TF BANK – pozew z sądu, windykacja i komornik. - Antywindykacja EuroLege

TF BANK – pozew z sądu, windykacja i komornik.

Windykacja i pozew sądowy z powództwa TF Bank jak się bronić

Oceń artykuł: 

Masz problem z TF Bank? Dobrze trafiłeś! W naszym dzisiejszym artykule opiszemy czym jest TF Bank oraz jak radzić sobie z sądową windykacją długów przez ten podmiot. Pokażemy Państwu historię jednej z naszych klientek, która dzięki interwencji zrzeszonego w naszej Kancelarii EUROLEGE prawnika nie musiała nic płacić na rzecz TF Bank! Zapraszamy do lektury.

W artykule poruszymy również kwestię związaną z komornikiem z wniosku TF Bank. Pokażemy, że i w takich sytuacjach nie warto się poddawać i dążyć do pełnego oddłużenia.

Historia niespłaconego kredytu w TF Bank…

Ponad rok temu do naszej Kancelarii EUROLEGE zgłosiła się Pani Jadwiga z Torunia, która w pełnym przejęcia mailu napisała:

„Jestem załamana. Kilka miesięcy temu zmarł mój maż. Zostałam sama z długami, które zaciągaliśmy na jego leczenie i ratowanie. Teraz z mojej małej emerytury nie jestem w stanie wszystkiego spłacić. Ciągle nękają mnie różne firmy windykacyjne. Pierwszy o swoje upomniał się TF Bank, który szybko pozwał mnie do sądu. Dostałam nakaz zapłaty z e-sądu. Przecież ja nie mam z czego zapłacić tych ponad 23 tysięcy złotych! Proszę pomóżcie mi wyjść z tego impasu, w którym się znalazłam.”

Historia Pani Jadwigi bardzo nas przejęła. Natychmiast kontakt z klientką powierzyliśmy specjaliście od spraw bankowych. Po telefonie wykonanym z Kancelarii Pani Jadwiga uspokoiła nerwy. Okazało się, że na działanie nie jest jeszcze za późno i wszystko możemy zrobić na spokojnie w terminach ustawowych. Na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty w EPU mieliśmy jeszcze ponad 1 tydzień. A przypomnijmy, że na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym jak i EPU pozwany ma tylko 2 tygodnie. Termin liczy się od odebrania pisma sądowego od listonosza albo z placówki pocztowej.

Prawnik z EUROLEGE składa sprzeciw od nakazu zapłaty.

Kolejnym krokiem było złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty w EPU do Sądu Rejonowego Lublin – Zachód w Lublinie, VI Wydziały Cywilnego, zwanego e-sądem. Po zaledwie kilku tygodniach oczekiwania otrzymaliśmy pismo, w którym sąd elektroniczny uchylił nakaz zapłaty forum i sprawę przekazał do sądu rejonowego właściwego dla miejsca zamieszkania naszej klientki.

Sprawa nie była prosta, ponieważ Pani Jadwiga nie kwestionowała, że w TF Banku zaciągała kredyt. Nie mogła się jedynie pogodzić, że bank nie chciał z nią rozmawiać i szybko skierował sprawę do sądu. To było w tym wszystkim najgorsze.

TF Bank przegrywa w sądzie sprawę o zapłatę!

Na rozprawę sądową musieliśmy czekać kolejnych kilka miesięcy. Dla Pani Jadwigi były to wieki. Niemal każdego tygodnia telefonowała do nas z pytaniem kiedy już będzie po wszystkim. Znając specyfikę długotrwałości procesów sądowych informowaliśmy, że na rozstrzygnięcie przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jednak nie dziwimy się naszym klientom, bowiem sprawy o zapłatę kilkudziesięciu tysięcy złotych dla ogromnej liczby Polaków to sprawy życiowe.

W końcu nastał dzień ogłoszenia wyroku. Okazało się, że… sąd oddalił powództwo w całości! Oznacza to, że Pani Jadwiga nie musi płacić ani złotówki 😊

Jak to się stało? Mamy swoje sposoby na walkę procesową z prawnikami firm windykacyjnych, pożyczkowych oraz banków. Znamy ich słabe strony i błędy w procedurach zawierania oraz wykonywania umów pożyczek i kredytów. Dlatego jeśli jesteś ciekawy/ciekawa tego czy w Twojej sprawie też możemy pomóc zgłoś się! Wstępna analiza sprawy jest u nas zawsze bezpłatna.

Jak możesz zgłosić nam swoją sprawę sądową albo komorniczą z chwilówką, firmą windykacyjną albo bankiem? Oto sposoby bezpiecznego i zdalnego powierzania nam swoich spraw:

  1. Zadzwoń pod numer 530 333 130
  2. Napisz do nas na maila: kontakt@eurolege.pl albo na Messenger: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/

Wyślij zgłoszenie na naszej stronie internetowej: https://eurolege.pl/anuluj-dlug/

TF Bank – komornik. Zablokuj komornika!

Masz komornika z wniosku TF BANK? Być może w Twojej sprawie możliwe jest podjęcie działań zmierzających do umorzenia egzekucji i odzyskania pieniędzy. Tak, odzyskanie pieniędzy również jest możliwe! Jednak po kolei.

Co musisz zrobić, aby zablokować komornika z TF Bank? Przede wszystkim musisz zrobić sobie test. Krótki i nie wymagający. Odpowiedz sobie czy: “zanim pojawił się komornik otrzymywałem/am jakiekolwiek pisma z sądy w sprawie z TF Bank?”. Odpowiadając “NIE” daje niemal pewność, że jest sens wdrożenia procedury oddłużeniowej.

Od czego jednak zacząć? Na czym się skupić? Wszak cały proces zatrzymania komornika nie jest zadaniem łatwym. Wymaga dużej wiedzy prawniczej i cierpliwości. Musisz wiedzieć, że firma pożyczkowa czy windykacyjna nie chce, aby egzekucja uległa umorzeniu. Poza tym koniecznym jest prowadzenie licznej korespondencji na linii osoba zadłużona – sąd – komornik. Z myślą o tym stworzyliśmy specjalny zespół prawników – ekspertów od spraw egzekucji komorniczych. Dzięki temu nasi klienci mogą w szybki sposób skorzystać z w pełni fachowej pomocy prawnej.

Pomagamy na terenie całego kraju. A jeśli mieszkasz poza granicami Polski i masz komornika w naszym kraju to również możemy Ci pomóc. Zgłoszenie nam sprawy jest bardzo proste i zrobisz to z każdego miejsca na świecie. Wystarczy telefon albo inne urządzenie podłączone do Internetu. Oto kilka sposobów szybkiego kontaktu z nami:

  1. zadzwoń pod numer: 530 333 130
  2. napisz maila na: kontakt@eurolege.pl
  3. napisz wiadomość na Facebooku: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/
  4. wyślij zgłoszenie przez formularz: https://eurolege.pl/anuluj-dlug/

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA