Masz problemy prawne z Innovatio Risk Solutions Ltd? Otrzymujesz od tej firmy albo jej kancelarii prawnej wezwania do zapłaty albo odbierasz od niej telefony? A może zostałeś pozwany przez Innovatio Risk Solutions Ltd do sądu o zapłatę i chcesz się odwołać? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość: całkowite oddłużenie jest możliwe! W naszym dzisiejszym artykule opiszemy czym jest Innovatio Risk Solutions Ltd oraz jak sobie radzić z tym windykatorem.

Jeśli nie czujesz się na siłach, to nie musisz samodzielnie walczyć z tą firmą w sądzie. Nasi prawnicy wygrali już tysiące spraw sądowych z powództwa firm windykacyjnych, banków oraz chwilówek anulując całe zadłużenie. Wygraliśmy także wiele spraw gdzie pozywała właśnie Innovatio Risk Solutions. Dlatego skontaktuj się z nasza kancelarią i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej swojej sprawy.

Co to jest Innovatio Risk Solutions Ltd?

Innovatio Risk Solutions Ltd to jedna z wielu działających na terytorium naszego kraju firm windykacyjnych. Jej zagraniczne korzenie pewnie wielu dziwią. Nie jest to jednak jedyna zagraniczna firma windykacyjna ścigająca obywateli polskich. Jakie jeszcze inne firmy w tym przodują? Przede wszystkim są to Ultimo Portfolio Investments oraz Svea Ekonomi Cyprus Ltd.

Na czym polega działalność windykacyjna Innovatio Risk Solutions Ltd? Taki podmiot skupuje wierzytelności należne różnym firmom pożyczkowym od ich klientów. W ten sposób, nabywając pakiety wierzytelności dochodzą ich od potencjalnych dłużników.

Wezwanie do zapłaty z Innovatio Risk Solutions Ltd. Co zrobić?

Otrzymując wezwanie do zapłaty od Innovatio Risk Solutions Ltd nie musisz natychmiast podejmować kontaktu. Nawet nie zawsze zalecany jest taki kontakt. Niemniej chcąc rozwiązać sytuację na pewno warto skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika, który zna doskonale sposoby i metody działania firm windykacyjnych. Nieobeznany w tematyce windykacyjnej dłużnik bardzo szybko uzna swoje zadłużenie. A szkoda, ponieważ mogłoby ono być nienależne albo znacznie zawyżone.

Czy warto płacić natychmiast po wezwaniu? Również nie powinniśmy tego robić. Tutaj także warto przed podjęciem jakichkolwiek kroków skontaktować się z prawnikiem i ustalić dalszy plan działania. Najgorsze co można robić to działać samodzielnie pod wpływem chwili, impulsu i strachu. A bać się nie ma czego, ponieważ Innovatio Risk Solutions Ltd nie naśle na Państwa komornika. Może to zrobić dopiero wówczas, kiedy wygra prawomocnie sprawę w sądzie. A do tego zazwyczaj jeszcze długa droga, o ile osoba zadłużona chce i umie się bronić. Bądź też korzysta z pomocy profesjonalnego prawnika od antywindykacji.

DOSTAŁEŚ Z SĄDU NAKAZ ZAPŁATY?
Nie czekaj aż pojawi się komornik! Masz tylko 14 dni, aby się odwołać i umorzyć postępowanie.
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość skutecznego odwołania oraz jak możemy Ci pomóc.
Aby porozmawiać z konsultantem wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.
UMÓW ROZMOWĘ

Sądowy nakaz zapłaty z Innovatio Risk Solutions Ltd. Odwołuj się!

Po otrzymaniu nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym z powództwa Innovatio Risk Solutions Ltd nie wpadaj w panikę. Spokojnie zapisz datę odbioru przesyłki sądowej. Najlepiej zrób to na jakimś dokumencie, które otrzymałeś z sądu. Pamiętaj, że na złożenie odwołania od sądowego nakazu zapłaty masz jedynie 2 tygodnie. Po tym terminie sądowy nakaz zapłaty stanie się prawomocny, a Ty uznasz całość żądań zagranicznej firmy windykacyjnej. Kiepska perspektywa.

W naszej Kancelarii EUROLEGE współpracujemy stale z wieloma prawnikami specjalizującymi się w sprawach sądowych przeciwko bankom, firmom pożyczkowym oraz właśnie firmom windykacyjnym. Dzięki naszej wysokiej specjalizacji osiągamy bardzo wysoką skuteczność przy jednocześnie niskich kosztach dla Klienta.

Czy warto odwoływać się od spraw z Innovatio Risk Solutions Ltd?

Jak nasze doświadczenie pokazuje należy się odwoływać. Przede wszystkim dlatego, że jako pozwany masz całkiem spore szanse na całkowite oddłużenie i wyjście z życiowego impasu. Po drugie, jeśli wygrana w danej sprawie okaże się niemożliwa możesz liczyć na znaczne obniżenie kwoty do zapłaty. Ostatecznie, nawet gdyby nie udało się wygrać, to zyskujesz dużo czasu na organizację środków potrzebnych do uregulowania zadłużenia. Zazwyczaj sprawy sądowe w dwóch instancjach trwają od roku do 2 lat.

Oznacz to, że podejmowanie niewielkiego trudu walki z Innovatio Risk Solutions Ltd łączy się zasadniczo z samymi korzyściami.

Gdzie szukać pomocy prawnej?

Masz sprawę w sądzie albo u komornika? Skorzystaj z naszej bezpłatnej analizy swojej sytuacji. Nasz prawnik ustali jakie masz możliwości oddłużenia i jak możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się z nasza Kancelarią jeszcze dzisiaj:

Macie Państwo jakieś pytania do prawników? Chcielibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką długów, kredyt, pożyczek, spraw sądowych i komorniczych na nasze forum kredytowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i doradzimy jak nie dać się instytucjom finansowym.


4.3/5 - (15 votes)

Kategorie: Porady dla dłużników Wyroki sądowe

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze

Karol pisze:

Witam. Dostałem SMS nakaz zapłaty od innovatio risk solutions. Na adres domowym żaden dokument nie przyszedł. Co mam z tym zrobić? Olać ich?

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Panie Karolu, czy jest to pismo z sądu czy zwykły SMS z wezwaniem do zapłaty? To bardzo ważne.