponad 20 tysięcy kredytów frankowych. Szanse na skuteczną antywindykację i oddłużenie kredytu frankowego są zatem bardzo duże.

Antywindykacja w Krakowie – sprzeciw od nakazu zapłaty

Sąd na wniosek banku, firmy telekomunikacyjnej lub spółdzielni mieszkaniowej przysłał Ci nakaz zapłaty? Jako osoba zadłużona nie możesz zwlekać z podjęciem działań w zakresie antywindykacji. Sprzeciw od nakazu zapłaty to Twój pierwszy krok na drodze do skutecznego oddłużania. W EuroLege zapewnimy pomoc prawną w Krakowie, nawet wtedy, gdy w Twojej sprawie wszczęte zostało postępowanie komornicze. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc.

Darmowa analiza sprawy w kilku prostych krokach

Jak to działa:

01

Wyślij zgłoszenie

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie, ustali czego dotyczy sprawa i wskaże jakie dokumenty będą potrzebne do analizy.

02

Analiza sprawy

Doświadczony prawnik dokładnie przeanalizuje dokumenty i ustali jaki sposób oddłużania będzie możliwy w Twojej sprawie.

03

Rozmowa z prawnikiem

Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub emailem i wyjaśni jak możemy Ci pomóc zmniejszyć lub anulować zadłużenie.

04

Zaczynamy oddłużanie

Jeśli zechcesz z nami współpracować, prześlemy na Twój adres email umowę o współpracy, pełnomocnictwo dla mecenasa i zaczynamy oddłużanie!

EUROLEGE W LICZBACH

Nasze wyniki

W naszej kancelarii masz pewność, że Twoją sprawą zajmą się prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w sprawach przeciwko instytucjom finansowym. Wygraliśmy 7 500 spraw sądowych z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych. Przez 8 lat zmniejszyliśmy zobowiązania naszych klientów na łączną kwotę 105 000 000,00 zł!

Ekspertów

Adwokaci, radcy prawni, eksperci finansowi.

Osób skorzystało z pomocy

Prowadzimy i wygrywamy sprawy we wszystkich sądach w Polsce.

Bezpłatnych konsultacji

Codziennie wykonujemy dziesiątki darmowych analiz prawnych dokumentów sądowych i kredytowych.

Łączna kwota oddłużeń

Wysokość roszczenia nie ma znaczenia. Liczy się możliwość udzielenia pomocy.

Wysoka jakość

Nasza kancelaria jest laureatem plebiscytu Orły Prawa. Tym szczególnym wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy prawnicze, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta. – organizator plebiscytu Orły Prawa

Certyfikaty

W EUROLEGE ZAWSZE WALCZYMY DO KOŃCA I DAJEMY Z SIEBIE 110%!

Wybrane wyroki

Antywindykacja Oddłużanie Kraków. Kancelaria Oddłużeniowa Kraków.