Sprawa sądowa i komornik z Svea Ekonomi Cyprus Ltd. Jak wygrać? Co to za firma? - Antywindykacja EuroLege

Sprawa sądowa i komornik z Svea Ekonomi Cyprus Ltd. Jak wygrać? Co to za firma?

Sprawa sądowa Svea Ekonomi Cyprus

Oceń artykuł: 

Masz sprawę sądową z Svea Ekonomi Cyprus Ltd? Nie wiesz kim jest ten podmiot oraz dlaczego żąda od Ciebie pieniędzy w sądzie? Dobrze trafiłeś, bo całkowite oddłużenie jest możliwe! Dzisiejszy artykuł poświęcimy w całości Svea Ekonomi Cyprus Ltd oraz opowiemy w jaki sposób bronić się skutecznie przeciwko żądaniom powyższego podmiotu zagranicznego. Zapraszamy do czytania.

Pamiętaj, że nie musisz walczyć z tą firmą na własną rękę. Nasi prawnicy wygrali już setki spraw sądowych z powództwa firm windykacyjnych. W tym wiele z firmą Svea Ekonomi Cyprus – tym samym anulując całe zadłużenie! Skontaktuj się z nasza kancelarią i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej swojej sprawy.

A być może w Twojej sprawie pojawił się już komornik sądowy z wniosku Svea Ekonomi Cyprus Ltd? Ten problem również poruszamy w dzisiejszym artykule. Dowiesz się jakie warunki musisz spełnić, aby zablokować komornika i odzyskać zabrane pieniądze.

Svea Ekonomi Cyprus Ltd. Co to za firma?

Svea Ekonomi Cyprus Ltd to jedna z wielu działających w Polsce zagranicznych firm windykacyjnych. Pisaliśmy już na naszym blogu o takich firmach jak:

  1. Ultimo Portfolio Investment w Luksemburgu;
  2. R.E.S.C.O. Investments w Luksemburgu;
  3. DeltaWise OU z siedzibą w Estonii.

Ogólnie rzecz ujmując Svea Ekonomi Cyprus Ltd skupuje wierzytelności od firm pożyczkowych, które udzielają pożyczek obywatelom polskim. Jakie to firmy pożyczkowe? Głownie Incredit, NetCredit i Capital Service. W ten sposób wchodzi w miejsce poprzedniego wierzyciela i uzyskuje liczne uprawnienia. Jakie? Przede wszystkim możliwość złożenia pozwu do sądu i przymusowego dochodzenia wierzytelności.

Sądowy nakaz zapłaty z powództwa Svea Ekonomi Cyprus Ltd. Jak się bronić?

Svea Ekonomi Cyprus Ltd zazwyczaj pozywa polskich konsumentów do sądu elektronicznego w Lublinie. Kiedy e-sąd otrzymuje pozew od Svea Ekonomi Cyprus Ltd to zazwyczaj w niedługim czasie wydaje nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym.

Tak wydany nakaz zapłaty sąd elektroniczny wysyła w formie tradycyjnej do pozwanego. Niestety, ale taki nakaz zapłaty wydany przez e-sąd ma takie same znaczenie prawne jak nakaz zapłaty wydany przez tradycyjny sąd. Nawet więcej, w przypadku braku odwołania od nakazu zapłaty ma on skutki prawomocnego wyroku. A wówczas w życiu danej osoby pojawi się komornik, który może zając wynagrodzenie za pracę, rachunek bankowy, emeryturę czy rentę. Co gorsze, może na postawie takiego niepozornego, ale już prawomocnego nakazu zapłaty z e-sądu zająć i sprzedać również dom i mieszkania. Dlatego należy bezwzględnie zawsze odwoływać się od nakazów zapłaty wydawanych przez sądy!

Otrzymując nakaz zapłaty z sądu z powództwa Svea Ekonomi Cyprus Ltd musisz pamiętać, że na jego zaskarżenie masz zaledwie 2 tygodnie. Termin liczy się od dnia, kiedy jako osoba pozwana odebrałeś przesyłkę sądową. Skuteczne wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty powoduje jego uchylenie, a następnie rozpatrzenie sprawy w normalnym trybie.

Czy można wygrać w sądzie z Svea Ekonomi Cyprus Ltd?

Nasze doświadczenie pokazuje, że sprawy sądowe z powództwa Svea Ekonomi Cyprus Ltd można skutecznie prowadzić. Co to oznacza? Nasi specjaliści w sprawach chwilówek i firm windykacyjnych znają od podszewki zasady działania procesowego Svea Ekonomi Cyprus Ltd. Większość ze spraw jest bardzo podobnych.

Wygrana sprawa sądowa Svea Ekonomi Cyprus powództwo oddalone

W większości przypadków Svea Ekonomi Cyprus Ltd nie potrafi wytłumaczyć w jaki sposób pozwany zawierał umowę. Do rzadkości nie należą również sytuacje, w jakich Svea Ekonomi Cyprus Ltd ma problemy z wyliczeniem i podaniem kwoty fatycznego zadłużenia. A na koniec hit! Zdarzało się nam, że Svea Ekonomi Cyprus Ltd nie potrafiła udowodnić, że… faktycznie kupiła zadłużenie, którego domagała się w procesie sądowym 😊

Czy warto walczyć w sądzie z Svea Ekonomi Cyprus Ltd?

Jak opisaliśmy wyżej, podejmowanie walki sądowej z Svea Ekonomi Cyprus Ltd jest jak najbardziej zasadne. Jeśli dbasz należycie o własne sprawy i nie chcesz, aby w przyszłości Ciebie albo Twoich bliskich dopadł komornik, to zawsze musisz się odwoływać.

Masz więcej pytań w sprawie Svea Ekonomii Cyprus? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum dla zadłużonych.

Svea Ekonomi Cyprus Ltd – komornik z wniosku firmy windykacyjnej. Jak zablokować egzekucję?

Jeżeli w Twojej sprawie jest już komornik z wniosku Seva Ekonomi Cyprus Ltd to nie musisz składać broni. W takich sytuacjach również istnieje szansa na oddłużenie. jest nieco trudniej przeprowadzić cały proces niż w przypadku sprawy sądowej, ale dla prawnika – eksperta w dziedzinie antywindykacji jest to codzienność.

Jednak po kolei. Jakie warunki musisz spełnić, aby Twoja sprawa miała szansę powodzenia? W pierwszej kolejności odpowiedz sobie na pytanie: “czy zanim pojawił się komornik z Svea Ekonomi Cyprus Ltd otrzymywałem/am jakiekolwiek pisma z sądu w tej sprawie?”. Jeśli odpowiedź brzmi “NIE” to jesteś na najlepszej drodze do tego, aby uwolnić się od komornika i odzyskać pieniądze!

Zadanie jednak nie jest łatwe i wymaga sporo wiedzy prawniczej oraz cierpliwości. Dlatego stworzyliśmy specjalny zespół ekspertów, którzy zajmują się sprawami egzekucji komorniczych. Wiemy, że dla potencjalnie zadłużonej osoby cały proces nie jest łatwy i dlatego u nas możesz załatwić wszystko szybko i bez wychodzenia z domu. Jak możesz się do nas zgłosić? Oto kilka wygodnych sposobów kontaktu:

  1. zadzwoń pod numer: 530 333 130
  2. napisz maila na: kontakt@eurolege.pl
  3. napisz wiadomość na Facebooku: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/
  4. wyślij zgłoszenie przez formularz: https://eurolege.pl/anuluj-dlug/

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA