MISPRA CAPITAL! Wezwanie, komornik i pozew sądowy. Jak się bronić? - Antywindykacja EuroLege

MISPRA CAPITAL! Wezwanie, komornik i pozew sądowy. Jak się bronić?

Jak wygrać z Mispra Capital nakaz zapłaty z sądu oddłużanie

Oceń artykuł: 

Otrzymałeś nakaz zapłaty z Mispra Capital i nie wiesz dlaczego? Chciałbyś się skutecznie bronić w sprawie sądowej z udziałem Mispra Capital? Zatem dobrze trafiłeś, bo całkowite anulowanie zadłużenia jest możliwe! W naszym dzisiejszym poradniku dowiesz się co to za podmiot, a także jak skutecznie podejmować obronę przeciwko wydanemu wobec Ciebie nakazowi zapłaty.

Pamiętaj, że nie musisz walczyć z tą firmą na własną rękę. Nasi prawnicy wygrali już tysiące spraw sądowych z powództwa firm windykacyjnych, w tym wiele z Mispra Capital. W każdej wygranej sprawie anulowaliśmy całe zadłużenie. Wieć nie czekaj i jeszcze dziś skontaktuj się z nasza kancelarią i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej swojej sprawy.

Na koniec poruszyliśmy tematykę egzekucji komorniczej z Mispra Capital. Przekonacie się Państwo, że komornik z Mispra Capital Nie oznacza końca procesu oddłużania. Warto przeczytać do końca dzisiejsza publikację i wiedzieć więcej niż statystyczna osoba zadłużona.

Mispra Capital. Co to za podmiot i dlaczego mnie pozwał do sądu o zapłatę?

Mispra Capital to jedna z firm windykacyjnych działających na terytorium Polski. Nie jest to co prawda największy gracz na rynku, ale jednocześnie dosyć aktywny i poszukujący swoich szans w walce z gigantami, takimi jak chociażby Prokura czy Ultimo. Mispra Capital zajmuje się skupowaniem oraz dochodzeniem w swoim imieniu oraz na swoją rzecz wierzytelności. Jakich wierzytelności? Przede wszystkim tych pochodzących od różnego rodzaju firm pożyczkowych, jak np. Provident.

Pozew i nakaz zapłaty z sądu. Mispra Capital pozywa do sądu.

Problem z firmą Mispra Capital ma wiele naszych osób podopiecznych. Jakiś czas temu o pomoc zgłosił się do nas Pan Jarosław z województwa Opolskiego pisząc wiadomość na facebooku:

„Proszę Państwa o pilną pomoc. Dostałeś z sądu nakaz zapłaty. Pozywa mnie nieznana mi firma Mispra Capital. Podobno za jakieś niespłacone chwilówki, ale ja sobie nic nie przypominam. Czy istnieje w ogóle szansa na pomoc? Czy będę musiał to wszystko spłacać? A jest tego kilka tysięcy z kosztami sądowymi.”.

Oczywiście przydzieliliśmy Panu Jarosławowi jednego z naszych prawników, aby przeanalizował dokumenty i zadecydował w jaki sposób możemy pomóc. Okazało się, że w dokumentacji przedłożonej przez firmę windykacyjną do sądu znajdowały się liczne braki formalne.

Uchylamy nakaz zapłaty z Mispra Capital.

Warunkiem podjęcia skutecznej walki sądowej z firmą Mispra Capital jest przede wszystkim żelazne nerwy i dyscyplina. Dlaczego? Otóż na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty, który otrzymałeś z sądu masz zaledwie 2 tygodnie od dnia odbioru przesyłki. Jeśli w tym czasie nic nie zrobisz, to nakaz zapłaty uprawomocni się, a Ty oddasz sprawę bez walki. A odwoływać się jest warto. Przede wszystkim otrzymujesz możliwość wygrania sprawy i całkowitego anulowania zadłużenia albo częściowego jego zmniejszenia. Ostatecznie, jeśli sprawy nie wygrasz to zyskujesz cenny czas, który możesz przeznaczyć na zarobienie pieniędzy, na ewentualną spłatę zadłużenia w przyszłości.

Nasz prawnik, po otrzymaniu kompletu dokumentów złożył w sprawie przeciwko Mispra Capital sprzeciw, w którym podniósł szereg zarzutów. Konsekwencją terminowego wniesienia sprzeciwu było uchylenie nakazu zapłaty w całości i przekazanie sprawy do normalnego trybu procesowego. Dzięki temu nasz podopieczny miał możliwość podjęcia skutecznej obrony swoich interesów, wszystko oczywiście za pomocą prawnika z naszej Kancelarii.

Proces z Mispra Capital wygrany!

Na sprawę czekaliśmy z zapartym tchem. Wynik jednak nie mógł być inny: POWÓDZTWO ODDALONE W CAŁOŚCI!

Jak się okazało, sprawa rozbiła się przede wszystkim o cesję wierzytelności. Okazało się, że w danych Pana Janusza, które przekazała firma pożyczkowa widniały inne dane. Być może o innego Pana Janusza chodziło, ale tego się już nie dowiemy. Wiemy jedynie, że dzięki naszej pomocy dołączył on do grona osób, które nie muszą płacić nakazów zapłaty!

Pamiętaj, że wygrać może tyko ten, kto podejmuje próbę obrony.

Masz więcej pytań? Zadzwoń do nas albo napisz. Możesz również wejść na nasze forum kredytowe dla zadłużonych i zadać pytanie. Chętnie odpowiadamy!

Komornik sądowy z Mispra Capital? Uchyl egzekucję i odzyskaj wolność!

Myślisz, że mając komornika z Mispra Capital musisz znosić ciągłą egzekucję? Okazuje się, że istnieje sposób, dzięki któremu zablokowanie działań komornika jest możliwe. Wiemy co piszemy, ponieważ od wielu lat pomagamy osobom zadłużonym umarzać egzekucje komornicze i ODZYSKIWAĆ PIENIĄDZE zabrane przez komorników. Potrafimy doprowadzić do umorzenia egzekucji prowadzonych nawet wiele lat! Jak to możliwe? O tym poniżej.

Możliwość umorzenia egzekucji komorniczej i odzyskania środków zabranych przez komornika możliwe jest wobec błędów popełnionych przez sąd jeszcze na etapie postępowania rozpoznawczego. O jakie błędy chodzi? Oczywiście o błędy w doręczeniach przesyłek sądowych. W pewnym czasie była to dosyć duża bolączka wielu sądów, a w szczególności e-sądu w Lublinie. Od czego w ogóle zacząć analizę swojej sprawy? Jest coś od czego powinieneś zacząć. Nie da to 100% pewności, ale wskaże realne podstawy do działania. A zatem odpowiedz sobie na pytanie: “czy zanim pojawił się komornik sądowy z wniosku Mispra Capital odbierałem/am jakiekolwiek pisma sądowe w tej sprawie?”. Chodzi wyłącznie o pisma z sądów, a nie wezwania do zapłaty od windykatora.

Odpowiedź “NIE” jest najlepszą jaka mogła paść z Twoich ust. Dlaczego? Otóż daje podstawy do tego, aby sądzić, że na etapie postępowania sądowego doszło do istotnych błędów formalnych. Jak więc zabrać się do dalszych czynności?

Niestety, ale podejmowanie działań mających doprowadzić do uchylenia tytułu wykonawczego, umorzenia egzekucji i odzyskania pieniędzy nie należy do łatwych. Przede wszystkim koniecznym jest posiadanie stosownej wiedzy prawnej i praktyki oraz trochę cierpliwości. Niedoświadczony dłużnik czy inna osoba nie znający schematów i mechanizmów mogą łatwo zapłacić za swoje błędy. A o takie wszak niełatwo. Trzeba pamiętać, że umorzenie egzekucji nie leży w interesie ani komornika ani tym bardziej potencjalnego wierzyciela. Dlatego lepiej mieć za sobą doświadczonego w antywindykacji prawnika.

Dlatego w naszej Kancelarii EUROLEGE już wiele lat temu stworzyliśmy zespół prawników – ekspertów od spraw egzekucji komorniczych. Na przestrzeni tych wielu lat pomogliśmy setkom osób umorzyć egzekucje komornicze. Działamy na terenie całego kraju. Pomagamy także naszym rodakom, którzy wyjechali poza granicę Polski. Wiemy od czego zacząć i jak przeprowadzić cały proces, aż do momentu odzyskania pieniędzy. A wstępną analizę sprawy masz u nas za darmo.

Jak zgłosić swoją sprawę komorniczą z Mispra Capital i każda inną firmą do Kancelarii EUROLEGE? Wystarczy telefon albo inne urządzenie podłączone do sieci Internet. Wszystko łatwo, szybko i bez konieczności wychodzenia z domu. Skorzystaj z kilku bezpiecznych i dogodnych form kontaktu:

  1. zadzwoń pod numer: 530 333 130
  2. napisz maila na: kontakt@eurolege.pl
  3. napisz wiadomość na Facebooku: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/
  4. wyślij zgłoszenie przez formularz: https://eurolege.pl/anuluj-dlug/

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA