Tomasz Gabrylewicz

– Dyrektor ds. prawnych –
Doświadczony prawnik, autor licznych publikacji prawniczych, w tym naukowych. Wieloletni działacz w sektorze NGO. Ekspert prawa bankowego, praktyk w sprawach cywilnych przeciwko instytucjom finansowym.

Jacek Andrzejewski

– Dyrektor ds. sprzedaży –
Manager marketingu i sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem na kierowniczych stanowiskach w kancelariach prawnych i firmach handlowych o zasięgu ogólnopolskim. Przez 10 lat pełnił funkcję prezesa zarządu fundacji specjalizującej się w pomocy prawnej dla konsumentów.


Dlaczego warto z nami współpracować?

W Kancelarii EUROLEGE zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro i interes naszych Klientów. Dlatego za prowadzenie spraw odpowiedzialny jest nasz zespół doświadczonych radców prawnych. 

Nasi prawnicy wiedzą na co należy zwrócić uwagę, jakie zarzuty podnieść, bądź jakie złożyć wnioski dowodowe, aby doprowadzić sprawę do pozytywnego końca. Wszystko po to, abyś nie musiał spłacać długów, które są przedawnione, nieudowodnione albo w ogóle nienależne.

Przed długami należy się umiejętnie bronić. W sądzie można mieć rację, ale nie znając przepisów i zasad postępowania, można sprawę przegrać i płacić firmom windykacyjnym duże pieniądze, opłacając przy okazji ich prawników.

Poznaj historie naszych klientów:

Wysoka jakość

Nasza kancelaria jest laureatem plebiscytu Orły Prawa. Tym szczególnym wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy prawnicze, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta. – organizator plebiscytu Orły Prawa

Certyfikaty

EUROLEGE W LICZBACH

Nasze wyniki

W naszej kancelarii masz pewność, że Twoją sprawą zajmą się prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w sprawach przeciwko instytucjom finansowym. Wygraliśmy 7 500 spraw sądowych z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych. Przez 8 lat zmniejszyliśmy zobowiązania naszych klientów na łączną kwotę 80 000 000,00 zł!

Ekspertów

Adwokaci, radcy prawni, eksperci finansowi.

Wygranych spraw

Prowadzimy i wygrywamy sprawy we wszystkich sądach w Polsce.

Bezpłatnych porad prawnych

Codziennie wykonujemy dziesiątki darmowych analiz prawnych dokumentów sądowych i kredytowych.

Kwota obniżonych zobowiązań

Wysokość roszczenia nie ma znaczenia. Liczy się możliwość udzielenia pomocy.

Działalność społeczna

W ramach Kancelarii EUROLEGE powołaliśmy fundację, która uzupełnia działania prawne Kancelarii. Nasza fundacja pomocy zadłużonym w ramach swojej działalności statutowej udziela pomocy prawnej osobom zadłużonym oraz prowadzi działania edukacyjne i szkoleniowe.

Począwszy od 2021 r. nasza Kancelaria jest również sponsorem tytularnym amatorskiej drużyny piłki halowej.