Otrzymałeś nakaz zapłaty z sądu albo wezwanie na rozprawę z powództwa KGPN Sp. z o.o.? To nic strasznego, bo masz szansę na całkowite anulowanie zadłużenia albo jego redukcję! Poszerz swoją wiedzę i dowiedz się jak walczyć z firmą windykacyjną w sądzie, aby zwiększyć swoją szansę na oddłużenie. Zachęcamy do przeczytania artykułu.

Pamiętaj, że nie musisz walczyć z tą firmą na własną rękę. Nasi prawnicy mają wieloletnie doświadczenie, wygrali już tysiące spraw sądowych z powództwa windykatorów. W tym były również sprawy z KGPN Sp. z o.o. gdzie anulowaliśmy całe zadłużenie! Już teraz skontaktuj się z nasza kancelarią i skorzystaj z darmowej analizy prawnej swojej sprawy.

A może w Twoim życiu pojawił się komornik na wniosek KGPN Sp. z o.o.? W artykule poruszamy te i tą kwestię i pokazujemy, że na tym etapie obrona też jest możliwa!

Windykacja KGPN Sp. z o.o. pozywa do sądu o zapłatę czesnego za studia.

Jeszcze kilka lat temu firma KGPN Sp. z o.o. była jednym z windykatorów pojawiających się na naszej procesowej tapecie. Obecnie spraw jest już mniej, jednak ciągle się pokazują. Głównie te, które dawniej kończyły się na skutek nieprawidłowych doręczeń przesyłek sądowych. Głównie nakazów zapłaty w postępowaniu upominawczym.

Dla informacji drogi czytelniku nadmieniamy, że KGPN Sp. z o.o. to jeden z legalnie funkcjonujących podmiotów branży windykacyjnej. Nie jest to co prawda tak masowo działający podmiot jak Kruk, Ultimo czy Hoist. Odnajduje się w branży i składa również pozwy do sądu. W jakich sprawach najczęściej pozywa KGPN Sp. z o.o.? Z doświadczenia naszego wynika, że znaczna część portfela wierzytelności dotyczy zadłużeń związanych z zaległościami za czesne na studiach i w szkołach policealnych, jak również z tytułu niezapłaconych pożyczek – chwilówek.

Nie jest jednak istotne źródło pochodzenia zadłużenia. Ważne, aby zawsze działać według pewnych schematów i dążyć do zakończenia sprawy ze skutkiem pozytywnym dla konsumenta.

[wbcr_php_snippet id=”19096″]

Przedawnione roszczenie o zapłatę czesnego za studia. Windykacja KGPN Sp. z o.o. przegrywa w sądzie.

Jak postępujemy kiedy zgłasza się do nas potrzebujący pomocy prawnej Klient? Naturalnie zapewniamy takiej osobie fachową pomoc jednego z naszych specjalistów, który możliwie szybko pisze oraz składa sprzeciw od nakazu zapłaty. Zadanie polega na takim skonstruowaniu pisma do sądu, aby podnieść wszystkie możliwe zarzuty, w tym przedawnienia. W sprawach o zapłatę czesnego za studia wynosi ono zaledwie 3 lata. Jeśli zatem dług za czesne jest starszy to wówczas zgodnie z przepisami prawa można odmówić jego zapłaty. Rzecz jasna wszystko zgodnie z prawem.

Ubocznie dodamy, że na skutek fachowo sporządzanych sprzeciwów od nakazu zapłaty KGPN Sp. z o.o. zazwyczaj cofał powództwa w całości? Niestety bez zrzeczenia się roszczenia. Taka sytuacja daje nam uzasadnione przekonanie, że to potencjalnie istniejące zadłużenie zostanie być może sprzedane do jakiejś innej firmy windykacyjnej. Dlaczego piszemy, że potencjalnie istniejące? Ponieważ dokumentacja znajdująca się w sprawie bardzo często nie daje nam 100% przekonania do twierdzeń firm windykacyjnych zawartych w pozwach o zapłatę.

Pozew od KGPN Sp. z o.o.? Zawsze podejmuj walkę!

Jak zauważyliście Państwo zawsze trzeba podejmować decyzję o walce w sądzie z firmą windykacyjną, także z KGPN Sp. z o.o.. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że wydanie nakazu zapłaty przez sąd o niczym jeszcze nie przesądza. Zazwyczaj nakaz zapłaty w sprawach firm windykacyjnych, w tym windykacja KGPN Sp. z o.o., wydawany jest na podstawie dokumentacji nie dającej pełnego przekonania o twierdzeniach pozwu. Dlatego tak ważne jest złożenie sprzeciwu, na który niestety jako pozwany masz jedynie 2 tygodnie, licząc od dnia odbioru przesyłki sądowej.

W efekcie skutecznych działań naszej Kancelarii wielu naszych Klientów nie musi płacić nic, mimo tego, że otrzymali uprzednio nakaz zapłaty z sądu. Jeśli złożysz odwołanie od nakazu zapłaty w sprawie nie pojawi się komornik, bowiem nakaz zapłaty zostanie uchylony, a sprawa zacznie toczyć się normalnym trybem.

Dostałem wezwanie na rozprawę i nakaz zapłaty od KGPN.

Jeśli jesteś jedną z osób, które zostały pozwane o zapłatę długu przez firmę windykacyjną możesz skorzystać z pomocy prawników naszej Kancelarii. Nasz zespół to doświadczeni fachowcy, którzy napiszą sprzeciw do sądu albo odpowiedź na pozew. Jeśli zajdzie taka konieczność, to będą reprezentowali Cię przed sądem. Analiza dokumentów jest bezpłatna, więc absolutnie niczym nie ryzykujesz.

Komornik na zlecenie KGPN Sp. z o.o.? Możesz anulować zadłużenie, ale…

Zablokowanie działań komornika na zlecenie KGPN Sp. z o.o. jest jak najbardziej możliwe. Dowodzą tego setki umorzonych postępowań komorniczych w imieniu naszych Klientów. Warunek? Zanim dowiedziałeś/aś się o działaniach komornika nie odbierałeś/aś żadnych pism z sądu w związku z tą sprawą. Takie zdarzenia wcale nie są rzadkie i zazwyczaj wynikają z dwóch niezależnych przyczyn:

  1. zmiana adresu zamieszkania, np. wyjazd za granicę, przeprowadzka;
  2. zmiana nazwiska, np. wstąpienie w związek małżeński.

Czy proces zmierzający do umorzenia egzekucji jest skomplikowany? Niestety, ale cała procedura zablokowania działań komornika nie jest łatwa. Dlatego też w naszej Kancelarii EUROLEGE powstał specjalny zespół prawnik od spraw egzekucji komorniczych. W ramach tego zespołu analizujemy dokumentację komorniczą, doprowadzamy do uchylenia tytułów wykonawczych i umorzenia egzekucji oraz odzyskujemy zabrane przez komornika pieniądze! Tak, odzyskanie zabranych przez komornika środków jest jak najbardziej możliwe. Mało tego, jeśli w toku takiej egzekucji straciłeś dom, samochód czy mieszkanie to doprowadzamy do uzyskania odszkodowań!

Co zrobić, aby się z nami skontaktować? Wystarczy telefon albo inne urządzenie podłączone do Internetu. Działamy na terenie całego kraju. Poniżej metody kontaktu, dzięki którym Twoje życie z komornikiem na głowie może wkrótce dobiec końca:

  1. Zadzwoń: 530 333 130
  2. Napisz: kontakt@eurolege.pl
  3. Wyślij zgłoszenie: https://www.eurolege.pl/zgloszenie/

4.6/5 - (30 votes)

Kategorie: Porady dla dłużników Wyroki sądowe

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.