Pozew sądowy i komornik z Universe 3 Fundusz Sekurytyzacyjny. Jak się bronić? - Antywindykacja EuroLege

Pozew sądowy i komornik z Universe 3 Fundusz Sekurytyzacyjny. Jak się bronić?

Jak się bronić przed pozwem sądowym z Universe 3 Fundusz Sekurytyzacyjny

Oceń artykuł: 

Dostałeś nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym, nakazowym albo wyrok zaoczny w sprawie Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? A może otrzymałeś wezwanie na rozprawę w sprawie takiego podmiotu? Nie musisz się obawiać, bo całkowite oddłużenie jest możliwe! W naszym dzisiejszym poradniku opiszemy czym jest Fundusz Sekurytyzacyjny Universe 3 oraz jak działa. Napiszemy również jak wygrać z nim w sądzie.

Pamiętaj, że nie musisz walczyć z tą firmą na własną rękę. Nasi prawnicy wygrali już setki spraw sądowych z powództwa Universe 3 Fundusz Sekurytyzacyjny anulując całe zadłużenie! Skontaktuj się z nasza kancelarią i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej swojej sprawy.

W Twojej sprawie z Universe 3 NSFIZ jest już komornik sądowy? Nie składaj broni. Pewną część egzekucji można umorzyć i odzyskać pieniądze! Takie są nasze wnioski z ponad kilkuset postępowań. Chcesz wiedzieć jakie są warunki takiego postępowania i jak to zrobić? O wszystkim dowiesz się po przeczytaniu naszego dzisiejszego artykułu. Dzięki przedstawionej tutaj wiedzy będziesz dysponował czytelniku większa wiedzą w tym zakresie niż 99% innych osób zadłużonych.

Co to jest Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty to jedna z działających w Polsce firm windykacyjnych. Największymi jego konkurentami na naszym rodzimym rynku są następujące fundusze sekurytyzacyjne: Prokura, BEST, Ultimo oraz EQUES DEBITUM.

Jak działa Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? Tak jak każdy niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty. Czyli skupuje dostępne na rynku wierzytelności (długi) osób trzecich. W szczególności niestety konsumentów, od których łatwiej uzyskać zapłatę. Od kogo Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty kupuje wierzytelności? Głównie od banków oraz firm pożyczkowych. Nie pogardzi również roszczeniami firm telekomunikacyjnych. Tak skupowane portfele wierzytelności dają później szansę na uzyskanie znacznych profitów. W szczególności, gdy popatrzymy na to, że znaczna część kupowanych długów jest przedawniona…

Wezwanie do zapłaty z Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Co robić?

Otrzymując wezwanie do zapłaty z Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty przede wszystkim nic nie płać przed kontaktem z prawnikiem. Nie zalecamy również jakiejkolwiek formy kontaktu przed poradą prawną. W przeciwnym razie grozi Ci zapłata długu nieistniejącego albo daleko przedawnionego. Jak to możliwe? Pracownicy firmy windykacyjnej obsługującego fundusz sekurytyzacyjny nie informują o przedawnieniu długu. Więcej, starają się za wszelką cenę namówić potencjalnego dłużnika do zapłaty bez żadnej porady prawnej.

Dlatego tak ważna jest samodyscyplina. Nie możesz podejmować decyzji na kolanie i pod wpływem emocji. Musisz zawsze dociekać o jaki dług chodzi i skąd jego wysokość. W tym zdecydowanie pomoże Ci prawnik, których w naszej Kancelarii EUROLEGE mamy bardzo wielu.

Pozew sądowy i nakaz zapłaty w sprawie Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Jak się bronić?

Jeżeli nie zdecydujesz się na dobrowolną zapłatę firmie windykacyjnej to zapewne Twoja sprawa trafi do sądu. To dobrze, w tym miejscu zdobędziesz szansę na uczciwy proces i szansę na całkowite pozbycie się problemu.

Nie inaczej było w sprawie Pana Piotra z Warszawy, który napisał do nas wiadomość prywatną:

„Nie wiem co mam robić. Dostałeś sądowy nakaz zapłaty. Pozwał mnie fundusz Universe 3. Nie mam pojęcia o co chodzi. Wydawało mi się, że sprawy długów mam już dawno za sobą. Proszę o pomoc w wyjaśnieniu tej ważnej dla mnie sprawy.”.

Oczywiście Pan Piotr otrzymał od nas natychmiast doświadczonego prawnika. Następnie złożył on w imieniu naszego klienta sprzeciw od nakazu zapłaty do sądu, w którym zakwestionował podstawy wydania nakazu zapłaty.

Sprawa nie należała do najprostszych, bowiem ewidentnie nie było przedawnienia.

Wygrana sprawa sądowa z Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty!

Po kilku miesiącach oczekiwać okazało się, że sąd wydał wyrok oddalający powództwo w całości!

Dzięki temu Pan Piotr dołączył do szerokiego grona zadowolonych klientów. Jego życie zmieniło się nie do poznania. Wygrana nie tylko uświadomiła go w tym, że nie jest żadnym dłużnikiem. Przede wszystkim przywróciła w nim wiarę w sprawiedliwość i to, że warto podejmować trud obrony swoich interesów.

Macie Państwo jakieś pytania do prawników? Chcielibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką długów, kredyt, pożyczek, spraw sądowych i komorniczych na nasze forum kredytowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i doradzimy jak nie dać się instytucjom finansowym.

Komornik sądowy z wniosku Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty! Kiedy uchylisz zajęcia komornicze?

Czytając uważnie wstęp naszego dzisiejszego artykułu na pewno nie umknęło Twojej uwadze, że mając egzekucję komorniczą z wniosku Universe 3 NSFIZ można również uzyskać oddłużenie. Jak to możliwe? Wszystkiemu winne są przepisy i błędy popełniane przez sądy w toku wydawania nakazów zapłaty i niekiedy wyroków zaocznych. Chcesz się dowiedzieć o jakie błędy chodzi? Czytaj uważnie.

Cały problem leży w braku skutecznego doręczania przesyłek sądowych. Zastanawiasz się pewnie jak to możliwe, że sąd się pomylił? Otóż pozwani często zmieniają swoje miejsca zamieszkania i przez to przesyłki nigdy do nich nie trafiają. Co prawda przepisy ostatnio zmieniły się na bardziej przychylne, ale w obiegu nadal funkcjonuje wiele tytułów wykonawczych, które nie powinny być podstawą egzekucji komorniczych.

Jak w prosty sposób sprawdzić czy w Twojej sprawie jesteś blisko zablokowania działań komornika? Wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno proste pytanie: “czy przed pojawieniem się komornika z wniosku UNIVERSE 3 otrzymywałem/am jakiekolwiek pisma z sądu w tej sprawie?”. Jeśli “NIE” to gratulujemy, niemal na pewno w Twojej sprawie można zacząć działać na pełnych obrotach. Masz solidne podstawy do tego, aby wierzyć, że umorzenie egzekucji komorniczej i ODZYSKANIE ZABRANYCH PIENIĘDZY są możliwe. Dokładnie, w przypadku umorzenia postępowania egzekucji z powodu wadliwego doręczania przesyłek sądowych możesz otrzymać zwrot zabranych środków. A jeśli w sprawie zlicytowano Ci dom, działkę, mieszkanie czy samochód możesz uzyskać stosowne odszkodowanie.

A teraz trochę gorsza informacja. Cały proces zmierzający do umorzenia egzekucji i odzyskania pieniędzy nie jest zadaniem łatwym. Wiąże się z koniecznością dwutorowego postępowania, tj. sądowego i przed komornikiem. Do tego potrzebna jest solidna wiedza i praktyka prawnicza oraz dużo cierpliwości. Tylko dzięki temu wszystko da się załatwić zgodnie ze sztuką działań antywindykacyjnych.

W obliczu takich dylematów i problemów naszych klientów stworzyliśmy specjalny zespół w Kancelarii EUROLEGE od spraw egzekucji komorniczych. Dzięki tak stworzonej grupie prawników – ekspertów podejmowane działania są na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Działamy szybko i na terenie całego kraju. A jeśli mieszkasz poza granicami Polski to również możemy pomóc i Tobie! U nas wszystko załatwisz zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy telefon albo inne urządzenie podłączone do Internetu. Bezpiecznie i wygodnie. Oto kilka sposób kontaktu z nami:

  1. zadzwoń pod numer: 530 333 130
  2. napisz maila na: kontakt@eurolege.pl
  3. napisz wiadomość na Facebooku: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/
  4. wyślij zgłoszenie przez formularz: https://eurolege.pl/anuluj-dlug/

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA