AntyWindykacja i Oddłużanie Warszawa

Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie oraz zatrzymać komornika. Wszystko po to, aby zredukować dług, a nawet uzyskać całkowite oddłużenie! Zgłoś się na darmową konsultację prawną i dowiedz się jak możemy Ci pomóc.

Zgłoszenie i konsultacja do niczego nie zobowiązują. W każdej chwili możesz się wycofać.

Nie ryzykuj działania na własną rękę!

Jeden błąd może spowodować przegranie sprawy. Dług może być przedawniony, zawyżony albo nienależny i wcale nie musisz go płacić!

Wysoka skuteczność – wygraliśmy ok 80% spraw, które prowadziliśmy! Nasz zespół tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem.

Od wielu lat reprezentujemy naszych Klientów przed każdym sądem w Polsce. Skutecznie oddłużamy i prowadzimy antywindykację w Warszawie i na Mazowszu, a także na terenie całego kraju.

Darmowa analiza sprawy w kilku prostych krokach

Jak to działa:

01

Wyślij zgłoszenie

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie, ustali czego dotyczy sprawa i wskaże jakie dokumenty będą potrzebne do analizy.

02

Analiza sprawy

Doświadczony prawnik dokładnie przeanalizuje dokumenty i ustali jaki sposób oddłużania będzie możliwy w Twojej sprawie.

03

Rozmowa z prawnikiem

Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub emailem i wyjaśni jak możemy Ci pomóc zmniejszyć lub anulować zadłużenie.

04

Zaczynamy oddłużanie

Jeśli zechcesz z nami współpracować, prześlemy na Twój adres email umowę o współpracy, pełnomocnictwo dla mecenasa i zaczynamy oddłużanie!

EUROLEGE W LICZBACH

Nasze wyniki

W naszej kancelarii masz pewność, że Twoją sprawą zajmą się prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w sprawach przeciwko instytucjom finansowym. Wygraliśmy 7 500 spraw sądowych z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych. Przez 8 lat zmniejszyliśmy zobowiązania naszych klientów na łączną kwotę 80 000 000,00 zł!

Ekspertów

Adwokaci, radcy prawni, eksperci finansowi.

Wygranych spraw

Prowadzimy i wygrywamy sprawy we wszystkich sądach w Polsce.

Bezpłatnych porad prawnych

Codziennie wykonujemy dziesiątki darmowych analiz prawnych dokumentów sądowych i kredytowych.

Kwota obniżonych zobowiązań

Wysokość roszczenia nie ma znaczenia. Liczy się możliwość udzielenia pomocy.

Wysoka jakość

Nasza kancelaria jest laureatem plebiscytu Orły Prawa. Tym szczególnym wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy prawnicze, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta. – organizator plebiscytu Orły Prawa

Certyfikaty

W EUROLEGE ZAWSZE WALCZYMY DO KOŃCA I DAJEMY Z SIEBIE 110%!

Wybrane wyroki

Antywindykacja Oddłużanie Warszawa. Kancelaria Oddłużeniowa Warszawa.

Jeśli zostałeś pozwany do sądu o zapłatę długu przez bank, firmę windykacyjną, firmę pożyczkową lub telekomunikacyjną, wspólnotę albo spółdzielnię mieszkaniową, to na pewno otrzymałeś sądowy nakaz zapłaty. Aby podjąć obronę powinieneś złożyć do sądu skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Napisanie sprzeciwu nie jest proste i lepiej jest zlecić to zadanie doświadczonym prawnikom, którzy specjalizują się w oddłużaniu i antywindykacji.

Przez ostatnie lata pomogliśmy już tysiącom osób zadłużonym w znacznej redukcji zadłużenia. Działamy zdalnie przez Internet na terenie całej Polski, w tym również w Warszawie i na Mazowszu. Nasza kancelaria oddłużeniowa w Warszawie i przed warszawskimi sądami prowadziła setki spraw. W sumie w całym kraju wygraliśmy ponad 6000 spraw sądowych, które zakończyły się oddaleniem powództwa i całkowitym anulowaniu długu.

Antywindykacja Warszawa i Oddłużanie Warszawa – Jeżeli Twoja sprawa jest już na etapie egzekucji komorniczej, to również nie wszystko stracone. Egzekucję komorniczą można zatrzymać, anulować dług i odzyskać pieniądze zabrane przez komornika. Często takie postępowanie można wznowić, jeżeli sądowy nakaz zapłaty był wysłany na nieaktualny albo nieprawidłowy adres. Również w przypadku wysłania listu z sądu na stare (np. panieńskie) nazwisko istnieje możliwość wznowienia postępowania. W takich sprawach liczą się szczegóły. Dzięki temu antywindykacja w Warszawie również jest dostępna, a osoby zadłużone mogą skorzystać z fachowej pomocy prawnej.