Otrzymałeś nakaz zapłaty z Mispra Capital i nie wiesz dlaczego? Chciałbyś się skutecznie bronić w sprawie sądowej z udziałem Mispra Capital? Zatem dobrze trafiłeś, bo całkowite anulowanie zadłużenia jest możliwe! W naszym dzisiejszym poradniku dowiesz się co to za podmiot, a także jak skutecznie podejmować obronę przeciwko wydanemu wobec Ciebie nakazowi zapłaty.

Pamiętaj, że nie musisz walczyć z tą firmą na własną rękę. Nasi prawnicy wygrali już tysiące spraw sądowych z powództwa firm windykacyjnych, w tym wiele z Mispra Capital. W każdej wygranej sprawie anulowaliśmy całe zadłużenie. Wieć nie czekaj i jeszcze dziś skontaktuj się z nasza kancelarią i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej swojej sprawy.

Mispra Capital. Co to za podmiot i dlaczego mnie pozwał do sądu o zapłatę?

Mispra Capital to jedna z firm windykacyjnych działających na terytorium Polski. Nie jest to co prawda największy gracz na rynku, ale jednocześnie dosyć aktywny i poszukujący swoich szans w walce z gigantami, takimi jak chociażby Prokura czy Ultimo. Mispra Capital zajmuje się skupowaniem oraz dochodzeniem w swoim imieniu oraz na swoją rzecz wierzytelności. Jakich wierzytelności? Przede wszystkim tych pochodzących od różnego rodzaju firm pożyczkowych, jak np. Provident.

Pozew i nakaz zapłaty z sądu. Mispra Capital pozywa do sądu.

Problem z firmą Mispra Capital ma wiele naszych osób podopiecznych. Jakiś czas temu o pomoc zgłosił się do nas Pan Jarosław z województwa Opolskiego pisząc wiadomość na facebooku:

„Proszę Państwa o pilną pomoc. Dostałeś z sądu nakaz zapłaty. Pozywa mnie nieznana mi firma Mispra Capital. Podobno za jakieś niespłacone chwilówki, ale ja sobie nic nie przypominam. Czy istnieje w ogóle szansa na pomoc? Czy będę musiał to wszystko spłacać? A jest tego kilka tysięcy z kosztami sądowymi.”.

Oczywiście przydzieliliśmy Panu Jarosławowi jednego z naszych prawników, aby przeanalizował dokumenty i zadecydował w jaki sposób możemy pomóc. Okazało się, że w dokumentacji przedłożonej przez firmę windykacyjną do sądu znajdowały się liczne braki formalne.

DOSTAŁEŚ Z SĄDU NAKAZ ZAPŁATY?
Masz tylko 14 dni na sprzeciw i anulowanie długu!
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz szanse na oddłużenie oraz jak możemy Tobie pomóc.
Aby porozmawiać z konsultantem wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Uchylamy nakaz zapłaty z Mispra Capital.

Warunkiem podjęcia skutecznej walki sądowej z firmą Mispra Capital jest przede wszystkim żelazne nerwy i dyscyplina. Dlaczego? Otóż na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty, który otrzymałeś z sądu masz zaledwie 2 tygodnie od dnia odbioru przesyłki. Jeśli w tym czasie nic nie zrobisz, to nakaz zapłaty uprawomocni się, a Ty oddasz sprawę bez walki. A odwoływać się jest warto. Przede wszystkim otrzymujesz możliwość wygrania sprawy i całkowitego anulowania zadłużenia albo częściowego jego zmniejszenia. Ostatecznie, jeśli sprawy nie wygrasz to zyskujesz cenny czas, który możesz przeznaczyć na zarobienie pieniędzy, na ewentualną spłatę zadłużenia w przyszłości.

Nasz prawnik, po otrzymaniu kompletu dokumentów złożył w sprawie przeciwko Mispra Capital sprzeciw, w którym podniósł szereg zarzutów. Konsekwencją terminowego wniesienia sprzeciwu było uchylenie nakazu zapłaty w całości i przekazanie sprawy do normalnego trybu procesowego. Dzięki temu nasz podopieczny miał możliwość podjęcia skutecznej obrony swoich interesów, wszystko oczywiście za pomocą prawnika z naszej Kancelarii.

Proces z Mispra Capital wygrany!

Na sprawę czekaliśmy z zapartym tchem. Wynik jednak nie mógł być inny: POWÓDZTWO ODDALONE W CAŁOŚCI!

Jak się okazało, sprawa rozbiła się przede wszystkim o cesję wierzytelności. Okazało się, że w danych Pana Janusza, które przekazała firma pożyczkowa widniały inne dane. Być może o innego Pana Janusza chodziło, ale tego się już nie dowiemy. Wiemy jedynie, że dzięki naszej pomocy dołączył on do grona osób, które nie muszą płacić nakazów zapłaty!

Pamiętaj, że wygrać może tyko ten, kto podejmuje próbę obrony.

Masz więcej pytań? Możesz wejść na nasze forum kredytowe dla zadłużonych i zadać pytanie. Chętnie odpowiadamy!

Gdzie szukać pomocy prawnej?

Masz sprawę w sądzie albo u komornika? Skorzystaj z naszej bezpłatnej analizy swojej sytuacji. Nasz prawnik ustali jakie masz możliwości oddłużenia i jak możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się z nasza Kancelarią jeszcze dzisiaj:

Kategorie: Porady dla dłużnikówWyroki sądowe Tagi: Brak tagów

O Autorze

Paweł Napiórkowski

Doświadczony prawnik z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.