Zostałeś pozwany przez firmę windykacyjną Eques Debitum Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? W tym artykule wyjaśniamy jak się odbronić przed windykatorem i uniknąć zapłaty przedawnionego albo nieudowodnionego długu. Jeśli masz taki problem i masz pytania, to pisz do nas na Facebooku.

jak wygrać z EQUES DEBITUM Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny w Gdańsku

Sprawy z firmą windykacją Eques Debitum NSFIZ zazwyczaj są do siebie podobne. Nie oznacza to jednak, że są zawsze identyczne. Dlatego otrzymując dokumenty od Klienta zawsze dokładnie je analizujemy wykorzystując naszą wiedzę praktyczną, którą zdobyliśmy w tysiącach spraw sądowych.

Sądowy nakaz zapłaty dla Eques Debitum Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny

Jak działamy? Po otrzymaniu dokumentów natychmiast przystępujemy do działania! Normą jest, że w tego typu sprawach pojawiają się problemy z umową cesji wierzytelności. Nasi specjaliści, znający większość błędów popełnianych przez firmy windykacyjne, bardzo często natykają się na wiele nieprawidłowości zawartych nie tylko w uzasadnieniu pozwu, ale również zwracają uwagę na fakt, że twierdzenia firm windykacyjnych, w tym np. EQUES DEBITUM nie pokrywają się z dowodami załączonymi do pozwu. W takiej sytuacji pozostaje już tylko napisać sprzeciw i wnieść go do sądu.

[wbcr_php_snippet id=”19096″]

Jak wygrać z Eques Debitum? Sprzeciw od nakazu zapłaty z powództwa Eques Debitum.

Zgodnie z procedurą cywilną po złożeniu sprzeciwu od nakazu zapłaty do sądu, ten uchyla nakaz zapłaty. Zwyczajem w naszej Kancelarii jest, że do czasu wyrokowania nasz specjalista otrzymuje pisma, na które odpisuje, podtrzymując początkowe stanowisko i wnosząc o oddalenie powództwa firmy windykacyjnej, np. Eques Debitum Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny.

Co takiego daje wygrana sądowa przeciwko firmie windykacyjnej w sądzie? Jest to tak zwane oddalenie powództwa w całości. Oto dwa najważniejsze powody, dla których zawsze należy walczyć w sądzie o oddłużenie:

Wygraliśmy z Eques Debitum! Dlaczego sąd oddala pozew?

Powodów oddalenia pozwu przez sąd, gdzie powodem jest firma windykacyjna może być bardzo dużo. Do najczęstszych należą:

  • uwzględnienie zarzutu przedawnienia,
  • niewykazanie roszczenia co do zasady,
  • brak konkretnego wyliczenia kwoty dochodzonej pozwem, co uniemożliwia konkretne uznanie prawidłowości wyliczeń,
  • błędy w zakresie zawieranej umowy cesji pomiędzy windykatorem a bankiem czy chwilówką.

Jeśli zostałeś pozwany przez firmę windykacyjną do sądu i otrzymałeś nakaz zapłaty z sądu w tej sprawie, nie zwlekaj, powierz sprawę profesjonalistom zgłaszając się do nas po bezpłatną pomoc prawną.

jak wygrać z eques debitum wygrana sprawa w sądzie

Eques Debitum – co to jest?

Na koniec jeszcze krótka informacja wyjaśniająca. Często piszecie do nas Państwo, że otrzymaliście nakaz zapłaty z powództwa firmy Eques Debitum Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Jednakże nic ta nazwa Państwu nie mówi. Nie zaciągaliście żadnej pożyczki w takiej firmie. Rzecz w tym, że Eques Debitum jest to fundusz sekurytyzacyjny, który skupuje wierzytelności od banków, firm pożyczkowych itp. w drodze cesji wierzytelności. Następnie samodzielnie dochodzi zapłaty tych długów na drodze windykacji lub na drodze sądowej. Jest to proces powszechny oraz całkowicie legalny. Dlatego też często jest tak, że nagle dostajecie nakaz zapłaty długu, o którego istnieniu już zdążyliście zapomnieć.

Gdzie szukać pomocy prawnej?

Masz sprawę w sądzie albo u komornika? Skorzystać z naszej bezpłatnej analizy swojej sytuacji. Nasz prawnik ustali jakie masz możliwości oddłużenia i jak możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się z nasza Kancelarią jeszcze dzisiaj:

Komornik – EQUES DEBITUM. Jak sobie z tym poradzić?

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że nawet jeśli masz komornika sądowego na wniosek EQUES DEBITUM to nie wszystko musi być stracone. Twoja przyszła sytuacja zależy jednak od tego, czy w przeszłości, na etapie postępowania sądowego nie doszło do znaczących uchybień proceduralnych. Jak to zrobić szybko i samemu? Odpowiedz sobie na pytanie: „czy zanim pojawił się komornik odebierałem/am jakiekolwiek pisma z sądu w sprawie z Eques Debitum?” Jeśli odpowiedź brzmi „NIE” to na ponad 90% możesz liczyć na umorzenie egzekucji i… ODZYSKANIE PIENIĘDZY!

Dlaczego na 90%, a nie na 100%? Bowiem należy jeszcze zbadać sprawę głębiej, wnikliwiej analizując dokumenty komornicze i sądowe. Bez tego nie ruszysz dalej, a możesz narazić się na dodatkowe koszty. Dlatego w naszej Kancelarii EUROLEGE utworzyliśmy specjalny zespół prawników od spraw egzekucji komorniczych. Dlatego teraz możesz uzyskać bardzo szybko bezpłatną analizę swojej sprawy!

Skontaktuj się z nasza Kancelarią jeszcze dzisiaj:


4.4/5 - (52 votes)

Kategorie: Porady dla dłużników Wyroki sądowe

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.