FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz do nas

Skorzystaj z darmowej analizy prawnej dokumentów w Twojej sprawie!

Korzystając z formularza sprawdź, czy podane dane są poprawne. Wysyłając do nas wiadomość mailem zawsze podawaj w treści swój numer telefonu, aby nasz konsultant mógł szybko udzielić niezbędnych informacji. Z uwagi na bardzo dużą ilość zapytań zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane wiadomości.

EuroLege – Kancelaria Prawa Finansowego

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej.

Nasz Zespół ustali na czym dokładnie polega problem i jak możemy Ci pomóc.

Biuro czynne:
Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00

Na etapie analizy prawnej Kancelaria przyjmuje dokumenty wyłącznie w formie elektronicznej (skan lub zdjęcia) bądź kserokopii. Kancelaria zwraca przesłane do analizy dokumenty tylko i wyłącznie na wyraźne żądanie klienta. Wysyłka jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką na koszt Klienta płatną przy odbiorze.

Dane rejestrowe

EUROLEGE Sp. z o.o. z/s w Warszawie, ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie pod numerem KRS 0000736720, NIP: 563-243-52-49, REGON: 380526118.

Informacja RODO

Administratorem Państwa danych osobowych jest EUROLEGE Sp. z o.o. z/s w Warszawie. Przetwarzamy Państwa dane w celu przeprowadzenia analizy prawnej i udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w mailu skierowanym do naszej firmy oraz w celu przedstawienia oferty. Podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony i osobami zgłaszającymi sprawę do analizy prawnej zainteresowanych usługami świadczonymi przez właściciela serwisu. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przeprowadzenia analizy prawnej i udzielenia odpowiedzi. Po tym czasie mogą podlegać archiwizacji. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby przeprowadzić analizę prawną sprawy oraz odpowiedzieć na zadane pytania. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji:
Regulamin udzielania pomocy prawnej
Polityka prywatności

Wysoka jakość

Nasza kancelaria jest laureatem plebiscytu Orły Prawa. Tym szczególnym wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy prawnicze, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta. – organizator plebiscytu Orły Prawa

Certyfikaty