Masz sprawę sądową z powództwa BNP Paribas? Dostałeś sądowy nakaz zapłaty z BNP Paribas albo wezwanie na rozprawę i nie wiesz co zrobić? Masz szczęście, że trafiłeś właśnie na nasz artykuł, bo anulowanie całego zadłużenia bankowego jest możliwe! W dzisiejszej publikacji pokazujemy, że wygrana z bankiem w sądzie jest możliwa. Efekty naszej pomocy potrafią skończyć się wielkim sukcesem. Bywa, że nasi podopieczni nie muszą zapłacić bankom nawet 1 złotówki! Dzisiaj sprawdź jak możesz wygrać z Bankiem BNP Paribas.

Pamiętaj, że nie musisz walczyć z bankiem BNP Paribas na własną rękę. Nasi prawnicy wygrali już setki spraw sądowych z powództwa tego banku anulując całe zadłużenie! Już teraz skontaktuj się z nasza kancelarią i skorzystaj z darmowej analizy prawnej swojej sprawy.

Nakaz zapłaty sądu – windykacja BNP Paribas. Co robić?

Do naszej Kancelarii EUROLEGE każdego tygodnia trafia dużo osób zadłużonych mających problemy ze spłatą kredytów bankowych. Większość z tych osób nie zdaje sobie sprawy, że problemy takie są możliwe do rozwiązania. Bardzo często złym doradcą jest stres związany z całą sytuacją i widmo utraty części zarobków czy domu. Jednak przy profesjonalnej obronie sądowej możliwe jest pełne oddłużenie!

Co robimy kiedy zgłasza się do nas osoba ze sprawą sądową o zapłatę długu bankowego? Po wstępnej analizie dokumentów, dokonanej przez jednego z naszych specjalistów badamy dokumentację przesłaną przez bank pod kątem przepisów prawa oraz samych przepisów zawartej umowy kredytu. Musisz wiedzieć, że w bankach także pracują tylko ludzie i też popełniają błędy! Ogólnie rzecz ujmując braki w dokumentacji potrafią być takie, że sąd w naszej ocenie nawet nie powinien wydawać nakazu zapłaty. Jednak często dzieje się inaczej. To jednak nie kłopot o ile… działasz szybko i zdecydowanie!

Naturalną rzeczą w takiej sytuacji staje się zwykle złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym. Na złożenie takiego środka odwoławczego pozwany ma jedynie 2 tygodnie od dnia odebrania korespondencji z sądu. Klienci trafiający do naszej Kancelarii potrafią przysyłać sprawy nawet na 48 czy 24 godziny do końca terminu. Natychmiastowa reakcja oraz szybkość obrotu korespondencji sprawia, że nakaz zapłaty zawsze zostaje złożony w terminie. W efekcie złożenia sprzeciwu nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym wydany przez sąd zostaje uchylony, a sprawa może trafić do normalnego trybu postępowania. Na tym etapie istnieje możliwość realnej obrony praw pozwanego Klienta przed niezależnym sądem.

DOSTAŁEŚ Z SĄDU NAKAZ ZAPŁATY?
Nie czekaj aż pojawi się komornik! Masz tylko 14 dni, aby się odwołać i umorzyć postępowanie.
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość skutecznego odwołania oraz jak możemy Ci pomóc.
Aby porozmawiać z konsultantem wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.
UMÓW ROZMOWĘ

Windykacja Bank BNP Paribas nie udowadnia długu. Powództwo oddalone w całości!

Jak się niekiedy okazuje, do pozwu BNP Paribas potrafi nie załączyć dokumentacji, która według naszych ekspertów jest kluczem dla należytego rozstrzygnięcia sprawy. Zazwyczaj większość analizy do tego momentu jest przeprowadzana według pewnego, ustalonego z góry klucza. Zdarza się wówczas, że w dokumentacji załączonej do sądu może nie być żadnych przekonujących dowodów mających potwierdzać zasadność roszczeń banku. Szczególnie istotne jest to, aby z dokumentacji wynikała nie tylko zasadność samego powództwa, ale także bezwzględnie również wysokość roszczeń. Muszą być one wspólnie komplementarne i uzupełniać się. Jeśli coś nie gra w pozwie banku, np. BNP Paribas to wówczas bank musi naprawić swój procesowy błąd.

Co prawda windykacja Bank BNP Paribas niemal zawsze przedstawia wyciąg z ksiąg rachunkowych banku, jak również wyciągi z konta, ale wątpliwości dla profesjonalistów zawsze pozostają. Takie niuanse jak kwestie zgodności kont i księgowań zawsze muszą być przedmiotem wnikliwej analizy. Ja widać nie tylko prawnej, ale i finansowej. Naturalnie nasi specjalista zauważają większe i mniejsze błędy oraz sygnalizują je sądowi orzekającemu w sprawie. Na pewno sądu i pełnomocnika pozwanego nie mogą zadowolić zapewnienia pracownika banku czy jego pełnomocnika. Wszystko musi być należycie i szczegółowo wykazane.

A poniżej prezentujemy jeden z dowodów na to, że nie warto poddawać się w procesie sądowym z bankiem. Powództwo zostało oddalone w całości!

Wygrana sprawa sądowa o zapłatę długu z bankiem Bank BGŻ BNP Paribas. Wezwanie do sądu na rozprawę z bankiem.
Wygrana sprawa sądowa o zapłatę długu z bankiem Bank BGŻ BNP Paribas. Powództwo oddalone!

Czy warto wchodzić w spór sądowy się z Bankiem BGŻ BNP Paribas?

Jeśli można byłoby zakończyć odpowiedź na zadane wyżej pytanie jednym słowem to oczywiście: TAK. Powyższa odpowiedź jest wynikiem nie tylko tego, że sprawę można wygrać i ostatecznie nie spłacać zadłużenia, którego istnienie albo wysokość możemy zanegować. Ważny jest również czas, który możemy zyskać w ewentualnym sporze z bankiem. Czas, w którym będziemy mogli zgromadzić środki na zapłatę w razie ewentualnej przegranej. Pozwoli to na zapobieżenie egzekucji komorniczej w przyszłości, nawet w razie hipotetycznej przegranej.

Ponadto koszty, jakie zostaną ewentualnie zasądzone na skutek wniesienia sprzeciwu od nakazu zapłaty nie będą znacznie wyższe od tych, które zasądzone zostały w nakazie zapłaty. W każdym razie zapłata takiej ewentualnej ceny za prolongatę w spłacie może się bardzo opłacać. Z pewnością koszty niewątpliwej egzekucji komorniczej byłyby zdecydowanie większe.

Otrzymałeś nakaz zapłaty albo wezwanie na rozprawę sądową z powództwa banku BGŻ BNP Paribas? Zobacz co zrobić.

Jeśli jesteś jedną z osób, które zostały pozwane o zapłatę długu bankowego możesz skorzystać z pomocy prawników naszej Kancelarii. Nasz zespół to doświadczeni fachowcy, którzy napiszą sprzeciw do sądu albo odpowiedź na pozew. Jeśli zajdzie taka konieczność, to będą reprezentowali Cię przed sądem. Analiza dokumentów jest bezpłatna, więc absolutnie niczym nie ryzykujesz.

Wygrywamy z bankami w całej Polsce!

Nasza Kancelaria EUROLEGE działa już wiele lat. Każdego dnia pomagamy osobom pozwanym do sądów przez banki, firmy windykacyjne oraz pożyczkowe, tzw. chwilówki. Zakres naszej pomocy, dzięki organizacji i profesjonalnemu przygotowaniu obejmuje całą Polskę! Pomagamy także przed e-sądem w sprawach EPU.

Komornik z BNP Paribas? Odzyskaj pieniądze!

Masz komornika z wniosku BNP Paribas? Całkowicie bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę i wskażemy możliwe wyjścia z sytuacji. Z naszego doświadczenia wynika, że jest wiele spraw, w których egzekucje komornicze w ogóle nie mogą się toczyć. Kiedy tak się dzieje? Zazwyczaj, jeśli o całej sprawie dowiedziałeś się dopiero od komornika. Takie sytuacje zazwyczaj maja miejsce, kiedy jako osoba pozwana nie mieszkałeś pod adresem wskazanym przez powoda, np. wyjechałeś za granicę czy przeprowadziłeś się w inne miejsce.

Co w takiej sytuacji możemy zrobić? Przede wszystkim uchylić tytuł wykonawczy i umorzyć egzekucję! A jeśli komornik zabrał już jakieś pieniądze? Wówczas będziemy mogli je dla Ciebie odzyskać :)

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zleć nam bezpłatną analizę swojej sprawy. Możesz dokonać zgłoszenia w następujący sposób:


4.8/5 - (26 votes)

Kategorie: Porady dla dłużników Wyroki sądowe

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.