Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej!

Nasz doświadczony prawnik ustali jak możemy Ci pomóc wygrać sprawę sądową z bankiem, firmą windykacyjną lub pożyczkową. Całkowite oddłużenie jest w zasięgu ręki!

Otrzymałeś sądowy nakaz zapłaty lub wezwanie na rozprawę? Nie ryzykuj działania na własną rękę! Jeden błąd może spowodować przegranie sprawy. Dług może być przedawniony, zawyżony albo nienależny i wcale nie musisz go płacić!

Komornik niespodziewanie zajął Twoje konto w banku, pensję, emeryturę itp? Nie dostałeś żadnego pisma z sądu, nie wiesz nic o żadnej sprawie sądowej? W takiej sytuacji egzekucję komorniczą można zatrzymać, anulować dług w całości lub częściowo oraz odzyskać zabrane pieniądze!

Wygraliśmy ponad 80% spraw sądowych, które prowadziliśmy. Zgłoś się już dziś, abyśmy mogli pomóc również Tobie!

Nasz zespół tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy wygrali setki spraw z bankami, firmami pożyczkowymi i windykacyjnymi.

Analiza dokumentów dotyczących sprawy zawsze jest bezpłatna! Nasz prawnik ustali jak skomplikowana jest sprawa, jakie kroki prawne możesz podjąć i czy masz szansę na oddłużenie. Taka wstępna porada odnośnie możliwości oddłużenia jest w naszej Kancelarii całkowicie darmowa!

darmowa analiza sprawy w kilku prostych krokach

Jak to działa:

01

Wyślij zgłoszenie

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie, ustali czego dotyczy sprawa i wskaże jakie dokumenty będą potrzebne do analizy.

02

Analiza sprawy

Doświadczony prawnik dokładnie przeanalizuje dokumenty i ustali jaki sposób oddłużania będzie możliwy w Twojej sprawie.

03

Rozmowa z prawnikiem

Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub emailem i wyjaśni jak możemy Ci pomóc zmniejszyć lub anulować zadłużenie.

04

Przystępujemy do działania

Jeśli zechcesz z nami współpracować, prześlemy na Twój adres email umowę o współpracy, pełnomocnictwo dla mecenasa i zaczynamy oddłużanie!

EUROLEGE W LICZBACH

Nasze wyniki

W naszej kancelarii masz pewność, że Twoją sprawą zajmą się prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w sprawach przeciwko instytucjom finansowym. Wygraliśmy 7 500 spraw sądowych z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych. Przez 8 lat zmniejszyliśmy zobowiązania naszych klientów na łączną kwotę 80 000 000,00 zł!

Ekspertów

Adwokaci, radcy prawni, eksperci finansowi.

Wygranych spraw

Prowadzimy i wygrywamy sprawy we wszystkich sądach w Polsce.

Bezpłatnych porad prawnych

Codziennie wykonujemy dziesiątki darmowych analiz prawnych dokumentów sądowych i kredytowych.

Kwota obniżonych zobowiązań

Wysokość roszczenia nie ma znaczenia. Liczy się możliwość udzielenia pomocy.

Wysoka jakość

Nasza kancelaria jest laureatem plebiscytu Orły Prawa. Tym szczególnym wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy prawnicze, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta. – organizator plebiscytu Orły Prawa

Certyfikaty

W EUROLEGE ZAWSZE WALCZYMY DO KOŃCA I DAJEMY Z SIEBIE 110%!

Wybrane wyroki