Odzyskaj swoją prowizję! Zobacz, jak pomogliśmy Klientce walczyć o jej pieniądze!

Czy można uzyskać zwrot prowizji bankowej za konsolidację kredytu? Zobacz, jak odzyskaliśmy dla Pani Anny ponad 12 000,00 zł!

Inne kancelarie proponowały naszej Klientce zwrot w kwocie kilkuset złotych. Dzięki poomocy naszych prawników na konto Pani Anny wpłynęło kilkanaście tysięcy złotych zwrotu prowizji!

Czytaj dalej

jak się pozbyć długu w profi credit

Czy zadłużenie na ponad 41 000 zł można anulować? Zobacz, jak odkręcamy błędy firm pożyczkowych!

Poznaj historię naszej Klientki, którą uwolniliśmy od jej zdaniem niesłusznego długu z firmy Profi Credit. Przeczytaj i sprawdź, jak do tego doszło!

Czytaj dalej

Zadłużenie na ponad 200 000 zł? Zobacz, jak Kancelaria EuroLege walczy z błędami banków!

Poznaj historię, jak uratowaliśmy Klientkę od niesłusznego długu z Alior Bank. Przeczytaj i sprawdź, czy i Ty możesz uniknąć płacenia!

Czytaj dalej

25 000 złotych długu pomimo spłaty kredytu – zobacz, jak walczyć z błędami banków!

Santander Consumer Bank i nakaz zapłaty – czyli walka z niesłusznym działaniem banku. Sprawdź i poznaj kolejną historię uratowanego Klienta!

Czytaj dalej

Masz kartę kredytową? Uważaj na swój bank! Zobacz, jak uratowaliśmy Klienta przed PKO Bankiem Polskim i rzekomym długiem na ponad 17 000 zł

Jak pomogliśmy Panu Lucjanowi i wygraliśmy sprawę o zapłatę z bankiem PKO BP S.A. Przeczytaj i sprawdź skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty!

Czytaj dalej