Revolut będzie droższy? Polacy mogą mieć problemy. - Antywindykacja EuroLege

Revolut będzie droższy? Polacy mogą mieć problemy.

Revolut będzie droższy bez numeru IBAN

Oceń artykuł: 

Media zajmujące się tematyką finansową donoszą, że usługi świadczone przez firmę Revolut mogą być drogie. Wszystkiemu winne jest to, że firma FinTech od 18 marca 2021 roku może utracić dostęp do polskiego IBAN. W ślad za tym przelewy na Revolut i z tego źródła traktowane będą jako przelewy zagraniczne. A te zazwyczaj odznaczają się wyższą odpłatnością.

Revolut – konto wolne od komornika.

Pisaliśmy w artykule „konto niewidoczne dla komornika”,, że Revolut to była jedna z opcji posiadania konta, które było nieosiągalne dla komornika sądowego. Dzięki temu osoby zarabiające np. w Polsce, po odcięciu kwoty nadwyżki ponad minimalne wynagrodzenie za pracę nie narażały się na ponowną utratę środków, które wpływały na konto bankowe w polskim banku.

Jak się okazuje, za tego rodzaju dogodność być może w najbliższym czasie trzeba będzie zapłacić. Ile? Tego na ten moment jeszcze nie wiemy, ale na pewno będziemy uważnie przyglądali się sprawie.

Redaktorzy zapytali się również jak uniknąć dodatkowych opłat. Revolut zarekomendował doładowywanie kont za darmo, za pomocą kart debetowych.

Masz problem z komornikiem? Sprawdź jak umorzyć egzekucję i odzyskać pieniądze!

Jeśli masz problem z komornikiem sądowym i chcesz ochronić swój majątek do musisz wiedzieć, że istnieją regulacje umożliwiające umorzenie egzekucji i… ODZYSKANIE ZABRANYCH PIENIĘDZY! Jak to możliwe? Wszystko zależy od tego, czy o całej sprawie dowiedziałeś się od komornika czy też wcześniej zanim pojawiła się egzekucja otrzymywałeś jakieś pisma z sądu?

Jeśli komornik pojawił się nagle, bez żadnych wcześniejszych informacji z sądu (np. nakaz zapłaty, pozew) to istnieje realna szansa na umorzenie postępowania komorniczego i odzyskanie zabranych pieniędzy.

Każda sprawa jest inna, dlatego w celu sprawdzenia, czy Twoja sprawa kwalifikuje się do takiego postępowania konieczne jest dokonanie gruntownej analizy prawnej. W naszej Kancelarii EUROLEGE od wielu lat pomagamy osobom pozwanym do sądów i wobec których prowadzone są egzekucje komornicze na wnioski banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych.

Chcę umorzenia egzekucji komorniczej. Jak mam się zgłosić?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Współpracujący z nami prawnicy są do Twojej dyspozycji. Zgłoszenia swojej sprawy możesz dokonać na wiele wygodnych i bezpiecznych sposobów. Wszystko załatwisz w naszej Kancelarii bez konieczności wychodzenia z domu czy pracy.

Pamiętaj, że czas działa na Twoją niekorzyść. Im szybciej zaczniesz działać tym szybciej uwolnisz się od komornika.

Oto kilka wygodnych i bezpiecznych form kontaktu z nami:

  1. zadzwoń pod numer: 530 333 130
  2. napisz maila na: kontakt@eurolege.pl
  3. napisz wiadomość na Facebooku: https://www.facebook.com/eurolege/
  4. wyślij zgłoszenie przez formularz: https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug/

 

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA