Wobec ciągłego wzrostu zainteresowania tematyką długów i oddłużania powstaje wiele nowych witryn oferujących pomoc prawną. Jak się okazuje jakość pojawiających się tam treści i poradników jest niska albo bardzo niska. Pisane są przez osoby nie mające większego pojęcia o tematach takich jak oddłużanie i antywindykacja. Wiele z treści stanowi zwyczajne kopiowanie treści już istniejących poprzez drobne albo większe korekty treści czyli tzw. duplikowanie treści. Jak więc znaleźć dobry portal dłużnika, który odpowie na wszystkie pytania? O tym w dzisiejszym artykule na naszym blogu.

Jak tworzyło się EUROLEGE i ich portal dłużnika, miejsce dla zadłużonych?

Początki bloga EUROLEGE  sięgają początków 2016 roku. Wtedy powołano właśnie specjalny portal dłużnika dla klientów i podopiecznych EUROLEGE. Od samego początku postawiliśmy sobie za cel, aby treści i poradniki pojawiające się na naszym blogu były maksymalnie proste, a przez to zrozumiałe dla potencjalnego czytelnika. Wiemy, że nasz blog z poradami dla dłużników czytają zazwyczaj osoby posiadające skromną wiedzę prawną, a w związku z tym mowa prawnicza powinna być często zastępowana mową stosowaną potocznie.

Dlaczego warto wybrać portal dłużnika EUROLEGE?

Głównym powodem, dla którego wiele osób z problemami finansowymi trafia na portal dłużnika EUROLEGE jest to, że treśći zamieszczane na stronie są pisane przez doświadczonych prawników – praktyków. Osoby, które antywindykacji poświęciły kawał swojego życia, bardzo często od podstaw budując całą branżę antywindykacji. Nie będzie w tym miejscu przesadą stwierdzenie, że EUROLEGE włożyła niepomierny wkład w to, aby branża antywindykacyjna w Polsce w ogóle powstała.

To właśnie nasza społeczność na Facebooku, w dacie pisania tego artykułu liczy ponad 64.000 fanów! Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się w jednym miejscu połączyć tak wiele osób, które mają problemy finansowe i szukają wyjścia z tych problemów.

Cieszymy się, że nasze media społecznościowe oraz portal dla dłużników odwiedzają dziennie tysiące osób! To nie byłoby możliwe, gdyby nie praca u podstaw i codzienne słuchanie ludzi, ich problemów oraz pomoc w rozwiązywaniu nawet najmniejszych spraw. Jedną z naszych dewiz jest, że „za najmniejszymi problemami kryją się ludzkie dramaty”. Mamy świadomość tego, że być może dla niektórych Twój problem jest błahy, nieistotny, ale u nas każdej sprawie przyglądamy się z takim samym zacięciem i wnikliwością.

W przeciwieństwie do wielu firm antywindykacyjnych my również pomagamy jeśli Twój dług jest niższy niż 500 zł.

DARMOWA KONSULTACJA ODDŁUŻENIOWA W SPRAWACH KREDYTÓW I POŻYCZEK
Dostałeś z sądu nakaz zapłaty? Chcesz wstrzymać komornika lub firmę windykacyjną?
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość skutecznego oddłużenia oraz jak możemy Ci pomóc.
Kliknij w przycisk poniżej. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. Oddzwonimy.
DARMOWA KONSULTACJA

Kolejnym powodem, dla którego tysiące osób zawierzyło nam swoje życiowe problemy jest to, że skutecznie bronimy osoby zadłużone w sądach. Potrafimy stawać za pozwanymi kiedy atakują ich polskie i zagraniczne instytucje finansowe, niekiedy o charakterze międzynarodowym jak ogromne banki. Dzięki wiedzy i determinacji potrafimy z nimi wygrywać bo wiemy, że występujemy w słusznej sprawie. Jesteśmy przekonani, że gdyby nie nasza pomoc osoba pozwana mogłaby zapłacić dług, którego nie ma albo jest znacznie zawyżony.

Portal dłużnika od EUROLEGE pomaga osobom pozwanym?

Gdyby dzisiaj wszystkie osoby, którym pomogliśmy zebrać w jedno miejsce to zapewne stworzylibyśmy małe miasteczko 😊 Wygraliśmy z firmami windykacyjnymi, pożyczkowymi, bankami, spółdzielniami mieszkaniowymi i firmami windykacyjnymi tysiące spraw sądowych. Gdyby doliczyć do tego osoby, którym udzieliliśmy bieżącej porady – całkowicie za darmo – to liczby mogłyby iść spokojnie w dziesiątki tysięcy.

Najważniejszym jednak elementem naszej pracy, w którym możemy zbadać wyniki jest pomoc na etapie postępowania sądowego, w tym EPU oraz na etapie postępowania egzekucyjnego (komorniczego).

Dzięki naszej pomocy tysiące osób pozwanych nie muszą płacić bankom, firmom windykacyjnym oraz pożyczkowym. Dlaczego? Ponieważ doprowadziliśmy do sądowego oddłużenia, do oddalenia powództwa w całości w stosunku do kilku tysięcy osób pozwanych przed sądami w całej Polsce. Jesteśmy z tego dumni, ale wiemy również, że wiele pracy przed nami.

Każdego miesiąca zwiększamy zaangażowanie sił i środków, aby informacja o naszych działaniach docierała do jak najszerszej publiki. Jesteśmy zdeterminowani do tego, aby dokonać rzeczy na dzisiaj niemożliwej, tj. tego, aby każda osoba pozwana miała szansę na oddłużenie i składała odwołanie do sądu. Może zajmie nam realizacja takiego celu wiele czasu, jednak cel, do którego zmierzamy nakręca nas do ciągłego działania 😊

Jak zgłosić swoją sprawę do EUROLEGE?

Potrzebujesz pomocy w sprawie sądowej przeciwko firmie windykacyjnej, pożyczkowej albo bankowi? W naszej Kancelarii EUROLEGE od wielu lat pomagamy osobom zadłużonym wychodzić z trudności finansowych. Mamy kilka tysięcy udokumentowanych wygranych spraw sądowych przeciwko firmom windykacyjnym, pożyczkowym oraz bankom.

Dzięki nam osoby, które myślały, że nakaz zapłaty z sądu to koniec odzyskały wiarę w ludzi i sprawiedliwość. Jeśli masz sądowy nakaz zapłaty, wyrok zaoczny albo wezwanie na rozprawę w sprawie przeciwko chwilówce, firmie windykacyjnej albo bankowi to nie ryzykuj działania na własną rękę.

U nas wszystko załatwisz zdalnie i bez konieczności wychodzenia z domu. Działamy zdalnie na terenie całego kraju i pomagamy przed każdym sądem w Polsce. Potrzebujesz pomocy? Zgłoś się już dzisiaj!

Oto sposoby kontaktu:


4.2/5 - (6 votes)

Kategorie: Porady dla dłużników

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.