FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz do nas

Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.  Opisz swoją sprawę i skorzystaj z darmowej analizy prawnej!

  Korzystając z formularza sprawdź, czy podane dane są poprawne. Wysyłając do nas wiadomosc mailem zawsze podawaj w treści swój numer telefonu, aby nasz konsultant mógł szybko udzielić niezbędnych informacji. Z uwagi na bardzo dużą ilość zapytań zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane wiadomości.

  EuroLege – Kancelaria Pomocy Zadłużonym

  Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej.

  Nasz Zespół ustali na czym dokładnie polega problem i jak możemy Ci pomóc.

  Biuro czynne:
  Poniedziałek – Piątek
  8:00 – 18:00

  Na etapie analizy prawnej Kancelaria przyjmuje dokumenty wyłącznie w formie elektronicznej (skan lub zdjęcia) bądź kserokopii. Kancelaria zwraca przesłane do analizy dokumenty tylko i wyłącznie na wyraźne żądanie klienta. Wysyłka jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką na koszt Klienta płatną przy odbiorze.

  Dane rejestrowe

  Europejska Fundacja Pomocy Zadłużonym – EuroLegal z/s w Warszawie jest wpisana do Rejestru Stowarzyszeń prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000766143, REGON: 382326926, NIP: 5252777073.

  Informacja RODO

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Europejska Fundacja Pomocy Zadłużonym – EuroLegal z/s w Warszawie. Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu przeprowadzenia analizy prawnej i udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w mailu skierowanym do naszej fundacji. Podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony i osobami zgłaszającymi sprawę do analizy prawnej.Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przeprowadzenia analizy prawnej i udzielenia odpowiedzi. Po tym czasie mogą podlegać archiwizacji. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby przeprowadzić analizę prawną sprawy oraz odpowiedzieć na zadane pytania. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Więcej informacji:
  Regulamin udzielania pomocy prawnej
  Polityka prywatności

  Wysoka jakość

  Nasza kancelaria jest laureatem plebiscytu Orły Prawa. Tym szczególnym wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy prawnicze, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

  Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta. – organizator plebiscytu Orły Prawa

  Certyfikaty