O Kancelarii Eurolege - Antywindykacja EuroLege

O Kancelarii EUROLEGE

Zespół Kancelarii Pomocy Zadłużonym EUROLEGE składa się z doświadczonych prawników, posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa wierzytelności, jak i prawa procesowego. Wyróżnia nas 8 lat doświadczenia w sprawach oddłużeniowych przeciwko bankom, firmom windykacyjnym i pożyczkowym.

Nasi prawnicy wiedzą na co należy zwrócić uwagę, co należy sprawdzić, a następnie napisać, abyś nie musiał spłacać długów, które są przedawnione, nieudowodnione albo w ogóle nienależne.

Przed długami należy się umiejętnie bronić. W sądzie można mieć rację, ale nie znając przepisów postępowania, można sprawę przegrać i płacić firmom windykacyjnym duże pieniądze, opłacając przy okazji ich prawników.

Warto wspomnieć, że prowadzimy również fundację. Nasza fundacja pomocy zadłużonym w ramach swojej działalności statutowej udziela pomocy prawnej osobom zadłużonym oraz prowadzi działania edukacyjne i szkoleniowe.

Jesteśmy laureatem ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Zespół Kancelarii EUROLEGE

Tomasz Gabrylewicz

Dyrektor ds. prawnych

Doświadczony radca prawny, negocjator, autor licznych publikacji prawniczych, w tym naukowych. Wieloletni działacz w sektorze NGO. Ekspert i praktyk w sprawach cywilnych o zapłatę z powództwa banków oraz funduszy sekurytyzacyjnych.

Jacek Andrzejewski

Dyrektor ds. marketingu

Manager marketingu i sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem na kierowniczych stanowiskach w kancelariach prawnych, firmach handlowych o zasięgu ogólnopolskim. Wielokrotnie zasiadał w organach instytucji działających w sektorze NGO.

Marcin Kwieciński

Prawnik, Prokurent

Prawnik, ekspert w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego z wieloletnim doświadczeniem. Magister prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ukończył również studia magisterskie na kierunku psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Piotr Kloc

Adwokat

Specjalista z zakresu m.in. prawa gospodarczego i karnoskarbowego, doświadczony w sporach z bankami na gruncie tzw. kredytów frankowych. Adwokat, który posiada sprawdzone metody na wyjście ze spirali zadłużenia, walczy o prawa dłużników na każdym etapie postępowania windykacyjnego.

Michał Bronisz

Adwokat

Ekspert w sprawach cywilnych o zapłatę z powództwa banków oraz funduszy sekurytyzacyjnych. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Tomasz Kisiel

Adwokat

Specjalista z zakresu antywindykacji oraz prawa karnego skarbowego. Doświadczony prawnik z wieloletnią praktyką w sprawach z powództwa banków i firm pożyczkowych o zapłatę, jak również w sporach z bankami na gruncie tzw. kredytów frankowych. Zajmuje się pomocą klientom pozwanym w sprawach o zapłatę na terenie całej Polski.

Sebastian Żeleźnicki

Radca prawny

Ekspert prawa wekslowego, bankowego i egzekucji komorniczej. Doświadczony prawnik z wieloletnią praktyką w sprawach z zakresu prawa transportowego i prawa karnego skarbowego oraz w sprawch z powództwa firm pożyczkowych.

Patrycja Kosman

Adwokat

Specjalista z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Adwokat doświadczony w sprawach z powództwa banków, chwilówek oraz funduszy sekurytyzacyjnych.

Marek Kisiel

Adwokat

Specjalista w sprawach, cywilnych, karnych, gospodarczych i w postępowaniu egzekucyjnym. Prawnik doświadczony w sporach z bankami na gruncie tzw. kredytów frankowych. Na codzień zajmuje się sporządzaniem pism i reprezentacją pozwanych w postępowaniach z powództwa banków, funduszy inwestycyjnych i firm windykacyjnych. 

Rafał Doboszewicz

Radca prawny

Specjalista z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Radca Prawny doświadczony w sprawach z powództwa banków oraz funduszy sekurytyzacyjnych.

Natalia

Specjalista ds. administracji

Magdalena

Asystent ds. obsługi klienta

Julita

Asystent ds. obsługi klienta

Jakub

Asystent ds. obsługi klienta

Tysiące wygranych spraw sądowych!

Jesteśmy skuteczni. Sprawdź galerię wyroków i postanowień sądowych w sprawach, które prowadziliśmy.

Korzystałeś pomocy prawnej Kancelarii EUROLEGE?
Zależy nam na tym, aby stale poprawiać jakość naszych usług.
Dlatego Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Podziel się swoją opinią w komentarzu poniżej :)

41 komentarzy do wpisu „O Kancelarii Eurolege”

 1. Korzystam z usług Kancelarii EUROLEGE. Do mojej sprawy przydzielono wspaniałego prawnika, rozmowa z Nim dała mi spokój ducha do zakończenia sprawy. Radość niesamowita jak dowiedziałam się o wygranej sprawie. Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu życzliwości a przede wszystkim bezinteresownej pomocy , na którą bardzo rzadko można liczyć. Trzeba Im tylko zaufać. Ja tak zrobiłam .Dziękuje bardzo Panie Mecenasie. Dziękuję całemu zespołowi Kancelarii EUROLEGE i życzę aby nigdy tego zapału do pomocy Wam nie zabrakło. Pozdrawiam i bardzo dziękuję . Z całego serca polecam tym wszystkim co mają problemy .Na prawdę można na Nich liczyć. ZAUFAJ !!!!

  Odpowiedz
 2. Z całego serca bardzo polecam. Wpadłam w pętle zadłużeń z której nie wiedziałam jak wyjść. Fundacja bardzo mi pomogła, sprawa wygrana. Czekam na kolejne. Bez żadnego wytykania palcami czy pytań, Po prostu bardzo mi pomogli. Polecam będę korzystać i polecać każdemu tak wspaniałych ludzi!!!

  Odpowiedz
 3. Wspaniała fundacja i wspaniali ludzie! Pomogli mi bardzo i jestem wdzięczna za tę pomoc. Polecam Eurolege każdemu kto potrzebuje pomocy! Teraz wiem że są ludzie na których mogę liczyć. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 4. Profesjonaliści takich adwokatów należy szanować i doceniać, ponieważ bardzo dużo pomagają w różnych sprawach mało tego wygrywają wielki szacunek dla Was mecenasi polecam wszystkim waszą kancelarię

  Odpowiedz
 5. Porządna kancelaria . Potrafi każdemu uratować życie bardzo szybko . Dzięki kancelaria EuroLege uwolnisz się z długów.
  Będę każdemu polecać . Są najlepsi

  Odpowiedz
 6. Korzystałam i będę korzystać… Dziękuję bardzo państwu ❤️ Dla mnie jesteście bezwarunkowo NAJLEPSI I WIARYGODNI.. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 😊 💖

  Odpowiedz
 7. Jest to jedyna instytucja, która nie zadała mi pytania o genezę długów. Nie musiałam się tłumaczyć i koleiny raz wpędzać się w poczucie winy i wstydu. Każdy dłużnik mnie zrozumie, a okazało się, że również Fundacja rozumie. Tak wspaniałego, pełnego empatii i zapału adwokata, jakim jest Mecenas Bronisz nie spotkałam nigdy wcześniej. Dzięki Niemu, pomimo dużej ilości spraw,mogę spać spokojnie. Pomimo jednej przegranej, serdecznie każdemu z Państwa polecam, a Fundację i Pana Mecenasa ściskam w podzięce i kłaniam się nisko.

  Odpowiedz
 8. Jesteście profesjonalistami, dziękować będę bez końca. Dajecie nadzieję, że coś może się zmienić w przeciwieństwie do polityków, którzy idąc do władzy obiecują zmiany i pozostają puste obietnice. Pozdrawiam cieplutko !

  Odpowiedz
 9. Wspaniali ludzie, najlepsi profesjonaliści, którzy pomagają bezinteresownie… Mnie pomogli w bardzo trudnej sprawie a nawet pomogli w odzyskaniu pieniędzy, gdzie myślałam, że jest to niemożliwe!!! Dziękuję Szanowna Fundacjo!!! A wszystkim, którzy mają problemy polecam Fundację EuroLege!!! 💓💓

  Odpowiedz
 10. Dziękuję za pomoc z Profi Credit .Sprawa była bardzo trudna ,bo chodziło między innymi o weksel,ale prawnicy z Euro lege świetnie sobie z tym poradzili. Wielkie dzięki im za to.

  Odpowiedz
 11. Wspaniała Fundacja od dziś mogę spać spokojnie pomogli mi w tym spokoju jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc za bezinteresowną pomoc .JESTESCIE WIELCY

  Odpowiedz
 12. Korzystam z pomocy i jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu, życzliwości a przede wszystkim bezinteresownej pomocy na którą bardzo rzadko można liczyć. Dziękuję, że jesteście.

  Odpowiedz
 13. Korzystał i korzysta nadal mój mąż!
  Tak wspaniałego i pomocnego pana mecenasa oraz całej Jego ekipy nigdy nie znałam!
  Są to naprawdę bardzo pomocni ludzie, znajacy się na rzeczy, każdy problem rozwiązują indywidualnie. Mają życzliwe podejście do klienta. Mają serce tak wielkie i pomocne dla kazdego! Nigdy nie odmowią pomocy, wysłuchają i doradzą!
  Kochani jesteście wspaniali!
  Oby nigdy tego zapału do pomocy wam nie zabrakło!
  Pozdrawiam i bardzo dziękuję!

  Odpowiedz
 14. Niedawno zaczęła się moja współpraca z Fundacją a będzie ona długa ponieważ popełniłam dużo , bardzo dużo błędów i teraz nie jestem w stanie sobie sama poradzić. Nie mam zamiaru unikać spłat ale niektóre kwoty są w mojej ocenie i jak się okazuje również w ocenie Prawników Fundacji zawyżone. Dotychczasowa współpraca jest super, Prawnicy którzy prowadzą moje sprawy bardzo konkretni. Mam nadzieję że dzięki pomocy Fundacji wyjdę na prostą.

  Odpowiedz
 15. Fundacja jest na najwyższym poziomie wykształceni prawnicy czasem wydaje się że sprawa jest trudna a oni walczą do samego końca oczywiście z sukcesem Niekiedy przez głupotę nieprzemyślane decyzję człowiek wpada w długi Dziękuję im z całego serca za pomoc A tym którzy potrzebują pomocy polecam bardzo korzystne

  Odpowiedz
 16. Fundacja pomogła mi w chwili kiedy straciłam nadzieję na jakąkolwiek pomoc. Zawsze mogę liczyć na poradę i podpowiedź ze strony pana mecenasa. Pomagają mi nadal . Moja wdzięczność nie ma granic. Dziękuję !

  Odpowiedz
 17. Korzystam z pomocy Kancelarii EuroLege, do tej pory najlepsza z której kiedykolwiek korzystałem, polecam tym którzy mają jakiekolwiek problemy z firmami windykacyjnymi, z bankami, chwilówkami, oni poprostu są profesjonistami. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 18. Fundacja jak najbardziej godna polecenia, prowadzili moją sprawę i oczywiście WYGRANA!! . Aby służyła Nam do końca Świata i jeden dzień dłużej 😀.

  Odpowiedz
 19. Radość niesamowita jak dowiedziałem się o wygranej sprawie, prezentowanej przez Fundację w stosunku do firmy windykacyjnej.Rekomenduję wszystkim będącym w potrzebie kancelarię EUROLEGE. Specjaliści od trudnych nieraz spraw.Korzystajcie z pomocy Fundacji.

  Odpowiedz
 20. Szybki kontakt z Fundacji i pomoc, mimo że nie wierzyłam w nią. Przydzielono mi znakomitego prawnika, dziękuję mu za wszystko oraz całemu zespołowi. Wszystkie sprawy pozytywnie dla mnie, mam spokój, bynajmniej na razie. Polecam z całego serca. Jeszcze raz dziękuję Panie Mecenasie.

  Odpowiedz
 21. Wspaniala Fundacja z moimi problemami zgłaszam się do nich. Pomocna we wszystkich sprawach. Wygrywają dużo spraw z korzyścią dla osob zglaszajacych swoje problemy.Szacunek dla Fundacji.

  Odpowiedz
 22. Wspaniała fundacja, która pomaga ludziom, których nie stać na drogich prawników, jestem bardzo wdzięczna za ich pomoc, dzięki nim nie mam długu, który spędzał mi sen z oczu, pracują tam cudowni ludzie, mający ogromną wiedzę, dzięki której potrafią pomóc wielu ludziom, trzeba im tylko zaufać, ja tak zrobiłam i wiem że jak będzie potrzeba to będę miała do kogo zwrócić się o pomoc, dziękuję wszystkim pracownikom za tą pomoc

  Odpowiedz
 23. Ja dopiero zacząłem współpracę z kancelarią,ale rozmowa z przydzielonym do mojej sprawy radca prawnym daje mi spokój ducha do czasu zakończenia sprawy.

  Odpowiedz
 24. Pomoc niesamowita. Daje wiarę w dalszy sens życia pomimo tych nieszczęsnych kłopotów finansowych.
  Korzystałam i korzystam z usług kancelarii EUROLEGE.
  Naprawdę polecam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link