Sprawa sądowa z EasyDebt (GetBack). Zobacz jak wygrać z windykatorem! - Antywindykacja EuroLege

Sprawa sądowa z EasyDebt (GetBack). Zobacz jak wygrać z windykatorem!

Pozew sądowy i nakaz zapłaty Easy Debt

Oceń artykuł: 

Otrzymałeś z sądu nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym z powództwa EasyDebt Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? A może otrzymałeś sam pozew i wezwanie na rozprawę? Nie musisz się niczego obawiać, bo całkowite oddłużenie jest możliwe! W naszym poradniku dowiesz się jak wygrać sprawę z Funduszem EasyDebt!

Pamiętaj, że nie musisz walczyć z tą firmą na własną rękę. Nasi doświadczeni prawnicy wygrali już tysiące spraw sądowych z powództwa firm windykacyjnych, w tym EasyDebt i anulowali zadłużenia w całości! Jeszcze dziś skontaktuj się z nasza kancelarią i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej swojej sprawy.

Pozew sądowy z EasyDebt. Co zrobić?

Po otrzymaniu nakazu zapłaty z sądu musisz przede wszystkim ochłonąć i zacząć działać maksymalnie szybko. Pamiętaj, że na zaskarżenie nakazu zapłaty wydanego w postępowaniu upominawczym, również z e-sądu masz jedynie 2 tygodnie od dnia odbioru przesyłki poleconej z sądu.

Pamiętaj, że Fundusz Sekurytyzacyjny jaki jest EasyDebt reprezentowany jest przez firmę zarządzającą jego wierzytelnościami. W przypadku EasyDebt jest to firma windykacyjna GetBack S.A., o której ostatnio było głośno w związku z dużą i medialną aferą.

Do czynienia z Funduszem EasyDebt mieliśmy do czynienia wielokrotnie. Nie tak dawno zwróciła się do nas o pomoc Pani Jadwiga z województwa Podkarpackiego prosząc pomoc w wiadomości mailowej:

„Dostałam dzisiaj nakaz zapłaty z sądu rejonowego. O dziwo, jest to sąd rejonowy w Elblągu! Pozwała mnie jakaś firma EasyDebt, której nie kojarzę. Nie za bardzo też wiem skąd ten dług, a już w ogóle nie wiem dlaczego miałabym im zapłacić ponad 17.000 zł! Proszę o pomoc w napisaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty”.

Oczywiście zapewniliśmy Pani Jadwidze jednego z naszych specjalistów. Czasu było dużo, stąd też nie musieliśmy się spieszyć. Po krótkim oczekiwaniu nasz specjalista złożył za Panią Jadwigę sprzeciw od nakazu zapłaty.

Jeśli jednak w Twojej sprawie nie ma nakazu zapłaty, ale jest pozew i wezwanie na rozprawę to pamiętaj, aby złożyć odpowiedź na pozew w sprawie. Zrób to, nawet jeśli sąd nie zobowiązał Cię do dokonania tej czynności procesowej.

Uchylenie nakazu zapłaty wydane na rzecz EasyDebt i cofnięcie pozwu!

Nasz specjalista podniósł w sprzeciwie od nakazu zapłaty wiele zarzutów, w tym zarzut przedawnienia. Nie było także wiadomo, na co zwracała uwagę Pani Jadwiga, z czego konkretnie wynika zadłużenie i dlaczego w takiej akurat jest wysokości? Naturalną konsekwencją złożenia sprzeciwu od nakazu zapłaty w terminie było jego uchylenie. Pamiętaj, że złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty do sądu wolne jest od opłaty sądowej.

W odpowiedzi na sprzeciw firma windykacyjna EasyDebt cofnęła powództwo w całości! Nie chciała się procesować. A szkoda, byliśmy bardzo ciekawi w jaki sposób udowodni wartość dochodzonego roszczenia, bo do pozwu na tą okoliczność przedstawiła jedynie wyciąg z ksiąg funduszu sekurytyzacyjnego.

Czy warto wchodzić w spór sądowy z Fundusze EasyDebt?

Jeśli można byłoby odpowiedzieć jednym zdaniem to: oczywiście, że warto, a nawet trzeba 😊

Przekonała się o tym dobitnie Pani Jadwiga, która do dnia dzisiejszego ma spokój z firmą EasyDebt. Nie otrzymuje również żadnych listów ani telefonów od firmy windykacyjnej GetBack S.A. Oczywiście mamy świadomość tego, że w związku z cofnięciem pozwu Pani Jadwiga może zostać w przyszłości pozwana do sądu po raz kolejny, ale i tym razem zapewnimy jej skuteczna pomoc.

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA