Chcesz się dowiedzieć jakie są opinie na temat Fundacji Darmowy Prawnik i czy warto jej powieżyć swoją sprawę? Zapoznaj się z opiniami na temat fundacji, które znajdziesz w Internecie. Najwięcej z nich jest oczywiście na Facebooku, ale także na forach dyskusyjnych i w portalach znajdziesz liczne pozytywne głosy.

Facebook to miejsce, w którym jesteśmy stale obecni. Naszą stronę facebookową polubiło już ponad 50.000 osób! Jest to ogromny kredyt zaufania, za który serdecznie dziękujemy. To właśnie na tym portalu społecznościowym jest najwięcej opinii na temat naszej Fundacji, która udziela darmowej pomocy prawnej osobom zadłużonym.

Opinie o Fundacji Darmowy Prawnik na Facebooku

Fundacja Darmowy Prawnik Opinie
Fundacja Darmowy Prawnik Opinie

Jeśli chcesz przeczytać więcej opinii wejdź na naszego Facebooka: www.facebook.com/darmowyprawnik albo poszukaj informacji na grupach facebookowych, w których osoby zadłużone dzielą się informacjami na temat firm oddłużeniowych i antywindykacyjnych.

DOSTAŁEŚ Z SĄDU NAKAZ ZAPŁATY?
Nie czekaj aż pojawi się komornik! Masz tylko 14 dni, aby się odwołać i umorzyć postępowanie.
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość skutecznego odwołania oraz jak możemy Ci pomóc.
Aby porozmawiać z konsultantem wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.
UMÓW ROZMOWĘ

Opinie o Fundacji Darmowy Prawni – darmowyprawnik.eu na forach dyskusyjnych

W internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat naszej działalności. Często w komentarzach osoby, które korzystały z naszej pomocy zamieszczają linki do naszej strony. Taka mała forma wdzięczności za udzieloną pomoc, za którą serdecznie dziękujemy. :) W ten sposób dociera do nas wiele osób zadłużonych, które o działaniach naszej Fundacji nigdy nie słyszały, a szukają odpowiedzi na pytanie jak wyjść z długów.

opinie o fundacji darmowy prawnik

Na forach dyskusyjnych również znajdziecie Państwo liczne pozytywne opinie. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba mogła uzyskać profesjonalną pomoc. Jak widać takie działanie procentuje. :)

fundacja darmowy prawnik opinie

Fundacja Darmowy Prawnik – opinie negatywne

Czy zdarzają się w internecie negatywne opinie na temat naszej Fundacji? Zapewne tak, ale nie mamy na to wpływu. W ogromnej większości są to opinie osób, którym nie mogliśmy pomóc ale nie z naszej winy. Niestety wiele osób zgłasza się do fundacji, gdy na jakiekolwiek działania prawne jest już za późno. Na przykład gdy odebrały nakaz zapłaty i zwlekały z napisaniem sprzeciwu przez wiele miesięcy. Niestety w takich sprawach często nic już się nie da zrobić.

Zdarzają się także negatywne opinie osób zgłaszających sprawy, które wykraczają poza naszą specjalizację. Zawsze informujemy, że specjalizujemy się w oddłużaniu. Nasi prawnicy mają ukończone studia oraz aplikacje adwokackie i radcowskie. Jednak dla dobra osób zgłaszających się nie udzielamy porad w takich sprawach w sprawach. To tak jakby pacjent ze złamaną nogą poszedł do lekarza okulisty.

Najczęściej jednak negatywne opinie wystawiają nam osoby, które nigdy z naszej pomocy nie korzystały. Chociaż nigdy nie były nękane przez firmy windykacyjne, ani nie zostały pozwane o zapłatę do e-sądu. Mimo to chętnie wypowiadają się o nas, a także ubliżają osobom zadłużonym.

Niestety tak już jest, że najwięcej do powiedzenia mają te osoby, które mają najmniejszą wiedzę na dany temat.

Gdzie szukać pomocy prawnej?

Masz sprawę w sądzie albo u komornika? Skorzystaj z naszej bezpłatnej analizy swojej sytuacji. Nasz prawnik ustali jakie masz możliwości oddłużenia i jak możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się z nasza Kancelarią jeszcze dzisiaj:


4/5 - (113 votes)

Kategorie: Porady dla dłużników

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze

Adam pisze:

Korzystam z usług Kancelarii Eurolege,kilka wygranych spraw.Jestem bardzo zadowolony.Polecam.

Anna pisze:

Chwilowki

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Pani Anno. Zajmujemy się pomocą w oddłużaniu. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.
Jednocześnie wskazujemy, że mamy specjalną usługę dedykowaną do tego rodzaju spraw. Więcej informacji na jej temat znajdzie Pani tutaj: https://klient.eurolege.pl