Uwaga na fałszywego komornika! To oszustwo! Komornik sądowy Jacek Demski - Antywindykacja EuroLege

Uwaga na fałszywego komornika! To oszustwo!

jacek demski fałszywy komornik

Oceń artykuł: 

Krajowa Rada Komornicza informuje o działaniach oszusta podszywającego się pod komornika sądowego! Od pewnego czasu na skrzynki email masowo wysyłane są wiadomości zawierające wezwania do zapłaty wraz z drukami polecenia przelewu na rachunek komornika. To oszustwo!

Komornik sądowy Jacek Demski – czy istnieje?

Jak podaje Krajowa Rada Komornicza, należy zachować szczególną ostrożność i zwracać uwagę na treść otrzymywanych maili. Osoba (lub osoby) podające się za „komornika sądowego Jacka Demskiego” rozsyłają pocztą elektroniczną wezwania do zapłaty oraz wypełnione druki polecenia przelewu.

Komunikat KRK jest jasny: w ewidencji komorników sądowych nie figuruje komornik sądowy Jacek Demski. Każdą wiadomość od takiego „komornika” należy traktować jako próbę wyłudzenia!

Wykaz komorników sądowych wraz z danymi teleadresowymi znajdziecie Państwo na stronie internetowej Krajowej Rady Komorniczej pod adresem: http://www.komornik.pl.

Wykaz jest również dostępny na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości pod adresem: https://ms.gov.pl/pl/lista-komornikow-sadowych/.

Samorząd komorników przypomina:

O każdym przypadku podejrzenia popełnienia przestępstw polegających na podszywaniu się pod organy egzekucyjne, podrabianiu dokumentów i używaniu ich za autentyczne oraz usiłowaniu wyłudzenia należy niezwłocznie zawiadamiać organy ścigania.

 

Jeśli dowiedziałeś się o egzekucji komorniczej dopiero od komornika zgłoś się do nas po profesjonalną i całkowicie bezpłatną pomoc prawną: Zablokuj egzekucję komorniczą.

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA