Po informacji, że w kryptowalutę zainwestowała firma Tesla kurs bitcoina wystrzelił do 48 tys. dolarów. Elon Musk, właściciel Tesli wyłożył na cyfrową walutę aż półtora miliarda dolarów! Teraz wszyscy zastanawiają się czy kryptowaluty zastąpią tradycyjne pieniądze.
Decyzja o inwestycji w kryptowalutę ma być częścią szerszej polityki inwestycyjnej Tesli, która planuje w najbliższym czasie dywersyfikować zyski. Po tym, gdy na początku tygodnia firma ogłosiła wyłożenie aż 1,5 mld dolarów w kryptowalutę kurs bitcoina wzrósł do 48 tys. dolarów. Firma chce w przyszłości przyjmować nawet płatności w bitcoinie za swoje samochody elektryczne.

Kryptowaluty zastąpią tradycyjne pieniądze?

Elon Musk, właściciel Tesli, producenta elektrycznych aut, jest obecnie najbogatszym człowiekiem świata. Wiele razy wyraźnie pokazywał, że interesuje się kryptowalutami m.in. bitcoinem, ale także Dogecoinem. Tylko samo zainteresowanie Muska tą drugą walutą spowodowało wzrost jej wartości o 80 proc. w ciągu jednego tygodnia.
– Obecnie całkowita kapitalizacja tej kryptowaluty oscyluje wokół poziomu 8,7 mld dol., co daje jej dziesiąte miejsce w rankingu największych kryptowalut świata. Kryptowaluta Dogecoin powstała z inicjatywy dwóch inżynierów oprogramowania Billy’ego Markusa i Jacksona Palmera, którzy dla zabawy stworzyli swój własny środek płatniczy na fali popularności bitcoina. Weszła do obiegu 6 grudnia 2013 r – podaje portal forsal.pl
Prezes Tesli Elon Musk w ostatnich dniach zmienił swój biogram w serwisie Twitter, wpisując w niego jedynie jedno słowo – „#bitcoin”. Według mediów inwestorzy zainteresowani kryptowalutami odczytali tę wiadomość jako wyraz zaangażowania Muska w inwestycje w bitcoina, którego wartość zaczęła szybko rosnąć.

Masz dług? Szukasz pomocy?

Kancelaria EUROLEGE od lat pomaga osobom zadłużonym. Nie ma znaczenia, czy sprawa jest na etapie przedsądowym i dłużnik jest nękany przez firmy windykacyjne, albo trafiła już do sądu, lub do komornika. W każdej sytuacji staramy się znaleźć takie rozwiązanie, aby dług znacząco zmniejszyć, a nawet anulować w całości. Dowiedz się więcej? Współpracujący z nami prawnicy są do Twojej dyspozycji.
Zgłoszenia swojej sprawy możesz dokonać na wiele wygodnych i bezpiecznych sposobów. Wszystko załatwisz w naszej Kancelarii bez konieczności wychodzenia z domu czy pracy. Uwaga! Czas działa na Twoją niekorzyść. Im szybciej zaczniesz działać tym szybciej uwolnisz się od długu!
Oto kilka wygodnych i bezpiecznych form kontaktu z nami:

  1. zadzwoń pod numer: 530 333 130
  2. napisz maila na: kontakt@eurolege.pl
  3. napisz wiadomość na Facebooku: https://www.facebook.com/eurolege/
  4. wyślij zgłoszenie przez formularz: https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug/

Źródło: forsal.pl


5/5 - (1 vote)

Kategorie: Wiadomości

O Autorze

Bogumił Fura

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.