Skuteczna pomoc prawna dla frankowiczów. Za rozsądną cenę.

Dotychczas ponad 90% frankowiczów wygrało sprawy w sądach!

  DARMOWA ANALIZA SPRAWY

  Nasz konsultant oddzwoni w ciągu godziny!


  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.


  W kancelarii EUROLEGE udzielamy kompleksowej pomocy „frankowiczom” czyli kredytobiorcom, którzy zawarli umowy kredytów waloryzowanych (indeksowanych, denominowanych) kursem franka szwajcarskiego.

  To co nas wyróżnia na tle konkurencji, to nie tylko znacznie niższa cena, ale również jasność rozliczeń. Nie pobieramy od klientów żadnych opłat za sukces. Naszą premię za wygraną sprawę pokryje w całości strona przeciwna, czyli bank.

  Ponad 90% frankowiczów wygrywa w sądach sprawy przeciwko bankom, które udzieliły im kredytu. Dołącz do tego grona już dziś!

  Gwarantujemy:

  • bezpłatną analizę umowy kredytowej
  • przejrzyste i jasne warunki współpracy (brak ukrytych kosztów)
  • szybkie wniesienie pozwu do sądu w imieniu klienta w celu przerwania biegu przedawnienia rat kredytu
  • wniesienie w imieniu klienta wniosku o zabezpieczenie powództwa w celu zawieszenia spłaty rat kredytowych na czas trwania postępowania sądowego

  Wyślij zgłoszenie po darmową analizę Twojej sprawy. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i powie jak możemy Ci pomóc oraz ile możesz na tym zyskać.

  Nasi prawnicy wypowiadali się dla:

  Darmowa analiza sprawy w kilku prostych krokach

  Jak to działa:

  01

  Wyślij zgłoszenie

  Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie, ustali czego dotyczy sprawa i wskaże jakie dokumenty będą potrzebne do analizy.

  02

  Analiza sprawy

  Doświadczony prawnik dokładnie przeanalizuje dokumenty i ustali jaki sposób działania będzie możliwy w Twojej sprawie.

  03

  Rozmowa z prawnikiem

  Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub emailem i wyjaśni jak możemy Ci pomóc oraz ile możesz zyskać dzięki odfrankowieniu umowy.

  04

  Podpisanie umowy

  Jeśli zechcesz z nami współpracować, prześlemy na Twój adres email umowę o współpracy, pełnomocnictwo dla mecenasa i zaczynamy!

  EUROLEGE W LICZBACH

  Nasze wyniki

  W naszej kancelarii masz pewność, że Twoją sprawą zajmą się prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w sprawach przeciwko instytucjom finansowym. Wygraliśmy 7 500 spraw sądowych z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych. Przez 8 lat zmniejszyliśmy zobowiązania naszych klientów na łączną kwotę 80 000 000,00 zł!

  Ekspertów

  Adwokaci, radcy prawni, eksperci finansowi.

  Wygranych spraw

  Prowadzimy i wygrywamy sprawy we wszystkich sądach w Polsce.

  Bezpłatnych porad prawnych

  Codziennie wykonujemy dziesiątki darmowych analiz prawnych dokumentów sądowych i kredytowych.

  Kwota obniżonych zobowiązań

  Wysokość roszczenia nie ma znaczenia. Liczy się możliwość udzielenia pomocy.

  Wysoka jakość

  Nasza kancelaria jest laureatem plebiscytu Orły Prawa. Tym szczególnym wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy prawnicze, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

  Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta. – organizator plebiscytu Orły Prawa

  Certyfikaty