Sprawa sądowa i komornik z NextCap Ventures OU? Zobacz jak się bronić! - Antywindykacja EuroLege

Sprawa sądowa i komornik z NextCap Ventures OU? Zobacz jak się bronić!

Pozew sądowy i sądowy nakaz zapłaty NextCap Ventures jak się bronić

Oceń artykuł: 

W naszym dzisiejszym artykule na blogu poświęcimy miejsce takiej firmie jak NextCap Ventures OU. Wielu z naszych czytelników i klientów dopytuje się czym właściwie jest ten podmiot i skąd wziął się w ich życiu. Opiszemy również jak wygląda windykacja długów przez NextCap Ventures OU w sądzie. Zapraszamy do przeczytania całego artykułu.

A może w Twojej sprawie z NextCap Ventures OU pojawił się komornik? Temu problemowi poświęciliśmy odrębny rozdział naszej dzisiejszej publikacji. Koniecznie przeczytaj do samego końca!

Czym jest NextCap Ventures OU?

Jeśli można byłoby powiedzieć najprościej, to NextCap Ventures OU jest firmą windykacyjną z siedzibą w Tallinie (Estonia), która trudni się skupowaniem wierzytelności, a w szczególności tych konsumenckich. Ze względu na swobodę przepływu towarów, usług i kapitału w Unii Europejskiej działalności spółki z Estonii nie jest niczym nadzwyczajnym. W naszym kraju działalność taką prowadzą między innymi takie podmioty zagraniczne jak:

Jak więc widać, działalność NextCap Ventures OU niejako wpisuje się w system integracji europejskiej…

Pozew z sądu i nakaz zapłaty forum z NextCap Ventures OU. Jak się bronić?

Kiedy jako potencjalnie zadłużona osoba w NextCap Ventures OU otrzymujesz pozew albo nakaz zapłaty nie powinieneś panikować. Wszak z firmą NextCap Ventures OU nigdy żadnej umowy nie podpisywałeś. Dlatego ważne jest, aby nie poddawać się i zawsze składać odwołanie do sądu w takiej sprawie. Ważne jest, aby robić to umiejętnie i znać zasady działania oraz sztuczki firm windykacyjnych. Dlatego korzystanie z fachowego pełnomocnika w takich sprawach jak z NextCap Ventures OU uznajemy za wręcz obowiązek. W naszej Kancelarii EUROLEGE zajmujemy się sprawami o zapłatę z powództwa firm windykacyjnych, pożyczkowych i banków od wielu lat. Część orzeczeń z naszymi sukcesami znajdziesz tutaj: https://eurolege.pl/wygrane-sprawy/

Jednak do rzeczy. Co zrobić kiedy otrzymasz nakaz zapłaty z sądu w sprawie NextCap Ventures OU? Przede wszystkim zapisz sobie na dokumencie datę odbioru przesyłki sądowej. To bardzo ważne, gdyż na skuteczne złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty masz jedynie 2 tygodnie! Termin liczy się od dnia odebrania przesyłki.

PAMIĘTAJ! Sprzeciw od nakazu zapłaty, w tym w EPU wolny jest od opłat sądowych.

A co jeśli się nie odwołasz? Oznacza to, że godzisz się zapłacić firmie windykacyjnej nie tylko to co widnieje w nakazie zapłaty jako kwota należności głównej. Do tego musisz doliczyć odsetki i koszty procesu. Mało? Jeśli sprawa trafi do komornika – a to raczej standard w przypadku przegranej – zapłacisz dodatkowe pieniądze komornikowi! Jeśli nie chcesz tak skończyć to musisz dać sobie szansę na pełne oddłużenie.

Czy z NextCap Ventures OU można wygrać w sądzie?

Gdybyśmy nie prowadzili tysięcy spraw przeciwko firmom windykacyjnym, pożyczkowym oraz bankom nie moglibyśmy odpowiedzieć na to pytanie. Jednak mamy za sobą kilka tysięcy wygranych procesów. A powody wygranych są naprawdę różne. Niekiedy przedawnienie, ale w większości są to kwestie natury formalnej, które dla osoby nie znającej dogłębnie tematyki prawno-finansowej mogą być niezauważalne. A jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach 😊

Jak i gdzie mogę zgłosić sprawę o zapłatę z powództwa  NextCap Ventures OU?

Tak jak napisaliśmy wyżej, w naszej Kancelarii EUROLEGE znajdziesz pomoc we wszystkich sprawach o zapłatę jakie tylko pojawiają się w sądzie, a są inicjowane przez banki, firmy pożyczkowe i windykacyjne.

Jak się do nas zgłosić? Wszystko jest banalnie proste. Wystarczy telefon albo inne urządzenie podłączone do Internetu. Wszystko wykonasz zdalnie i bez konieczności wychodzenia z domu. Oto sposoby na zgłoszenie nam swojej sprawy:

  1. Zadzwoń pod numer 530 333 130
  2. Napisz do nas na maila: kontakt@eurolege.pl albo na Messenger: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/
  3. Wyślij zgłoszenie na naszej stronie internetowej: https://eurolege.pl/anuluj-dlug/

Komornik sądowy z  NextCap Ventures OU? Uchyl egzekucję i odzyskaj pieniądze!

Masz egzekucję komorniczą z wniosku NextCap Ventures OU? To problem, ale są sposoby, aby zatrzymać działania komornika i nawet odzyskać zabrane pieniądze! Zadanie nie jest łatwe, ale cierpliwość może się opłacać. Wszak życie bez komornika na karku daje pełną finansową wolność i niezależność.

Pewnie zastanawiasz się jak to możliwe? Wszystkie błędy popełnione jeszcze na etapie sądowym skutkować mogą zablokowaniem komornika. Z naszego doświadczenia wynika, że błędy sądów w zakresie doręczeń przesyłek sądowych były w przeszłości nie są jednostkowe. Chociażby nasza Kancelaria EUROLEGE pomogła już setkom osób, wobec których egzekucja komornicza w ogóle nie mogła być prowadzona. Wszystkiemu winne były przepisy dotyczące tzw. doręczeń przez awizo. Zazwyczaj sądy – w tym sąd elektroniczny w Lublinie – doręczały przesyłki na adresy wskazywane w pozwach przez powodów. A często były to adresy nieprawidłowe z zasadniczo dwóch powodów:

  1. zmiana adresu zamieszkania – głównie wyjazd za granicę czy przeprowadzka,
  2. zmiana nazwiska – zazwyczaj zawarcie związku małżeńskiego.

Jak widzisz, błędy również wpisane są w działalność sądów. Problem w tym, że za błędy takie ostatecznie odpowiedzialność ponosi niewinna osoba pozwana. Plus jednak taki, że wszystko można “odkręcić” i doprowadzić do punktu wyjścia. Ostatecznie umarzając egzekucję i odzyskując pieniądze albo odszkodowanie. To drugie, jeśli w efekcie egzekucji doszło do zlicytowania mieszkania, domu, działki czy samochodu.

Cały proces rozpocznij od postawienie sobie następującego pytania oraz odpowiedzi na nie: “Czy zanim pojawił się komornik z wniosku NextCap Ventures OU otrzymywałeś/aś jakiekolwiek pisma z sądu w tej sprawie?”Jeśli odpowiedź, która wybrzmiała było słowo “NIE” to świetna informacja :)

Oznacza to, że jesteś na najlepszej drodze do oddłużenia. Teraz czas na kolejny krok. Musisz złożyć stosowne pisma do sądu i komornika. Wiemy jednak, że dla wielu osób nie mających z prawem praktycznej styczności jest to zadanie bardzo trudne. Niekiedy nawet niewykonalne. Dlatego z myślą właśnie o takich osobach stworzyliśmy w naszej Kancelarii EUROLEGE cały dział prawny od spraw egzekucji komorniczych. Współpracujący z nami prawnicy chętni Państwu pomogą. Wstępna analiza sprawy jest całkowicie bezpłatna. Warto więc skorzystać. A jeśli okaże się, że sprawa jest rokująca to chętnie również pomożemy.

Pomagamy przed wszystkimi sądami i komornikami w kraju. Jeśli mieszkasz za granicą i masz komornika w Polsce to także otrzymasz od nas pomoc prawną. Wystarczy się z nami skontaktować i poprosić o analizę sprawy. Wszystko szybko, bezpiecznie i bez konieczności wychodzenia z domu czy pracy. Oto kilka sposób kontaktu, dzięki którym postępowanie komornicze może okazać się już tylko niemiłym wspomnieniem:

  1. zadzwoń pod numer: 530 333 130
  2. napisz maila na: kontakt@eurolege.pl
  3. napisz wiadomość na Facebooku: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/
  4. wyślij zgłoszenie przez formularz: https://eurolege.pl/anuluj-dlug/

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA