wyłudzenie kredytu santander bank

Wyłudzenie danych osobowych i kredyt w Santander Bank na kwotę 109.000 zł! Zobacz jak pomogliśmy poszkodowanej anulować dług.

Oszust wykorzystał dane osobowe naszej Klientki i zaciągnął w jej imieniu kredyt! Ofiara cyberprzestępców znalazła pomoc w naszej Kancelarii.

Czytaj dalej

odfrankowienie kredytu pko bp

Przedstawimy jak dzięki naszej pomocy Pani Anna uzyskała finansowy spokój, a sprawa o kredyt frankowy zaciągnięty kiedyś w PKO BP S.A. skończyła się pozytywnie.

Wyjaśnimy także na co zwrócić uwagę powierzając sprawę frankową kancelarii prawnej, aby zwyczajnie nie przepłacić.

Czytaj dalej

Odzyskaj swoją prowizję! Zobacz, jak pomogliśmy Klientce walczyć o jej pieniądze!

Czy można uzyskać zwrot prowizji bankowej za konsolidację kredytu? Zobacz, jak odzyskaliśmy dla Pani Anny ponad 12 000,00 zł!

Inne kancelarie proponowały naszej Klientce zwrot w kwocie kilkuset złotych. Dzięki pomocy naszych prawników na konto Pani Anny wpłynęło kilkanaście tysięcy złotych zwrotu prowizji!

Czytaj dalej

jak się pozbyć długu w profi credit

Czy zadłużenie na ponad 41 000 zł można anulować? Zobacz, jak odkręcamy błędy firm pożyczkowych!

Poznaj historię naszej Klientki, którą uwolniliśmy od jej zdaniem niesłusznego długu z firmy Profi Credit. Przeczytaj i sprawdź, jak do tego doszło!

Czytaj dalej

Zadłużenie na ponad 200 000 zł? Zobacz, jak Kancelaria EuroLege walczy z błędami banków!

Poznaj historię, jak uratowaliśmy Klientkę od niesłusznego długu z Alior Bank. Przeczytaj i sprawdź, czy i Ty możesz uniknąć płacenia!

Czytaj dalej

25 000 złotych długu pomimo spłaty kredytu – zobacz, jak walczyć z błędami banków!

Santander Consumer Bank i nakaz zapłaty – czyli walka z niesłusznym działaniem banku. Sprawdź i poznaj kolejną historię uratowanego Klienta!

Czytaj dalej

Masz kartę kredytową? Uważaj na swój bank! Zobacz, jak uratowaliśmy Klienta przed PKO Bankiem Polskim i rzekomym długiem na ponad 17 000 zł

Jak pomogliśmy Panu Lucjanowi i wygraliśmy sprawę o zapłatę z bankiem PKO BP S.A. Przeczytaj i sprawdź skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty!

Czytaj dalej