Masz dług w banku, firmie windykacyjnej albo pożyczkowej? Z pewnością antywindykacja jest dla Ciebie. Musisz jednak poznać czym jest antywindykacja oraz z jakimi korzyściami się ona wiąże. Po przeczytaniu tego artykułu z pewnością żaden windykator nie będzie już przyprawiał Cię o nerwy.

Otrzymałeś sądowy nakaz zapłaty lub wezwanie na rozprawę? Nie ryzykuj działania na własną rękę! Jeden błąd może spowodować przegranie sprawy. Dług może być przedawniony, zawyżony albo nienależny i wcale nie musisz go płacić!

Co to jest antywindykacja, jak to działa?

Działania antywindykacyjne to pewien proces. Zgodnie z prawem zobowiązań zawartych w kodeksie cywilnym wierzyciel ma prawo domagać się wykonania umowy, a dłużnik umowę powinien wykonać. Tyle w teorii. W praktyce sytuacja bywa inna. Często w sytuacji finansowej dłużnika, jego wierzyciel nie interesuje się jak zapłata długu wpłynie na jego życia osobiste i członków jego rodziny. Dlatego antywindykacja to szeroko zakrojone działania prawne oraz faktyczne, które zmierzają do anulowania długu w całości lub w części.

W ramach antywindykacji dochodzić może do różnych działań. Możliwe są nawet porozumienia z wierzycielami, ale tylko takie, które zawierane są na wspólnych u uczciwych zasadach. Po stronie dłużników zwykle nie stoją zastępy prawników. Dlatego potrzebują oni wsparcia zarówno prawnego jak i faktycznego. Jako konsumenci będący słabszą stroną nie potrafią realizować swoich roszczeń w pełni. Dlatego korzystanie w procesie antywindykacji z profesjonalnej pomocy jest rzeczą potrzebną, a nierzadko konieczną. Powierzenie swoich spraw kancelarii prawnej zajmującej się sprawami długów jest więc objawem dbałości o życie swoje i rodziny, a nie jak niektórzy twierdzą rozrzutności.

W prawie zobowiązań zapisane są prawa dłużnika oraz wierzyciela. Z kolei antywindykacja sprowadza się do wykorzystywania praw dłużnika, aby maksymalnie wydobyć z jego sprawy to co najlepsze w obronie jego interesu. W tym, aby uniknąć najgorszych scenariuszy, związanych chociażby ze sprzedażą majątku za zaniżoną kwotę przez organ egzekucyjny czy uporczywym nękaniem ze strony wierzycieli.

Antywindyk acja – od kiedy można z niej skorzystać?

Samo oddłużanie, zwane inaczej antywindykacją możliwe jest od samego początku, czyli od momentu podpisania umowy kredytu lub pożyczki. Kończy się natomiast kiedy dłużnik staje przed sądem lub komornikiem. Chociaż im wcześniej osoba zadłużona się zwróci o pomoc tym szybciej uniknie negatywnych konsekwencji.

Teoretycznie prawnik od długów może jeszcze nieść pomoc na etapie upadłości konsumenckiej, ale skuteczność w tym przypadku nie byłaby wysoka.

Zobacz jak wygląda antywindykacja w praktyce Kancelarii EUROLEGE.

Wysoka skuteczność: Wygraliśmy ponad 80% spraw, które prowadziliśmy! Kancelarie antywindykacyjne zapewniają nie tylko negocjacje z wierzycielem, ale też potrafią realnie oddłużać. Nasz zespół tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki naszym działaniom żaden dłużnik nie pozostaje bez pomocy prawnej i profesjonalnego wsparcia. Zaufaj antywindykacji i nie pozwól, aby organ egzekucyjny (komorniczy) dokonał zajęcia Twojego majątku!

Skorzystaj z działań antywindykacyjnych i zobacz na czym polega antywindykacja sądowa! Sprawdź jak reprezentujemy naszych Klientów przed organami wymiaru sprawiedliwości. Usługi antywindykacyjne cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków.

Co możemy dla Ciebie zrobić? Na czym polega antywindykacja sądowa?

  • Bezpłatnie przeanalizujemy sprawę.
  • Doświadczony prawnik z naszej Kancelarii przygotuje sprzeciw od nakazu zapłaty, bądź odpowiedź na pozew.
  • Nasz mecenas, ekspert w sprawach oddłużeniowych, będzie reprezentował Cię w postępowaniu sądowym do jego zakończenia przed sądem I i II instancji.
  • Zajmujemy się sprawą od A do Z. W toku postępowania sądowego mecenas będzie sporządzał wszystkie pisma sądowe, w tym sprzeciwy i zarzuty od nakazu zapłaty, wnioski dowodowe, odpowiedzi na pisma strony przeciwnej itd.
  • Jeśli w sprawie jest komornik, to zatrzymamy egzekucję i przywrócimy sprawę do ponownego rozpoznania.

Już znasz zakres działań jakie oferujemy. Pomagamy na każdym etapie postępowania, ze szczególnym uwzględnieniem postępowań sądowych. Dzięki pracy naszych prawników zupełnie za darmo otrzymasz analizę prawną zasadności roszczeń formułowanych przez wierzyciela. W końcu windykacja nie musi być Twoim problemem!

Co mogę zyskać jako dłużnik? Skuteczna antywindykacja pomoc dla zadłużonych – na każdą kieszeń!

Powierzając nam swoją sprawę zapewniasz sobie, że Twoje prawa dłużnika będą w pełni przestrzegane i respektowane przed sądem. Kluczem do sukcesu jest znalezienie profesjonalnego wsparcia ze strony kancelarii antywindykacyjnej. W Kancelarii EUROLEGE mamy za sobą kilka tysięcy udanych postępowań sądowych. Nasza pomoc umożliwiła tysiącom dłużników w całej Polsce na anulowanie długów w kwocie łącznej ponad 100.000.000 zł (sto milionów złotych)!

Pomoc zadłużonym jest nasza pasją. Najważniejsze, to zgłosić się we właściwym momencie. Nasz poziom skuteczności gwarantuje, że w zakresie podejmowanych działań kierujemy się celem jakim jest wygrana w 100%. Bezlitośnie wykorzystujemy błędy popełniane przez naszych przeciwników procesowych. Daje nam to przewagę i zwiększenie szans na sukces naszego Klienta.

Kancelaria antywindykacyjna. Jak skorzystać z antywindykacji, aby zacząć się oddłużać?

Skorzystanie z usług kancelarii daje możliwość uniknięcia zapłaty długu w całości albo w części. W mniej optymistycznym wariancie pozwany dłużnik otrzymuje czas niezbędny do zdobycia środków na spłatę długów.

Pamiętaj, że restrukturyzacja zadłużenia i samo oddłużanie to pewien proces. Skoro udało Ci się przebrnąć proces windykacyjny, to z pewnością antywindykacja jest dla Ciebie.

Obecnie na rynku usług prawniczych działa kilka kancelarii zajmujących się antywindykacją. Jednak ciężko jest znaleźć taką, która oferuje szeroki wachlarz usług za przystępną cenę, a jednocześnie daje możliwość udzielania pomocy zdalnej. Utarło się, że specjaliści z zakresu antywindykacji są drodzy. Wielu dłużników nie zdaje sobie sprawy jak mogą łatwo otrzymać profesjonalną usługę prawną nie wychodząc z domu i to za naprawdę niskie kwoty!

Antywindykacja – opinie. Czy warto skorzystać?

Opinie o antywindykacji jakie może spotkać w Internecie będą różne. Chociaż w zdecydowanej większości znajdziemy zadowolone osoby, których życie odmieniło się na skutek działań prawników od spraw zadłużeń. skąd te różne opinie o antywindykacji? Jest to oczywiście zasługa poszczególnych kancelarii antywindykacyjnych, które nie zawsze stają na wysokości zadania w zakresie jakości świadczonej pomocy.

W Kancelarii EUROLEGE cieszymy się coraz większym zaufaniem Klientów. Masz problem ze spłatą długu? Myślisz, że Twój problem z długiem to sytuacja bez wyjścia? Nie czekaj dłużej i powierz w nasze ręce swój proces oddłużania!

Z pewnością warto skorzystać z pomocy ponad 30-osobowej kadry prawników, specjalistów prawnych oraz pracowników biura, którzy każdego dnia spotykają się ze sprawami osób zadłużonych. Z naszą pomocą zacznij organizować sobie przestrzeń życiową bez firm windykacyjnych czy komorników.

Skontaktuj się z nami:


4.8/5 - (51 votes)

Kategorie: Porady dla dłużników

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.