Cennik usług

W Kancelarii Eurolege wstępna analiza sprawy przez prawnika jest zawsze darmowa!

 

Podczas darmowej analizy sprawy (konsultacji) nasz doświadczony prawnik dokładnie zapozna się z opisem stanu faktycznego, przeanalizuje wszystkie dokumenty, umowy kredytów i pożyczek, pisma z sądu itd. Dopiero później wyjaśni co rzeczywiście możemy dla Ciebie zrobić.

Zanim zaproponujemy Ci współpracę ustalimy, czy w Twojej sprawie są jakiekolwiek (nawet minimalne) szanse na pomoc i oddłużenie.

W ten sposób podejmiesz świadomą decyzję o dalszej współpracy.

Już teraz zgłoś się po darmową darmową konsultację! Nasz prawnik ustali czy masz możliwość oddłużenia.

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Co zyskujesz w ramach pomocy prawnej dla dłużników pozwanych do sądu?

 • Zyskujesz szansę na anulowanie zadłużenia w znacznej części, a nawet w całości.
 • Unikniesz ryzyka przegrania sprawy z powodu nieznajomości przepisów i procedur sądowych.
 • Nie będziesz musiał obawiać się egzekucji komorniczej.
 • Pozbędziesz się stresu związanego z samodzielnym uczestnictwem w rozprawach sądowych.
 • Twoją sprawę poprowadzi doświadczony radca prawny lub adwokat.
 • Będziemy z Tobą aż do zakończenia procesu sądowego, reagując na każde pismo z banku i sądu.
 • Nie będziesz musiał samodzielnie podejmować czynności w skomplikowanym procesie sądowym.

Dlaczego nasze ceny są takie niskie?

 • Ceny usług w Kancelarii Eurolege są dostosowane do możliwości finansowych osób zadłużonych, a tym samym znacznie niższe niż w konkurencyjnych kancelariach.
 • Klient pokrywa tylko opłatę wstępną. Pozostałą część wynagrodzenia, jako premię za sukces, odbierzemy po wygranej sprawie od strony przeciwnej.
 • Jeżeli strona przeciwna złoży apelację od wyroku, to bez dodatkowych opłat będziemy reprezentowali Cię w postępowaniu apelacyjnym.
 • Podane ceny stanowią całkowity koszt prowadzenia sprawy! To nie są miesięczne opłaty abonamentowe, tak jak w innych firmach.
 • Standardowo opłatę rozkładamy na dogodne raty. Przy jednorazowej płatności dostaniesz ponad 20% rabatu!

Cennik opłat kancelaryjnych

w podstawowych sprawach, w których osoba została pozwana do sądu o zapłatę (nie dotyczy e-sądu). :

Wysokość zadłużeniaCena usługi
od 0,01 zł do 1.500,00 zł269 zł
od 1.500,01 zł do 2.500,00 zł369 zł
od 2.500,01 zł do 5.000,00 zł429 zł
od 5.000,01 zł do 7.500,00 zł549 zł
od 7.500,00 zł do 10.000,00 zł659 zł
od 10.000,01 zł do 15.000,00 zł1029 zł
od 15.000,01 zł do 20.000,00 zł1099 zł
od 20.000,01 zł do 35.000,00 zł1169 zł
od 35.000,01 zł do 50.000,00 zł1279 zł
od 50.000,01 zł do 75.000,00 zł1429 zł
od 75.000,01 zł do 100.000,00 zł2029 zł
od 100.000,01 zł do 150.000,00 zł2699 zł
od 150.000,01 i więcej2,8% WZ

*WZ – Wartość Zadłużenia – całkowita wartość zadłużenia Klienta z uwzględnieniem kwoty należności głównej oraz innych składników zadłużenia, w tym kosztów procesu lub egzekucji i odsetek.

Czy można płacić w ratach? TAK!

Już teraz zgłoś się po darmową konsultację! Nasz prawnik ustali czy masz możliwość oddłużenia.

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Pozostałe rodzaje spraw

Opłaty początkowe, premie za sukces i ewentualne koszty dodatkowe w innych rodzajach spraw – np. na etapie egzekucji komorniczej, przed e-sądem, w sprawach o odzyskanie pieniędzy skradzionych z konta bankowego, unieważnienie wyłudzonego kredytu, sprawy frankowe – są ustalane indywidualnie. 

Przy wycenie bierzemy pod uwagę rodzaj i stopień skomplikowania sprawy, nakład pracy, zakres podejmowanych działań, a także szacunkową długość trwania postępowania.

Ostateczną ofertę cenową wraz z warunkami współpracy przedstawiamy Klientowi drogą mailową.

DARMOWA ANALIZA SPRAWY W KILKU PROSTYCH KROKACH

Jak to działa?

01

Wyślij zgłoszenie

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie, ustali czego dotyczy sprawa i wskaże jakie dokumenty będą potrzebne do analizy.

02

Analiza sprawy

Doświadczony prawnik dokładnie przeanalizuje dokumenty i ustali w jaki sposób możemy Ci pomóc.

03

Rozmowa z prawnikiem

Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub emailem i wyjaśni jak możemy Ci pomóc zmniejszyć lub anulować zadłużenie, wygrać sprawę sądową, zatrzymać egzekucję itd.

04

Przystępujemy do działania

Jeśli zechcesz z nami współpracować, prześlemy na Twój adres email umowę o współpracy, pełnomocnictwo dla mecenasa i zaczynamy oddłużanie!

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli pojawią się dodatkowe pytania, które nie zostały wyjaśnione poniżej, albo coś będzie niejasne, to nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Czy po darmowej konsultacji i analizie muszę zlecić Kancelarii prowadzenie sprawy?

Oczywiście, że NIE! Skorzystanie z darmowej konsultacji i analizy nie powoduje, że musisz nam zlecić prowadzenie sprawy.Dzięki wstępnej konsultacji dowiesz się: - jakie kroki prawne możesz podjąć w swojej sprawie - jakie masz szanse na wygraną.Podczas analizy dokumentów ustalimy także jak możemy Ci pomóc oraz jaki będzie koszt obsługi prawnej w naszej Kancelarii.Mając pełną wiedzę na temat sprawy możesz świadomie podjąć decyzję o dalszych krokach, które podejmiesz. Jeśli zechcesz, to zlecisz nam prowadzenie sprawy. A jeżeli zdecydujesz się na inne rozwiązanie, to możesz się bez konsekwencji wycofać.

Jakimi sprawami się zajmujecie, na czym polega pomoc Kancelarii?

Specjalizujemy się w sprawach z zakresu szeroko pojmowanego prawa finansowego i bankowego, a także prawa cywilnego.Od wielu lat reprezentujemy osoby zadłużone, pozwane do sądu o zapłatę przez banki, firmy windykacyjne i pożyczkowe (chwilówki). Nasza pomoc dotyczy spraw na etapie sądowym oraz egzekucji komorniczej. W razie potrzeby włączamy się także do tych spraw, gdzie jeszcze nie doszło do sprawy sądowej. Działamy zawsze w kierunku uchylenia wszystkich nakazów zapłaty oraz oddalenia powództw sądowych. Zawsze dobieramy taką metodę działania, która pozwoli uzyskać całkowite oddłużenie!Pomagamy także konsumentom poszkodowanym przez internetowych oszustów. Skutecznie odzyskujemy pieniądze skradzione z kont bankowych, a także doprowadzamy do unieważnienia umów pożyczek i kredytów zaciągniętych na wyłudzone dane osobowe. Jesteśmy jedną z nielicznych kancelarii w Polsce, która się tym zajmuje.Obsługujemy także kredytobiorców, którzy zawarli umowy kredytu hipotecznego w walucie obcej (frank szwajcarski, euro, dolar), a także w złotówkach.

Czy pomoc Kancelarii Eurolege jest płatna?

Analiza każdej sprawy przez naszego prawnika jest zawsze BEZPŁATNA. Na tym etapie ustalamy czego dotyczy sprawa, czy nasza pomoc będzie skuteczna i jakie działania prawne możemy podjąć. W ramach analizy otrzymasz także wycenę dalszych działań naszej Kancelarii. Dopiero po analizie prawnej klient świadomie podejmuje decyzję, czy powierzyć nam prowadzenie swojej sprawy.Dalsze działania naszej Kancelarii (np. sprzeciw od nakazu zapłaty, reprezentacja sądowa) są płatne, a kwota jest ustalana indywidualnie w odniesieniu do wysokości zadłużenia. Cena za usługę jest zawsze dostosowana do możliwości finansowych naszych klientów i niższa niż opłaty w standardowych kancelariach prawnych. Szczegółowy cennik usług podstawowych oraz regulamin znajdziesz na naszej stronie.

Czy kwoty podane w cenniku trzeba wpłacać co miesiąc jak abonament?

Absolutnie NIE! Standardem naszej Kancelarii jest, że nie pobieramy opłat abonamentowych za sprawy na etapie sądowym oraz egzekucji komorniczej. Opłata kancelaryjna jest pobierana jednorazowo* w momencie przyjęcia sprawy do prowadzenia. W ramach ceny mecenas sporządzi do sądu sprzeciw od nakazu zapłaty lub odpowiedź na pozew. Ponadto mecenas będzie sporządzał odpowiedzi na pisma strony przeciwnej i wszelkie inne pisma procesowe, a także reprezentował Klienta w sprawie sądowej.W niektórych rodzajach spraw (np. związanych z oszustwem internetowym) opłaty za udział w rozprawie, a także premie za sukces.Przed podpisaniem umowy zawsze informujemy Klienta o tym jaki będzie całkowity koszt realizacji usługi, a także o ewentualnych opłatach dodatkowych.Posiadamy w ofercie usługi abonamentowe, ale nie dotyczą one pomocy w sprawach sądowych.* nie dotyczy rozłożenia płatności na raty na prośbę Klienta

Czy płatność za usługę można rozłożyć na raty?

Jeżeli opłata kancelaryjna wynosi kilkaset złotych lub więcej, a Klient aktualnie znajduje się w trudnej sytuacji finansowej, to na wniosek Klienta możemy rozłożyć płatność na raty.

Sprawy frankowe

W naszej kancelarii oferujemy pełną obsługę prawną spraw frankowych oraz rozsądne ceny i przejrzyste zasady wynagradzania:

 1. Opłata wstępna – 4500 zł brutto w sprawach o wartości przedmiotu sporu do kwoty 150 000,00 zł. Lub 3% WPS w sprawach gdzie przedmiot sporu jest wyższy niż 150 000,00 zł.
 2. Premia za sukces w postaci zasądzonych kosztów zastępstwa procesowego (płatne przez bank).
 3. Zwrot kosztów dojazdu na rozprawę dla mecenasa (500 zł brutto za każdy termin).

Wysoka jakość

Nasza kancelaria jest laureatem plebiscytu Orły Prawa. Tym szczególnym wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy prawnicze, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta. – organizator plebiscytu Orły Prawa

Certyfikaty

EUROLEGE W LICZBACH

Nasze wyniki

W naszej kancelarii masz pewność, że Twoją sprawą zajmą się prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w sprawach przeciwko instytucjom finansowym. Wygraliśmy 7 500 spraw sądowych z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych. Przez 8 lat zmniejszyliśmy zobowiązania naszych klientów na łączną kwotę 105 000 000,00 zł!

Ekspertów

Adwokaci, radcy prawni, eksperci finansowi.

Osób skorzystało z pomocy

Prowadzimy i wygrywamy sprawy we wszystkich sądach w Polsce.

Bezpłatnych konsultacji

Codziennie wykonujemy dziesiątki darmowych analiz prawnych dokumentów sądowych i kredytowych.

Łączna kwota oddłużeń

Wysokość roszczenia nie ma znaczenia. Liczy się możliwość udzielenia pomocy.