Zespół Kancelarii EUROLEGE, w ramach której funkcjonuje Europejska Fundacja Pomocy Zadłużonym, to liczne grono doświadczonych prawników. Pomoc prawną świadczą działający z nami radcowie prawni i adwokaci posiadający specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa wierzytelności, jak i prawa procesowego. Wyróżnia nas 8 lat doświadczenia w sprawach oddłużeniowych przeciwko bankom, firmom windykacyjnym i pożyczkowym. W dzisiejszym artykule opowiemy o naszej historii i zdradzimy kilka ciekawostek.

Jak działa Kancelaria i Fundacja Pomocy Zadłużonym?

Od wielu lat pomagamy osobom zadłużonym wychodzić z trudności finansowych. Mamy ponad 3000 udokumentowanych wygranych spraw sądowych przeciwko firmom windykacyjnym, pożyczkowym oraz bankom. Dzięki nam osoby, które myślały, że nakaz zapłaty z sądu to koniec odzyskały wiarę w ludzi i sprawiedliwość. Jeśli masz nakaz zapłaty, wyrok zaoczny albo wezwanie na rozprawę w sprawie przeciwko chwilówce, firmie windykacyjnej albo bankowi to nie ryzykuj działania na własną rękę.

Warto również wspomnieć, że nasza Fundacja Pomocy Zadłużonym w ramach swojej działalności statutowej nie tylko udziela pomocy prawnej osobom zadłużonym, ale prowadzi również działania edukacyjne i szkoleniowe.

U nas wszystko załatwisz zdalnie i bez konieczności wychodzenia z domu. Działamy zdalnie na terenie całego kraju i pomagamy przed każdym sądem w Polsce.

DOSTAŁEŚ Z SĄDU NAKAZ ZAPŁATY?
Nie czekaj aż pojawi się komornik! Masz tylko 14 dni, aby się odwołać i anulować dług.
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość oddłużenia oraz jak możemy Ci pomóc.
Aby porozmawiać z konsultantem wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dlaczego powstała Fundacja i Kancelaria Pomocy Zadłużonym?

Instytucje finansowe zawsze korzystają z pomocy prawników. Firmy te często zatrudniają radców prawnych na etatach, których zadaniem jest później dochodzenie roszczeń na drodze sądowej. Jeżeli firma nie chce, albo nie może sobie pozwolić na zatrudnienie prawników, to po prostu zleca takie działania zewnętrznej kancelarii. Tym sposobem na rynku istnieje wiele firm prawniczych, które wyspecjalizowały się w obsłudze instytucji finansowych.

Z tego powodu osoby zadłużone również powinny mieć równy i nieograniczony dostęp do pomocy ekspertów. Nasi prawnicy swoje doświadczenie zbierali przez wiele lat w procesach sądowych o zapłatę z powództwa firm windykacyjnych, banków oraz chwilówek. Na dzień dzisiejszy mamy już ponad 3000 udokumentowanych, zakończonych postępowań. Kolejnych kilka tysięcy spraw przed wszystkimi sądami w Polsce jest aktualnie w toku. Dlatego prawnicy z Eurolege wiedzą na co należy zwrócić uwagę, jakie dokumenty zweryfikować, a następnie napisać w pismach procesowych, aby osoba pozwana nie musiała spłacać długów, które są przedawnione, nieudowodnione albo w ogóle nienależne.

Jaka jest nasza specjalizacja?

Jest takie powiedzenie, że jak ktoś się zna na wszystkim, to nie zna się na niczym. Idealnie pasuje do np. lekarzy, ale również prawników. Już wiele lat temu postawiliśmy na wąską specjalizację, jaką są sprawy finansowe, a w szczególności obrona dłużników. Przez ten czas zbudowaliśmy ogromną bazę wyroków na podstawie orzecznictwa sądów wszystkich instancji. Zakres oferowanych usług opiera się na 4 głównych filarach, które opisaliśmy poniżej.

Obrona sądowa dla pozwanych o zapłatę

Obrona dłużnika w sprawach sądowych o zapłatę z powództwa banków, firm windykacyjnych oraz pożyczkowych (chwilówek). Nasz adwokat będzie cię reprezentował przez cały okres postępowania.​

Pomoc prawna w egzekucji komorniczej

W twojej sprawie jest już komornik, a nie dostałeś żadnego pisma z sądu? Masz duże szanse na uchylenie nakazu zapłaty i wstrzymanie wszystkich czynności komorniczych. Zajmiemy się wszystkim.

Odzyskiwanie pieniędzy od komornika

Odzyskujemy od komornika pieniądze za zlicytowane nieruchomości, a także zajęte w egzekucji wynagrodzenia lub wpłacone do wierzyciela.

Pomoc frankowiczom

Zawarłeś z bankiem umowę „frankową”? Pomożemy Ci w ograniczeniu kosztów bieżącej obsługi długu, a nawet w uniknięciu dalszych spłat i odzyskanie tego co już spłaciłeś na rzecz banku.

Dłużnicy i windykacja: Potrzebujesz pomocy? Zgłoś się już dzisiaj po darmową analizę prawną swojej sprawy!

Cchesz wiedzieć co musisz zrobić, aby zachować szansę na całkowite, sądowe umorzenie długów? Oczywiście musisz wnieść sprzeciw w terminie nie dłuższym niż 2 tygodnie od dnia odebrania przesyłki sądowej. Ale w tym oczywiście pomogą Ci prawnicy z naszej Kancelarii. Wszystko załatwisz zdalnie, bez wychodzenia z domu. Pomoc udzielana jest osobom pozwanym przed każdym sądem w Polsce. Ma to ogromne znaczenie szczególnie teraz…

A co jeśli Twoja sprawa znajduje się już na etapie postępowania egzekucyjnego (komorniczego)? Musisz wiedzieć, że w pewnych sytuacjach istnieje możliwość nie tylko na uchylenie zajęć komorniczych i umorzenie egzekucji, ale też na odzyskanie zabranych w toku całej egzekucji środków! Za wszystko odpowiadają nieprawidłowości formalne jeszcze na etapie postępowań sądowych.

Kiedy można umorzyć egzekucję i odzyskać zabrane pieniądze? Jeśli zmieniałeś adres zamieszkania (włącznie z wyjazdem za granicę) albo nazwisko. Bez względu na okoliczności zgłoś się do nas, a my zajmiemy się resztą.

Oto sposoby kontaktu:

4.8/5 - (5 votes)
Kategorie: Porady dla dłużników Tagi: Brak tagów

O Autorze

Jacek Andrzejewski

Dyrektor ds. marketingu w Kancelarii EUROLEGE. Doświadczony manager marketingu i sprzedaży z wieloletnią praktyką na kierowniczych stanowiskach w kancelariach prawnych i firmach handlowych o zasięgu ogólnopolskim. Wielokrotnie zasiadał w organach instytucji działających w sektorze NGO.