Pozwany: Bank BPH S.A. (dawniej: GE Money Bank S.A.)

Bank BPH S.A. nie ma szczęścia w procesach z prawnikami z Kancelarii EUROLEGE. Kolejny raz wygraliśmy sprawę o pozew frankowy, w którym bank został zobowiązany przez Sąd Okręgowy w Białymstoku do zwrotu dużej ilości pieniędzy na rzecz naszych Klientów!

Dlaczego poszliśmy w proces? W sprawie dochodzono nieważności całej umowy kredytowej i zasądzono na rzecz klientów zwrot całego uiszczonego w jej wykonania kapitału tj. 198 405,74 zł. Bank bronił się domagając wykluczenia z umowy jedynie zapisu o ustalaniu kursu w oparciu o marżę banku z dalszym pozostawieniem jego konstrukcji jako kredytu indeksowanego. Sąd nie podzielił jednak stanowiska banku i stwierdził nieważność całej umowy kredytowej.

Wygrana cieszy, chociaż bank nie składa broni. Liczymy się z tym, że czeka nas niełatwa rozprawa apelacyjna przed Sądem Apelacyjnym w Białymstoku. Znamy jednak siłę naszych argumentów i bazując na naszych dotychczasowych doświadczeniach w sporach z Bankiem BPH S.A. liczymy na oddalenie apelacji i pełną wygraną!

  • Wyrok Sądu Okręgowego w Białymstoku IC 2046/21

Uwolnij się z pułapki kredytu frankowego!

Skontaktuj się z nami:

Niczym nie ryzykujesz. Zgłoszenie i konsultacja do niczego nie zobowiązują. W każdej chwili możesz się wycofać.


4.8/5 - (30 votes)

Kategorie: Case study Kredyty frankowe

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.