⚡ WYGRANA z Eques Debitum, sprawa o zapłatę ✍ DŁUG 19000 zł ANULOWANY! - Antywindykacja EuroLege

Wygrana z Eques Debitum – sprawa o zapłatę długu 19000 zł. Komornik z EQUES DEBITUM? Walcz o oddłużenie!

wygrana sprawa sądowa z firmą windykacyjną eques debitum umorzenie długu

Oceń artykuł: 

Zostałeś pozwany przez firmę windykacyjną Eques Debitum Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? W tym artykule wyjaśniamy jak się odbronić przed windykatorem i uniknąć zapłaty przedawnionego albo nieudowodnionego długu. Jeśli masz taki problem i masz pytania, to pisz do nas na Facebooku.

Jeszcze w poprzednim, 2017 roku zgłosiła się do nas Pani Izabela z problemem prawnym, pisząc:jak wygrać z EQUES DEBITUM Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny w Gdańsku

„Odebrałam dzisiaj z poczty nakaz zapłaty z sądu. Pozew złożył windykator, nękający mnie od kilku miesięcy. Czy muszę to zapłacić? Nie chcę płacić za coś, czego nie uznaję! Nie mam pojęcia skąd ten dług, skąd takie zadłużenie? Proszę o pomoc!”.

W nakazie zapłaty wydanym w postępowaniu upominawczym sąd nakazał, aby Pani Izabela zapłaciła na rzecz EQUES DEBITUM Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny w Gdańsku kwotę 19.000 zł (słownie: dziewiętnaście tysięcy złotych) wraz z kosztami postępowania w wysokości 2.492 zł, na co składała się również stawka wynagrodzenia prawnika firmy windykacyjnej.

Sądowy nakaz zapłaty dla Eques Debitum Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny

Po otrzymaniu dokumentów natychmiast przystąpiliśmy do działania! Okazało się, że jak zwykle w sprawach tego typu pojawiły się problemy z umową cesji wierzytelności. Nasi specjaliści, znający większość błędów popełnianych przez firmy windykacyjne, w ciągu zaledwie kilku minut natknęli się na wiele nieprawidłowości zawartych nie tylko w uzasadnieniu pozwu, ale również zwrócili uwagę na fakt, że twierdzenia EQUES DEBITUM nie pokrywały się z dowodami załączonymi do pozwu. Pozostało już tylko napisać sprzeciw i wnieść go do sądu.

Jak wygrać z Eques Debitum? Sprzeciw od nakazu zapłaty z powództwa Eques Debitum.

Jak się okazało, po złożeniu sprzeciwu od nakazu zapłaty do sądu, windykator ani myślał odpuścić. Do czasu wyrokowania nasz specjalista otrzymywał pisma, na które odpisywał, podtrzymując początkowe stanowisko i wnosząc o oddalenie powództwa Eques Debitum Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny.

W końcu nadeszła chwila prawdy i dzień wydania wyroku przez sąd. Co prawda publikację orzeczenia odroczono o 2 tygodnie, ale opłacało się czekać. Wyrok oddalający powództwo i obciążający windykatora kosztami procesu, bezcenne. A Pani Izabela do dnia dzisiejszego nie może uwierzyć, że w końcu nastał koniec telefonów od windykatorów w godzinach od 6 do 22 oraz ciągłych wizyt pracowników windykacji.

Wygraliśmy z Eques Debitum! Dlaczego sąd oddalił pozew Eques Debitum?

Okazało się, że firma windykacyjna Eques Debitum zakupiła pewien dług od banku, w którym rzeczywiście Pani Izabela miała kiedyś zawartą umowę kredytu i o kartę kredytową. Jak wynikało dodatkowo z relacji Pani Izabeli, nigdy takowej karty nie używała, a otrzymała ją tylko dlatego, że był to wymóg posiadania darmowego konta bankowego. Problem w sprawie polegał jednak na czymś innym, a mianowicie, windykator kupił wierzytelność, z umowy, której bank nigdy nie zawierał!

Jeśli zostałeś pozwany przez firmę windykacyjną do sądu i otrzymałeś nakaz zapłaty z sądu w tej sprawie, nie zwlekaj, powierz sprawę profesjonalistom zgłaszając się do nas po bezpłatną pomoc prawną.

jak wygrać z eques debitum wygrana sprawa w sądzie

Eques Debitum – co to jest?

Na koniec jeszcze krótka informacja wyjaśniająca. Często piszecie do nas Państwo, że otrzymaliście nakaz zapłaty z powództwa firmy Eques Debitum Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Jednakże nic ta nazwa Państwu nie mówi. Nie zaciągaliście żadnej pożyczki w takiej firmie. Rzecz w tym, że Eques Debitum jest to fundusz sekurytyzacyjny, który skupuje wierzytelności od banków, firm pożyczkowych itp. w drodze cesji wierzytelności. Następnie samodzielnie dochodzi zapłaty tych dłów na drodze windykacji lub na drodze sądowej. Dlatego też często jest tak, że nagle dostajecie nakaz zapłaty długu, o którego istnieniu już zdążyliście zapomnieć.

Mam taki problem. Jak mogę się zgłosić do Kancelarii?

Otrzymałeś nakaz zapłaty z sądu z powództwa Eques Edbitum albo innej firmy windykacyjnej, banku lub chwilówki? A może odebrałeś wezwanie na rozprawę z powództwa takich firm? Nie ryzykuj działania na własną rękę, ale zgłoś się już dzisiaj po fachową pomoc Kancelarii. Zgłoszenie możesz wysłać tutaj: https://eurolege.pl/anuluj-dlug/

W sprawie jest już komornik, a Ty nie wiedziałeś o żadnej sprawie sądowej? W takiej sytuacji egzekucję można umorzyć, nakaz zapłaty uchylić i nawet odzyskać zabrane pieniądze. Zgłoszenia sprawy egzekucyjnej możesz dokonać tutaj: https://eurolege.pl/zablokuj-egzekucje-komornicza/

Zadzwoń: 530 333 130
(Infolinia czynna: poniedziałek – piątek, 8:00 – 16:00)
Napisz mail: kontakt@darmowyprawnik.eu

Komornik – EQUES DEBITUM. Jak sobie z tym poradzić?

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że nawet jeśli masz komornika sądowego na wniosek EQUES DEBITUM to nie wszystko musi być stracone. Twoja przyszła sytuacja zależy jednak od tego, czy w przeszłości, na etapie postępowania sądowego nie doszło do znaczących uchybień proceduralnych. Jak to zrobić szybko i samemu? Odpowiedz sobie na pytanie: “czy zanim pojawił się komornik odebierałem/am jakiekolwiek pisma z sądu w sprawie z Eques Debitum?” Jeśli odpowiedź brzmi “NIE” to na ponad 90% możesz liczyć na umorzenie egzekucji i… ODZYSKANIE PIENIĘDZY!

Dlaczego na 90%, a nie na 100%? Bowiem należy jeszcze zbadać sprawę głębiej, wnikliwiej analizując dokumenty komornicze i sądowe. Bez tego nie ruszysz dalej, a możesz narazić się na dodatkowe koszty. Dlatego w naszej Kancelarii EUROLEGE utworzyliśmy specjalny zespół prawników od spraw egzekucji komorniczych. Dlatego teraz możesz uzyskać bardzo szybko bezpłatną analizę swojej sprawy!

Jak szybko możesz się do nas zgłosić? Naprawdę bardzo szybko, ponieważ postawiliśmy na mobilność. Wszystko załatwisz u nas zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy telefon albo inne urządzenie z dostępem do Internetu. POMAGAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU, w tym również Polakom i Polkom mieszkającym poza granicami! Oto sposoby zgłoszenia nam swojej sprawy:

  1. zadzwoń pod numer: 530 333 130
  2. napisz maila na: kontakt@eurolege.pl
  3. napisz wiadomość na Facebooku: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/
  4. wyślij zgłoszenie przez formularz: https://eurolege.pl/anuluj-dlug/

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA