Otrzymałeś nakaz zapłaty z Mispra Capital i nie wiesz dlaczego? Chciałbyś się skutecznie bronić w sprawie sądowej z udziałem Mispra Capital? Zatem dobrze trafiłeś, bo całkowite anulowanie zadłużenia jest możliwe! W naszym dzisiejszym poradniku dowiesz się co to za podmiot, a także jak skutecznie podejmować obronę przeciwko wydanemu wobec Ciebie nakazowi zapłaty.

Pamiętaj, że nie musisz walczyć z tą firmą na własną rękę. Nasi prawnicy wygrali już tysiące spraw sądowych z powództwa firm windykacyjnych, w tym także z Mispra Capital. W każdej wygranej sprawie anulowaliśmy całe zadłużenie. Wiec nie czekaj i jeszcze dziś skontaktuj się z nasza kancelarią i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej swojej sprawy.

Mispra Capital. Co to za podmiot i dlaczego mnie pozwał do sądu o zapłatę?

Mispra Capital to jedna z firm windykacyjnych działających na terytorium Polski. Nie jest to co prawda największy gracz na rynku, ale jednocześnie dosyć aktywny i poszukujący swoich szans w walce z gigantami, takimi jak chociażby Prokura czy Ultimo. Mispra Capital zajmuje się skupowaniem oraz dochodzeniem w swoim imieniu oraz na swoją rzecz wierzytelności. Jakich wierzytelności? Przede wszystkim tych pochodzących od różnego rodzaju firm pożyczkowych, jak np. Provident.

Pozew i nakaz zapłaty z sądu. Mispra Capital pozywa do sądu.

Problem z długami w Mispra Capital ma pewna część naszych Klientów. W zdecydowanej większości osoby zadłużone trafiają do nas na etapie postępowania sądowego albo komorniczego. W pierwszym przypadku pomoc jest łatwiej dostępna. W drugim zależy od pewnych czynników, ale o tym w późniejszej części artykułu.

Jak pomagamy naszym Klientom, którzy zgłaszają się o pomoc? Oczywiście przedzielamy osobie zgłaszającej się jednego z naszych prawników, aby przeanalizował dokumenty i zadecydował w jaki sposób możemy pomóc. Zazwyczaj okazuje się, że w dokumentacji przedkładanej do sądu przez firmę windykacyjną, również Mispra Capital znajdują się braki umożliwiające podstawienie zarzutów procesowych.

DARMOWA KONSULTACJA ODDŁUŻENIOWA W SPRAWACH KREDYTÓW I POŻYCZEK
Dostałeś z sądu nakaz zapłaty? Chcesz wstrzymać komornika lub firmę windykacyjną?
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość skutecznego oddłużenia oraz jak możemy Ci pomóc.
Kliknij w przycisk poniżej. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. Oddzwonimy.
DARMOWA KONSULTACJA

Uchylamy nakaz zapłaty z Mispra Capital.

Warunkiem podjęcia skutecznej walki sądowej z firmą Mispra Capital są przede wszystkim żelazne nerwy i dyscyplina. Dlaczego? Otóż na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty, który otrzymałeś z sądu masz zaledwie 2 tygodnie od dnia odbioru przesyłki. Jeśli w tym czasie nic nie zrobisz, to nakaz zapłaty uprawomocni się, a Ty oddasz sprawę bez walki. A odwoływać się jest warto. Przede wszystkim otrzymujesz możliwość wygrania sprawy i całkowitego anulowania zadłużenia albo częściowego jego zmniejszenia. Ostatecznie, jeśli sprawy nie wygrasz to zyskujesz cenny czas, który możesz przeznaczyć na zarobienie pieniędzy, na ewentualną spłatę zadłużenia w przyszłości.

Jak EUROLEGE działa w sądzie? Nasz prawnik, po otrzymaniu kompletu dokumentów składa w sprawie przeciwko Mispra Capital sprzeciw, w którym podnosi jak zawsze szereg zarzutów. Konsekwencją terminowego wniesienia sprzeciwu jest uchylenie nakazu zapłaty w całości i przekazanie sprawy do normalnego trybu procesowego. Dzięki temu nasz podopieczny ma możliwość podjęcia skutecznej obrony swoich interesów. Wszystko oczywiście za pomocą prawnika z naszej Kancelarii.

Proces z Mispra Capital? Możesz wygrać!

Na sprawę jak zawsze czekamy z zapartym tchem. Wynik bywa różny, ale u nas w zdecydowanej większości satysfakcjonujący dla Klienta. Jaki wynik wzbudza zadowolenie i może być uznany za pozytywny? Jeśli mamy oddalone powództwo w całości, umorzenie postępowania w całości albo wygraną z oddaleniem powództwa w kwocie nie niższej niż połowa dochodzonego roszczenia.

Większość spraw z firmami windykacyjnymi rozbija się przede wszystkim o cesję wierzytelności. Okazuje się, że dokumenty takie potrafią zawierać błędy uniemożliwiające uznania ich za wystarczający do zasądzenia materiał dowodowy. Wiemy, że dzięki naszej pomocy wiele osób mających problemy z długami dołączyło on do grona osób, które nie muszą płacić nakazów zapłaty!

Pamiętaj, że wygrać może tyko ten, kto podejmuje próbę obrony.

Masz więcej pytań? Możesz wejść na nasze forum kredytowe dla zadłużonych i zadać pytanie. Chętnie odpowiadamy!

Gdzie szukać pomocy prawnej?

Masz sprawę w sądzie albo u komornika? Skorzystaj z naszej bezpłatnej analizy swojej sytuacji. Nasz prawnik ustali jakie masz możliwości oddłużenia i jak możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się z nasza Kancelarią jeszcze dzisiaj:


4.2/5 - (17 votes)

Kategorie: Porady dla dłużników Wyroki sądowe

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze

Psiapsi pisze:

Dostałyśmy z moją mamą komornika, sprawa oczywiście była nie jawna. Kwota zapłaty dokładnie taka sama w dodatku z 2017 roku . Nie mam pojęcia co to jest

Lucyna pisze:

Dlaczego dostalam pismo ze jestem dłużna w 2015 nie mialam nazwiska mojego męża wiec nie wiem o co tu chodzi bo nie bralam zadnej pożyczki

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Pani Lucyno. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o szerszy opis sprawy. Wygląda ona faktycznie dziwnie. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.