Czy prawnik może być Twój przez 24 godziny na dobę? Oczekiwania konsumentów – również w sferze obsługi prawnej – są coraz wyższe. Kancelarie prawne prześcigają się z ofertami, które zaspokoją oczekiwania drugiej strony, czyli Klientów oczekujących fachowej obsługi prawnej. Czy jednak Twój prawnik może być dostępny 24 godziny na dobę w rozsądnej cenie? Analizujemy i wyciągamy wnioski. Zapraszamy do przeczytania całego artykułu, bo warto wiedzieć więcej!

Prawnik 24 godziny na dobę. Czy to w ogóle możliwe?

W niektórych kancelariach prawnych możemy spotkać oznaczenia „Prawnik 24 godziny na dobę” czy „Prawnik może być Twój przez 24 godziny”. Czy to ma w ogóle coś wspólnego z prawdą? Czy faktycznie prawnicy w oczekiwaniu na Klienta mogą być do całodobowej dyspozycji? W sensie czegoś co możemy nazwać jako prawnicze pogotowie?

Zdecydowanie większość kancelarii prawnych nie obsługuje swoich Klientów poza normalnymi godzinami pracy. Oczywiście niektórzy prawnicy potrafią odbierać telefony późnym popołudniem i wieczorami, ale jest to raczej sytuacja wpadkowa. Swoistego rodzaju infolinie prawnicze również mają ograniczone godziny obsługi. Pamiętać bowiem trzeba, że obsługują je pracownicy, którzy nie mogą przebywać w pracy więcej niż przewidują to przepisy prawa pracy i innych aktów normatywnych regulujących wykonywanie obowiązków pracowniczych.

Dlatego mając na uwadze przytoczone wyżej informacje możemy stwierdzić, że prawnik całodobowy to bardziej reklamowy przekaz niż twarda rzeczywistość. Jednak są kancelarie prawne, które świadczą usługi i mają otwarte swoje biura dosyć długo w ciągu każdego dnia roboczego.

Twój prawnik prywatnie za nieduże pieniądze? Dostępny stale? To możliwe!

Rynek usług prawniczych zasadniczo podzielony jest na dwa segmenty. Pierwszy, to jednoosobowe albo kilkuosobowe kancelarie prawnicze. W większości podmioty takie świadczą pomoc prawną o szerokim zakresie i nie specjalizują się głęboko w określonej jednej gałęzi prawa. Druga grupa kancelarii prawniczych to te świadczące wysokospecjalistyczne usługi prawne. Składają się one zwykle z większej ilości prawników – specjalistów. Wysokowyspecjalizowane i posiadające dużą ilość prawników kancelarie prawne może podzielić na:

  • kancelarie prawne, gdzie koszt usług prawnych jest wysoki,
  • kancelarie prawne, w których koszt specjalistycznej usługi prawnej jest relatywnie niski.

Jako Kancelaria EUROLEGE działamy w sektorze oddłużania, ze specjalizacją spraw sądowych i komorniczych oraz pomocy osobom pokrzywdzonym oszustwami internetowymi. Nasi prawnicy od długów i cyberbezpieczeństwa świadczą specjalistyczne usługi prawne. W Kancelarii EUROLEGE postawiliśmy na to, aby dostęp do usług na wysokim poziomie zaawansowania dostępny był właściwie dla każdego. Stąd też zaliczamy się do grona kancelarii prawnych, które świadczą usługi prawne wysokospecjalistyczne na rozsądnych cenowo warunkach. Przykład: cennik EUROLEGE w zakresie antywindykacji i oddłużania dostępny jest tutaj: https://www.eurolege.pl/cennik/

Już za kilkaset złotych prawnik z Kancelarii EUROLEGE może być twój za niewielkie pieniądze. Co ważne, płacone jednorazowo przy każdej ze spraw sądowych i komorniczych.

DARMOWA KONSULTACJA ODDŁUŻENIOWA W SPRAWACH KREDYTÓW I POŻYCZEK
Dostałeś z sądu nakaz zapłaty? Chcesz wstrzymać komornika lub firmę windykacyjną?
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość skutecznego oddłużenia oraz jak możemy Ci pomóc.
Kliknij w przycisk poniżej. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. Oddzwonimy.
DARMOWA KONSULTACJA

Dlaczego w Kancelarii EUROLEGE jest tak tanio? Ile kosztuje Twój prawnik od spraw oddłużania?

Osoby natrafiające na naszą kancelarię w Internecie bardzo często zadają pytanie: dlaczego jest tak tanio? W większości społeczeństwa ułożyło się przekonanie, które wynikało z rzeczywistych cen, że prawnik musi być drogi. Samo już skorzystanie z porady prawnej dla większości ludzi wydaje się drogą inwestycją.

W Kancelarii EUROLEGE postanowiliśmy to zmienić. Jako jedni z pierwszych w Polsce postawiliśmy na w pełni zdalną obsługę naszych Klientów. To dało nam możliwość zeskalowania działalności i obniżenia kosztów obsługi klienta. W związku z tym ceny w Kancelarii EUROLEGE są nawet kilkukrotnie niższe niż ceny w tradycyjnych kancelariach prawnych!

Nie wierzysz? Przeczytaj artykuł na naszym blogu w tym temacie i wyciągnij wnioski: Ile kosztuje upadłość konsumencka? Ile bierze adwokat za sprawę w sądzie?.

W związku z powyższym twój prawnik z Kancelarii EUROLEGE może być dostępny dla Ciebie za niewielkie pieniądze. Uzyskujesz w ten sposób pomoc wysokiej specjalizacji w pieniądzach, za które ciężko znaleźć obsługę prawną spraw sądowych i komorniczych na rynku.

Jak mogę skontaktować się z Kancelarią EUROLEGE?

Ponad 99% naszych Klientów obsługujemy w formie zdalnej pomocy prawnej. Wychodzi nam to świetnie, o czym świadczą liczne opinie na nasz temat w Internecie. Opinie o EUROLEGE dostępne są w wielu miejscach.

Działamy od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do godziny 18:00. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo, przez media społecznościowe (głównie Facebook) albo wysyłając do nas zgłoszenie przez formularz kontaktowy. Po przesłaniu zgłoszenia jeden z naszych konsultantów telefonicznych dzwoni na podany w zgłoszeniu numer telefonu i ustala jak możemy pomóc.

UWAGA! Wstępna analiza sprawy obejmująca poradę oraz weryfikację i sprawdzenie dokumentów w sprawie jest całkowicie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje! To zdecydowanie wyróżnia nas pośród tradycyjnych kancelarii prawnych, w których co do zasady porady prawne odbywają się odpłatnie.

Potrzebujesz pomocy? Załatw wszystko szybko, bezpiecznie i wygodnie. Uzyskaj dostęp do twojego prawnika od długów już dzisiaj. Nie musisz nawet wychodzić z domu czy pracy, abyśmy mogli świadczyć pomoc prawną na Twoją rzecz.

Skontaktuj się z nami:


4.9/5 - (43 votes)

Kategorie: Porady dla dłużników

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.