Media zajmujące się tematyką finansową donoszą, że usługi świadczone przez firmę Revolut mogą być drogie. Wszystkiemu winne jest to, że firma FinTech od 18 marca 2021 roku może utracić dostęp do polskiego IBAN. W ślad za tym przelewy na Revolut i z tego źródła traktowane będą jako przelewy zagraniczne. A te zazwyczaj odznaczają się wyższą odpłatnością.

Revolut – konto wolne od komornika.

Pisaliśmy w artykule „konto niewidoczne dla komornika”,, że Revolut to była jedna z opcji posiadania konta, które było nieosiągalne dla komornika sądowego. Dzięki temu osoby zarabiające np. w Polsce, po odcięciu kwoty nadwyżki ponad minimalne wynagrodzenie za pracę nie narażały się na ponowną utratę środków, które wpływały na konto bankowe w polskim banku.
Jak się okazuje, za tego rodzaju dogodność być może w najbliższym czasie trzeba będzie zapłacić. Ile? Tego na ten moment jeszcze nie wiemy, ale na pewno będziemy uważnie przyglądali się sprawie.
Redaktorzy zapytali się również jak uniknąć dodatkowych opłat. Revolut zarekomendował doładowywanie kont za darmo, za pomocą kart debetowych.

DOSTAŁEŚ Z SĄDU NAKAZ ZAPŁATY?
Nie czekaj aż pojawi się komornik! Masz tylko 14 dni, aby się odwołać i umorzyć postępowanie.
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość skutecznego odwołania oraz jak możemy Ci pomóc.
Aby porozmawiać z konsultantem wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.
UMÓW ROZMOWĘ

Masz problem z komornikiem? Sprawdź jak umorzyć egzekucję i odzyskać pieniądze!

Jeśli masz problem z komornikiem sądowym i chcesz ochronić swój majątek do musisz wiedzieć, że istnieją regulacje umożliwiające umorzenie egzekucji i… ODZYSKANIE ZABRANYCH PIENIĘDZY! Jak to możliwe? Wszystko zależy od tego, czy o całej sprawie dowiedziałeś się od komornika czy też wcześniej zanim pojawiła się egzekucja otrzymywałeś jakieś pisma z sądu?


Jeśli komornik pojawił się nagle, bez żadnych wcześniejszych informacji z sądu (np. nakaz zapłaty, pozew) to istnieje realna szansa na umorzenie postępowania komorniczego i odzyskanie zabranych pieniędzy.
Każda sprawa jest inna, dlatego w celu sprawdzenia, czy Twoja sprawa kwalifikuje się do takiego postępowania konieczne jest dokonanie gruntownej analizy prawnej.

W naszej Kancelarii EUROLEGE od wielu lat pomagamy osobom pozwanym do sądów i wobec których prowadzone są egzekucje komornicze na wnioski banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych.

Chcę umorzenia egzekucji komorniczej. Jak mam się zgłosić?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Współpracujący z nami prawnicy są do Twojej dyspozycji. Zgłoszenia swojej sprawy możesz dokonać na wiele wygodnych i bezpiecznych sposobów. Wszystko załatwisz w naszej Kancelarii bez konieczności wychodzenia z domu czy pracy.
Pamiętaj, że czas działa na Twoją niekorzyść. Im szybciej zaczniesz działać tym szybciej uwolnisz się od komornika.
Oto kilka wygodnych i bezpiecznych form kontaktu z nami:


5/5 - (2 votes)

Kategorie: Wiadomości

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.