Jeśli masz problem z firmą Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o. albo Gwarant 24 sp. z o.o.to świetnie trafiłeś! W dzisiejszym artykule opiszemy krok po kroku czym jest Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o., jak działa oraz jak bronić się przed pozwami tego podmiotu kierowanymi do sądów. Opiszemy również historię naszego klienta, któremu pomogliśmy w walce z firmą pożyczkową Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.. Zapraszamy do przeczytania całej publikacji. Naprawdę warto!

Czym jest Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.?

Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o. to jedna z wielu legalnie działających na terytorium Polski firm pożyczkowych. Legalność działania formalnego nie oznacza wcale, że każda żądana przez ten podmiot złotówka jest mu należna.

W większości przypadków jakie trafiają do naszej Kancelarii EUROLEGE Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o. jest podmiotem refinansującym pożyczkę z Szybka Gotówka Sp. z o.o. Oznacza to zatem, że zanim klient trafi do Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o. to uprzednio zawiera umowę pożyczki z Szybka Gotówka Sp. z o.o. W ten sposób dochodzi do tzw. refinansowania pożyczki. Taka konstrukcja zawsze jest dla pożyczkobiorcy niekorzystna, ponieważ kolejny podmiot nalicza sobie koszty od kosztów poprzedniej umowy. I takim oto sposobem dłużnik niepostrzeżenie wpada w spiralę zadłużenia. A jak wiadomo, ze spirali zadłużenia łatwo wydostać się nie jest. Z pomocą jednak przychodzą nam przepisy prawa, sąd no i oczywiście doświadczony prawnik, jakich w naszej Kancelarii EUROLEGE mamy liczne grono.

Sprawa z Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o. w sądzie. Sądowy nakaz zapłaty i nerwowe czekanie na wyrok.

Kilka miesięcy temu na naszego maila dostaliśmy wiadomość od Pana Andrzeja z województwa Kujawsko – Pomorskiego, który napisał: „Czy możecie mi Państwo pomóc z Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.? Dostałem pozew i wezwanie na rozprawę. Wpadłem z sidła pożyczek i chciałbym już to wszystko przerwać, ale nie dają mi spokoju. Potrzebuje niedrogiej i fachowej pomocy. Wiele o was słyszałem dobrego i liczę, że też w mojej sprawie dacie radę.”.

Naturalnie dokumenty przesłane przez Pana Andrzeja zostały natychmiast przekazane prawnikowi naszej Kancelarii w celu analizy. Okazało się, że w dokumentacji znajdują się liczne braki. Oko wprawionego w bojach z chwilówkami prawnika natychmiast wyłapało wszystkie niedociągnięcia ze strony firmy pożyczkowej.

Nie było innego wyjścia, trzeba było złożyć w sprawie odpowiedź na pozew. Nawet nie liczyliśmy na to, że strona powodowa zrobi cofnięcie pozwu. I nie myliliśmy się, spór musiał przejść przez salę sądową i zakończyć się wyrokiem.

WAŻNE! Jeśli otrzymałeś jakiekolwiek pismo z sądu, to zazwyczaj masz nie więcej niż 2 tygodnie na podjęcie reakcji. W tym czasie mijają terminy na:

DOSTAŁEŚ Z SĄDU NAKAZ ZAPŁATY?
Masz tylko 14 dni na sprzeciw i anulowanie długu!
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz szanse na oddłużenie oraz jak możemy Tobie pomóc.
Aby porozmawiać z konsultantem wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Wygrana sprawa sądowa z Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.! Powództwo oddalone w całości i całkowite oddłużenie!

Oczekiwanie na rozprawę nie trwało długo. Sąd rozpatrujący sprawę zainteresowany był stanowiskiem nie tylko powoda, ale również pozwanego. Po niespełna kilku miesiącach czekania odczytany został wyrok: POWÓDZTWO ODDALONE W CAŁOŚCI!

Jak wygrać z centrum rozwiązań kredytowych i uzyskać oddalenie powództwa

Wynikało z niego, że sąd podzielił w całości nasze stanowisko o bezzasadności powództwa. Okazało się, że strona powodowa nie potrafiła wykazać, że doszło do skutecznego zawarcia umowy pomiędzy naszym klientem a Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o. Ten niuans zapewne nie zostałby zauważony, gdyby nie wytężona praca prawnika prowadzącego sprawę Pana Andrzeja.

Czy warto wchodzić w spór sądowy z Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.?

Jak pokazuje powyższa historia Pana Andrzeja warto, a nawet trzeba bronić swoich spraw w sądzie. Przede wszystkim należy wnikliwie czytać umowy pożyczkowe oraz umiejętnie wykorzystywać niedociągnięcia procesowe strony przeciwnej. To prawda, z firmą pożyczkową można wygrać w sądzie i żyć bez długów!

Gdzie szukać pomocy prawnej?

Masz sprawę w sądzie albo u komornika? Skorzystaj z naszej bezpłatnej analizy swojej sytuacji. Nasz prawnik ustali jakie masz możliwości oddłużenia i jak możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się z nasza Kancelarią jeszcze dzisiaj:

Macie Państwo jakieś pytania do prawników? Chcielibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych tematyką długów, kredyt, pożyczek, spraw sądowych i komorniczych na nasze forum dla zadłużonych. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i doradzimy jak nie dać się instytucjom finansowym.

Kategorie: Porady dla dłużnikówWyroki sądowe Tagi: Brak tagów

O Autorze

Paweł Napiórkowski

Doświadczony prawnik z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.