Antywindykacja oddłużanie Łódź. Kancelaria oddłużeniowa Łódź

Windykator przysłał Ci wezwane do zapłaty? Komornik zajął Twój majątek na mocy sądowego nakazu? Masz kredyt we franku szwajcarskim? W Polsce miliony osób borykają się z różnego rodzaju zadłużeniem. W takich sytuacjach łatwo stracić nadzieję i poczuć się bezradnym. EuroLege to kancelaria oddłużeniowa, a celem podejmowanych przez nas czynności jest pomoc prawna dla zadłużonych w Łodzi i okolicach. Opowiedz nam o swoim problemie, a my przygotujemy dla Ciebie optymalną strategię oddłużania, by pomóc Ci odzyskać kontrolę nad finansami. Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie antywindykacji, do każdego przypadku podchodząc indywidualnie.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnej przy oddłużaniu?

Oferujemy bezpłatne konsultacje, podczas których nasi eksperci szczegółowo przeanalizują Twoją sytuację i przedstawią najlepsze rozwiązanie. Rozumiemy, że każda sytuacja jest inna i dlatego dobieramy strategię oddłużania dostosowaną do konkretnego przypadku. Działając od lat również na terenie Łodzi, pomogliśmy już ponad 19 000 Klientów, zmniejszając ich wierzytelności o łączną sumę 105 000 000 zł. Znajomość prawa oraz doświadczenie powodują, że prowadzona przez nas antywindykacja cechuje się wysoką skutecznością. Nasi prawnicy wygrali już 7500 spraw m.in. z powództwa banków oraz instytucji finansowych. Świadczona przez EuroLege pomoc prawna dla zadłużonych oparta jest na rzetelnym podejściu, dokładnej analizie sprawy oraz realnej ocenie szans na oddłużanie.

Oddłużanie z komornikiem w Łodzi? To możliwe!

Wiemy, że wychodzenie ze spirali zadłużenia to trudny proces. Dlatego jesteśmy w stanie zapewnić osobom zadłużonym pełne wsparcie i pomoc prawną, angażując się w sprawę na jej dowolnym etapie. Bez względu na to, czy zmagasz się z aktualnym brakiem płynności finansowej, czy zadłużenie spowodowane zostało problemami w przeszłości, masz szansę na skuteczne oddłużanie. Warto dodać, ze antywindykacja możliwa jest nawet wtedy, gdy w sprawę zaangażowany został komornik. Dzięki umiejętnym działaniom naszych prawników jesteśmy w stanie anulować dług i doprowadzić do odzyskania zajętych pieniędzy lub majątku. Zgłoś się do nas już dziś – podpowiemy Ci, jak rozwiązać problemy prawne i odzyskać kontrolę nad swoimi finansami.

Darmowa analiza sprawy w kilku prostych krokach

Jak to działa:

01

Wyślij zgłoszenie

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie, ustali czego dotyczy sprawa i wskaże jakie dokumenty będą potrzebne do analizy.

02

Analiza sprawy

Doświadczony prawnik dokładnie przeanalizuje dokumenty i ustali jaki sposób oddłużania będzie możliwy w Twojej sprawie.

03

Rozmowa z prawnikiem

Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub emailem i wyjaśni jak możemy Ci pomóc zmniejszyć lub anulować zadłużenie.

04

Zaczynamy oddłużanie

Jeśli zechcesz z nami współpracować, prześlemy na Twój adres email umowę o współpracy, pełnomocnictwo dla mecenasa i zaczynamy oddłużanie!

EUROLEGE W LICZBACH

Nasze wyniki

W naszej kancelarii masz pewność, że Twoją sprawą zajmą się prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w sprawach przeciwko instytucjom finansowym. Wygraliśmy 7 500 spraw sądowych z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych. Przez 8 lat zmniejszyliśmy zobowiązania naszych klientów na łączną kwotę 105 000 000,00 zł!

Ekspertów

Adwokaci, radcy prawni, eksperci finansowi.

Osób skorzystało z pomocy

Prowadzimy i wygrywamy sprawy we wszystkich sądach w Polsce.

Bezpłatnych konsultacji

Codziennie wykonujemy dziesiątki darmowych analiz prawnych dokumentów sądowych i kredytowych.

Łączna kwota oddłużeń

Wysokość roszczenia nie ma znaczenia. Liczy się możliwość udzielenia pomocy.

Wysoka jakość

Nasza kancelaria jest laureatem plebiscytu Orły Prawa. Tym szczególnym wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy prawnicze, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta. – organizator plebiscytu Orły Prawa

Certyfikaty

W EUROLEGE ZAWSZE WALCZYMY DO KOŃCA I DAJEMY Z SIEBIE 110%!

Wybrane wyroki

Antywindykacja Oddłużanie Łódź. Kancelaria Oddłużeniowa Łódź.