W naszym dzisiejszym artykule na blogu poświęcimy miejsce takiej firmie jak NextCap Ventures OU. Wielu z naszych czytelników i Klientów dopytuje się czym właściwie jest ten podmiot i skąd wziął się w ich życiu. Opiszemy również jak wygląda windykacja długów przez NextCap Ventures OU w sądzie. Zapraszamy do przeczytania całego artykułu.

Czym jest NextCap Ventures OU?

Jeśli można byłoby powiedzieć najprościej, to NextCap Ventures OU jest firmą windykacyjną z siedzibą w Tallinie (Estonia), która trudni się skupowaniem wierzytelności, a w szczególności tych konsumenckich. Ze względu na swobodę przepływu towarów, usług i kapitału w Unii Europejskiej działalności spółki z Estonii nie jest niczym nadzwyczajnym. W naszym kraju działalność taką prowadzą między innymi takie podmioty zagraniczne jak:

  • Delta Wise OU z/s w Estonii
  • Ultimo Portfolio Investment z/s w Luksemburgu
  • PRESCO Investment z/s w Luksemburgu
  • SVEA Ekonomi Cyprus Ltd z/s na Cyprze.

Jak więc widać, działalność NextCap Ventures OU niejako wpisuje się w system integracji europejskiej…

Pozew z sądu i nakaz zapłaty forum z NextCap Ventures OU. Jak się bronić?

Kiedy jako potencjalnie zadłużona osoba w NextCap Ventures OU otrzymujesz pozew albo nakaz zapłaty nie powinieneś panikować. Wszak z firmą NextCap Ventures OU nigdy żadnej umowy nie podpisywałeś. Dlatego ważne jest, aby nie poddawać się i zawsze składać odwołanie do sądu w takiej sprawie. Ważne jest, aby robić to umiejętnie i znać zasady działania oraz sztuczki firm windykacyjnych. Dlatego korzystanie z fachowego pełnomocnika w takich sprawach jak z NextCap Ventures OU uznajemy za przejaw odpowiedzialności. W naszej Kancelarii EUROLEGE zajmujemy się sprawami o zapłatę z powództwa firm windykacyjnych, pożyczkowych i banków od wielu lat. Część orzeczeń z naszymi sukcesami znajdziesz tutaj: https://www.eurolege.pl/wygrane-sprawy/

DARMOWA KONSULTACJA ODDŁUŻENIOWA W SPRAWACH KREDYTÓW I POŻYCZEK
Dostałeś z sądu nakaz zapłaty? Chcesz wstrzymać komornika lub firmę windykacyjną?
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość skutecznego oddłużenia oraz jak możemy Ci pomóc.
Kliknij w przycisk poniżej. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. Oddzwonimy.
DARMOWA KONSULTACJA

Jednak do rzeczy. Co zrobić kiedy otrzymasz nakaz zapłaty z sądu w sprawie NextCap Ventures OU? Przede wszystkim zapisz sobie na dokumencie datę odbioru przesyłki sądowej. To bardzo ważne, gdyż na skuteczne złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty masz jedynie 2 tygodnie! Termin liczy się od dnia odebrania przesyłki.

PAMIĘTAJ! Sprzeciw od nakazu zapłaty, w tym w EPU wolny jest od opłat sądowych.

A co jeśli się nie odwołasz? Oznacza to, że godzisz się zapłacić firmie windykacyjnej nie tylko to co widnieje w nakazie zapłaty jako kwota należności głównej. Do tego musisz doliczyć odsetki i koszty procesu. Mało? Jeśli sprawa trafi do komornika – a to raczej standard w przypadku przegranej – zapłacisz dodatkowe pieniądze komornikowi! Jeśli nie chcesz tak skończyć to musisz dać sobie szansę na pełne oddłużenie.

Czy z NextCap Ventures OU można wygrać w sądzie?

Gdybyśmy nie prowadzili tysięcy spraw przeciwko firmom windykacyjnym, pożyczkowym oraz bankom nie moglibyśmy odpowiedzieć na to pytanie. Jednak mamy za sobą kilka tysięcy wygranych procesów. A powody wygranych są naprawdę różne. Niekiedy przedawnienie, ale w większości są to kwestie natury formalnej, które dla osoby nie znającej dogłębnie tematyki prawno-finansowej mogą być niezauważalne. A jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach 😊

Jak i gdzie mogę zgłosić sprawę o zapłatę z powództwa  NextCap Ventures OU?

Tak jak napisaliśmy wyżej, w naszej Kancelarii EUROLEGE znajdziesz pomoc we wszystkich sprawach o zapłatę jakie tylko pojawiają się w sądzie, a są inicjowane przez banki, firmy pożyczkowe i windykacyjne.

Jak się do nas zgłosić? Wszystko jest banalnie proste. Wystarczy telefon albo inne urządzenie podłączone do Internetu. Wszystko wykonasz zdalnie i bez konieczności wychodzenia z domu. Oto sposoby na zgłoszenie nam swojej sprawy:


5/5 - (1 vote)

Kategorie: Porady dla dłużników Wyroki sądowe

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.