Otrzymujesz wezwania do zapłaty od Inkaso Kredytowe Sp. z o.o.? A może Twoje sprawa z powództwa Inkaso Kredytowe Sp. z o.o. trafiła do sądu? W konsekwencji otrzymałeś nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym albo wezwanie na rozprawę? Nie martw się. Całkowite anulowanie zadłużenia jest możliwe! W naszym dzisiejszym poradniku dowiesz się czym jest Inkaso Kredytowe Sp. z o.o. i jak z nim walczyć. Również w sądzie! A jeśli nie chcesz działać samodzielnie, zawsze możesz skontaktować się z naszą kancelarią.

Co to jest Inkaso Kredytowe Sp. z o.o.?

Inkaso Kredytowe Sp. z o.o. to jeden z wielu podmiotów działających na rynku wierzytelności. Nie jest zaliczany do potentatów, jak chociażby Kredyt Inkaso czy Universe 3, ale jego znaczenie stale rośnie.

Na czym polega działalność Inkaso Kredytowe Sp. z o.o.? Otóż podmiot taki skupuje dostępne na rynku wierzytelności pochodzące z kredytów albo pożyczek. Jeśli wziąłeś np. pożyczkę w VIA SMS lub Bocian Pożyczki to taki dług może zostać sprzedany do Inkaso Kredytowe Sp. z o.o.

Wezwanie do zapłaty z Inkaso Kredytowe Sp. z o.o. Czy muszę płacić?

Jeśli otrzymałeś wezwanie do zapłaty z Inkaso Kredytowe Sp. z o.o. to nie płać natychmiast. Najlepiej, jeśli sprawie przyjrzy się doświadczony prawnik, mający wiedzę z zakresu antywindykacji. Może bowiem okazać się, że ze względu na kwestie prawne nie musisz nic płacić. W każdym razie nie możesz kontaktować się z Inkaso Kredytowe Sp. z o.o., aby w stresie i nerwach ponieważ przez przypadek możesz uznać zadłużenia. Czego nie możesz robić? Nie wykonuj połączeń telefonicznych i nie przyznawaj się do żadnego zadłużenia. Rozmowy mogą być nagrywane, a później wykorzystane w przyszłym sporze sądowy. Nie odpisuj również na pisma bez uprzedniej konsultacji. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy, ponieważ w ten sposób możesz nawet uznać całe zadłużenie. Takie działania na pewno nie jest w Twoim interesie.

DARMOWA KONSULTACJA ODDŁUŻENIOWA W SPRAWACH KREDYTÓW I POŻYCZEK
Dostałeś z sądu nakaz zapłaty? Chcesz wstrzymać komornika lub firmę windykacyjną?
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość skutecznego oddłużenia oraz jak możemy Ci pomóc.
Kliknij w przycisk poniżej. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. Oddzwonimy.
DARMOWA KONSULTACJA

Nakaz zapłaty i sprawa sądowa z  Inkaso Kredytowe Sp. z o.o.

Bardzo często zdarza się, że Inkaso Kredytowe Sp. z o.o. pozywa do sądu kiedy wcześniejsze działania windykacyjne nie przynoszą spodziewanego rezultatu. Czyli brak wpłat. Niekiedy złożenie pozwu może być zaskoczeniem dla osoby pozwanej. Jednak zawsze lepiej dopuścić do sprawy sądowej, niż zapłacić dług, którego istnienie i wysokość budzą Twoje wątpliwości. Czyż nie?

Każdego miesiąca zgłasza się do nas kilkaset osób, które potrzebują pomocy w sporach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych oraz windykacyjnych, w tym Inkaso Kredytowe Sp. z o.o. Musisz wiedzieć, że problemy zadłużeń nie dotyczą tylko twojej osoby. Z naszej perspektywy widzimy jak wiele osób boryka się z tego typu zagadnieniami. Większość w ciszy, a niektórzy w tajemnicy nawet przed najbliższą rodziną. Nie bój się mówić o swoich długach i szukaj pomocy w rozwiązaniu problemów. Chowaniem się niczego nie osiągniesz, a zazwyczaj tylko pogorszysz swoją sytuację.

Co robimy kiedy zgłasza się do nas osoba potrzebująca pomocy? Naturalnie przydzielamy jej jednego z naszych prawników. Jego zadanie zasadniczo polega na wniesieniu w imieniu Klienta sprzeciwu do sądu, a następnie reprezentowanie go w całym postępowaniu.

Na złożony sprzeciw od nakazu zapłaty firma windykacyjna, w tym Inkaso Kredytowe Sp. z o.o. niemal zawsze odpowiada kolejnym pismem. Sprawy nie są proste, ale zawsze walczymy do końca i dokładnie analizujemy każdy dokument przesłany nam przez Klienta oraz przez powoda w toku sprawy sądowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości i braków natychmiast reagujemy stawiając stosowne do okoliczności zarzuty procesowe. Wszystko zawsze w interesie i dla dobra Klienta.

Powództwo Inkaso Kredytowe Sp. z o.o. oddalony w całości? To możliwe!

Ostatecznie okazuje się nie raz i nie dwa, że ze względu na niewystarczający materiał dowodowy i nasze zarzuty sądy potrafią oddalić powództwo w całości. Dzięki takim rozstrzygnięciom nasi Klienci nie mogą uwierzyć początkowo w to co się stało. Oddalenie powództwa bowiem rodzi takie skutki, że powód nie może już drugi raz pozywać w tej sprawie. A to z kolei ma takie konsekwencje, że nie pojawi się już komornik. Można więc spać spokojnie i myśleć bardziej pozytywnie o przyszłości.

Pamiętaj, że w naszej Kancelarii EUROLEGE pomagamy osobom zadłużonym wychodzić z kłopotów finansowych. Robimy to stale, a przyświeca nam zawsze to, aby oddłużyć jak najwięcej osób w jak najkrótszym czasie.

Gdzie szukać pomocy prawnej?

Masz sprawę w sądzie albo u komornika? Skorzystaj z naszej bezpłatnej analizy swojej sytuacji. Nasz prawnik ustali jakie masz możliwości oddłużenia i jak możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się z nasza Kancelarią jeszcze dzisiaj:

Macie Państwo jakieś pytania do prawników? Chcielibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką długów, kredyt, pożyczek, spraw sądowych i komorniczych na nasze forum kredytowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i doradzimy jak nie dać się instytucjom finansowym.


4.9/5 - (7 votes)

Kategorie: Porady dla dłużników Wyroki sądowe

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze

Emil pisze:

Witam. Dostałem takiego maila. umer Twojej sprawy: 11825/3/2021

WEZWANIE DO ZAPŁATY

Sz. P. Szustak Emil,

w związku z dotychczasową zaległością w spłacie sprawy 11825/3/2021, niniejszym wzywamy do zapłaty na rzecz ENTENTA COLLECTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ kwoty 3076,14 zł. Zadłużenia pierwotnie należne było wobec Inkaso Kredytowe Sp. z o. o.. Termin spłaty jest wyznaczony do dn. 27.03.2023 r.

Wpłata należna jest na rachunek Wierzyciela: Numer konta: 37116022151073501182532021

Tytułem należy podać: Sprawa 11825/3/2021

Zadzwoń lub napisz nr tel. 41 242 40 37 lub e-mail: kontakt@pretorius.pl.

Zespół Pretorius sp. z o.o.

Czy da radę coś poradzić w tej sprawie?

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Panie Emilu. Zajmujemy się pomocą w oddłużaniu. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pana maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.
Jednocześnie wskazujemy, że mamy specjalną usługę dedykowaną do tego rodzaju spraw. Więcej informacji na jej temat znajdzie Pana tutaj: https://klient.eurolege.pl