Otrzymałeś z sądu nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym z powództwa EasyDebt Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? A może otrzymałeś sam pozew i wezwanie na rozprawę? Nie musisz się obawiać, bo całkowite oddłużenie jest możliwe! W naszym poradniku dowiesz się jak zwiększyć swoje szanse na całkowitą wygraną z EasyDebt Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty!

Pamiętaj, że nie musisz walczyć z tą firmą na własną rękę. Nasi doświadczeni prawnicy wygrali już tysiące spraw sądowych z powództwa firm windykacyjnych, w tym EasyDebt i anulowali zadłużenia w całości! Jeszcze dziś skontaktuj się z nasza kancelarią i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej swojej sprawy.

Pozew sądowy z EasyDebt Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Co zrobić?

Po otrzymaniu nakazu zapłaty z sądu musisz przede wszystkim ochłonąć i zacząć działać maksymalnie szybko. Pamiętaj, że na zaskarżenie nakazu zapłaty wydanego w postępowaniu upominawczym, również z e-sądu masz jedynie 2 tygodnie od dnia odbioru przesyłki poleconej z sądu.

Pamiętaj, że Fundusz Sekurytyzacyjny jakim jest EasyDebt reprezentowany jest przez firmę zarządzającą jego wierzytelnościami. W przypadku EasyDebt jest to firma windykacyjna GetBack S.A., o której ostatnio było głośno w związku z dużą i medialną aferą.

Musisz sobie uświadomić, że problem długów nie dotyczy tylko Ciebie. Takich osób jak Ty są w Polsce setki tysięcy. Wiemy co mówimy, ponieważ widzimy skalę problemu z szerokiej perspektywy. Zdajemy sobie sprawę, że sprawy długów bywają kłopotliwe, ale chowanie się przed nimi niemal zawsze prowadzi do gorszej sytuacji.

Co takiego robimy kiedy Klient przysyła do nas zgłoszenie sprawy sądowej? Oczywiście zapewniamy zawsze Klientowi jednego z naszych specjalistów. Czasu niekiedy jest dużo, czasami mniej, a niekiedy nie więcej niż 24 godziny. Niemniej zawsze, jeśli tylko jest termin dajemy radę złożyć pismo. O jakie pismo chodzi? Zazwyczaj będzie to sprzeciw od nakazu zapłaty.

Jeśli jednak w Twojej sprawie nie ma nakazu zapłaty, ale jest pozew i wezwanie na rozprawę to pamiętaj, aby złożyć odpowiedź na pozew w sprawie. Zrób to, nawet jeśli sąd nie zobowiązał Cię do dokonania tej czynności procesowej.

DARMOWA KONSULTACJA ODDŁUŻENIOWA W SPRAWACH KREDYTÓW I POŻYCZEK
Dostałeś z sądu nakaz zapłaty? Chcesz wstrzymać komornika lub firmę windykacyjną?
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość skutecznego oddłużenia oraz jak możemy Ci pomóc.
Kliknij w przycisk poniżej. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. Oddzwonimy.
DARMOWA KONSULTACJA

Uchylenie nakazu zapłaty wydane na rzecz EasyDebt Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty i cofnięcie pozwu!

Nasi specjaliści podnoszą w sprzeciwie od nakazu zapłaty wiele zarzutów, w tym zarzut przedawnienia. Nie wiemy także często z czego konkretnie wynika zadłużenie i dlaczego w takiej akurat jest wysokości? Naturalną konsekwencją złożenia sprzeciwu od nakazu zapłaty w terminie jest jego uchylenie. Pamiętaj, że złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty do sądu wolne jest od opłaty sądowej.

W odpowiedzi na sprzeciw firma windykacyjna EasyDebt Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty w przeszłości bardzo często cofała powództwo w całości! Nie chciała się procesować. A szkoda, byliśmy niejednokrotnie bardzo ciekawi w jaki sposób udowodni wartość dochodzonego roszczenia, bo do pozwu na tą okoliczność przedstawiała jedynie wyciąg z ksiąg funduszu sekurytyzacyjnego.

Czy warto wchodzić w spór sądowy z EasyDebt Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

Jeśli można byłoby odpowiedzieć jednym zdaniem to: oczywiście, że warto, a nawet trzeba 😊

Przekonało się o tym wielu naszych Klientów, którzy do dnia dzisiejszego mają spokój z firmą EasyDebt Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Nie otrzymują również żadnych listów ani telefonów od firmy windykacyjnej GetBack S.A. Oczywiście mamy świadomość tego, że w związku z cofnięciem pozwu może zostać w przyszłości złożony pozew do sądu po raz kolejny, ale i tym razem zapewnimy Klientom skuteczną pomoc.

Gdzie szukać pomocy prawnej?

Masz sprawę w sądzie albo u komornika? Skorzystaj z naszej bezpłatnej analizy swojej sytuacji. Nasz prawnik ustali jakie masz możliwości oddłużenia i jak możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się z nasza Kancelarią jeszcze dzisiaj:


4.8/5 - (29 votes)

Kategorie: Porady dla dłużników Wyroki sądowe

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.