Pozwany: mBank S.A.

Ciekawa sprawa dotycząca kredytu frankowego, w której toczymy proces przed Sądem Okręgowym w Częstochowie. Wygrana przed sądem I instancji pokazuje, że nasza argumentacja okazał się słuszna, a bank stosował w umowie kredytowej klauzule niedozwolone.

Finałem batalii pierwszoinstancyjnej był wyrok Sadu Okręgowego w Częstochowie, który stwierdził nieważność umowy kredytowej i zasądził na rzecz klienta cały uiszczony dotychczas kapitał w wysokości 293.997,76 zł! Co ciekawe, kredyt zaciągnięty na 600 tys. zł, który mimo spłaty połowy kapitału nadal miał saldo ponad miliona złotych został uznany za nieistniejący.

Oczywiście czekamy na Ii instancję. Jednak pełni nadziei i przekonania, że wyrok Sądu I instancji zostanie utrzymany, a nasi Klienci poczują sprawiedliwość.

  • Wyrok Sądu Okręgowego w Częstochowie. I C 421/22

Uwolnij się z pułapki kredytu frankowego!

Skontaktuj się z nami:

Niczym nie ryzykujesz. Zgłoszenie i konsultacja do niczego nie zobowiązują. W każdej chwili możesz się wycofać.


4.7/5 - (53 votes)

Kategorie: Case study Kredyty frankowe

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.