Wchodzisz na konto i okazuje się, że masz zablokowane pieniądze? A może otrzymujesz nagłą informację z kadr albo z księgowości o zajęciu Twojego wynagrodzenia za pracę? Takich sytuacji w naszej Kancelarii EUROLEGE widzieliśmy już wiele. Komornik z zaskoczenia nie jest zdarzeniem wcale odosobnionym i potrafi przydarzyć się nawet najbardziej dbających o swoje sprawy osobom. Jednak jak to możliwe, że zajęcie egzekucyjne przez komornika może nastąpić bez wiedzy osoby zadłużonej? O tym czym jest zajęcie egzekucyjne oraz zajęcie komornicze i co zrobić, aby sprawdzić za co masz komornika opisujemy szczegółowo poniżej.

Czym jest zajęcie egzekucyjne? Czy jest tym samym co zajęcie komornicze?

Rozpocznijmy jednak od tego, że zajęcie egzekucyjne to tylko inna nazwa tego co określamy mianem zajęcie komornicze. A zatem nazwy te możemy z powodzeniem stosować zamiennie.

Sformułowanie zajęcie egzekucyjne (zajęcie komornicze) ma szczególne znaczenie w postępowaniu egzekucyjnym. Szczególnie, jeśli mówimy o najszybszych i najprostszych formach egzekucji komorniczej, a więc:

 • egzekucji z konta bankowego,
 • egzekucji z wynagrodzenia za pracę,
 • egzekucji z renty i emerytury,
 • egzekucji z innych wierzytelności (świadczeń), np. wynagrodzenie z umowy zlecenia.

Zgodnie z przepisami prawa w przypadku egzekucji prowadzonej w podanych wyżej formach rozpoczyna się poprzez zajęcie egzekucyjne. Komornik przystępuje więc do egzekucji świadczeń poprzez ich zajęcie, czyli zajęcie komornicze. Z momentem zajęcia egzekucyjnego dochodzi do m.in.:

 • zablokowania środków na koncie bankowym,
 • zablokowania wynagrodzenia dla wypłaty powyżej dopuszczalnych progów, np. minimalnego wynagrodzenia,
 • zablokowania emerytury lub renty powyżej dopuszczalnych progów.

Z powyższego wyraźnie widać, że zajęcie komornicze jest zdarzeniem bardzo doniosłym. Jest to zazwyczaj moment, w którym osoba zadłużona dowiaduje się o tym, że w jej życiu pojawił się komornik. Niekiedy mając zapowiedzi takiego zdarzenia, a niekiedy może stanowić to całkowite zaskoczenie dla osoby egzekwowanej. Dlaczego tak się dzieje i co z tym zrobić opiszemy w dalszej części artykułu.

Jak sprawdzić za co mam komornika?

Jeśli nie wiesz za co masz postępowanie egzekucyjne możesz to w bardzo prosty sposób ustalić. Musisz jedynie znać imię i nazwisko komornika oraz sygnaturę akt postępowanie egzekucyjnego.

Jeżeli masz egzekucję z konta bankowego zgłoś się do banku prowadzącego Twoje konto bankowe o podanie tych informacji. Gdy zajęciu podlega Twoje wynagrodzenie dane takie posiada zawsze Twój pracodawca. W przypadku emerytury albo renty wszystkiego dowiesz się w jednostce ZUS albo KRUS odpowiedzialnej za wypłacanie Twojego świadczenia.

DOSTAŁEŚ Z SĄDU NAKAZ ZAPŁATY?
Nie czekaj aż pojawi się komornik! Masz tylko 14 dni, aby się odwołać i anulować dług.
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość oddłużenia oraz jak możemy Ci pomóc.
Aby porozmawiać z konsultantem wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.
UMÓW ROZMOWĘ

Dysponując danymi, a w szczególności sygnaturą akt zadzwoń do komornika albo udaj się do jego kancelarii osobiście. Następnie ustal na podstawie jakiego tytułu wykonawczego prowadzone jest postępowanie egzekucyjne. Co konkretnie musisz ustalić u komornika? Oto lista danych:

Mając takie dane możesz rozpocząć działania zmierzające do uwolnienia się z uścisku komornika. Powodzenie całej sprawy zależy jednak od dodatkowych czynników. O czym za chwilę.

Sygnatura KM – co to jest?

Osoby mające postępowanie egzekucyjne świetnie wiedzą, że każde pismo od komornika zawiera sygnaturę KM. Czym więc jest ten symbol? Zacznijmy od tego, że komornicy sądowi prowadzą zwykle bardzo wiele spraw jednocześnie. Oznacza to, że ze względów organizacyjnych muszą prowadzić rejestr spraw. W zależności od kategorii spraw nadaje się im sygnatury. Najczęściej spotykaną jest właśnie sygnatura KM. Jest to można powiedzieć sygnatura powszechna, niezarezerwowana dla innych, odrębnych kategorii spraw. Możemy więc skrótowo powiedzieć, że sygnatura KM to całościowy numer spraw zaksięgowany w rejestrze spraw danego komornika.

W tym miejscu możemy wskazać również na inne oznaczenia spraw komorniczych. Poniżej wskazujemy jakie:

 • (KMp) – rejestr spraw dla świadczeń powtarzających się, głównie alimenty,
 • (KMs) – rejestr spraw do należności sądowych,
 • (GKm) – rejestr spraw dla spraw gospodarczych,
 • (KMn) – rejestr spraw i czynności nie będących czynnościami egzekucyjnymi.

Komornik z zaskoczenia. Jak i kiedy zablokować działania komornika?

Teraz już wiesz co zrobić, gdy komornik Cię zaskoczył. To jednak nie wszystko co musisz wiedzieć. Jaka wiedza będzie Ci jeszcze potrzebna? Pojawienie się komornika niemal zawsze jest zaskoczeniem dla osoby zadłużonej. Natomiast z punktu widzenia możliwości jego zablokowania ważne jest to co działo się przed wszczęciem egzekucji komorniczej. Czy osoba zadłużona dostawała jakiekolwiek pisma z sądu? A jeśli tak to czy cokolwiek z nimi robiła?

Jeśli jako osoba zadłużona otrzymywałeś pisma z sądu i nic z tym nie rozbiłeś, to nie mamy dla Ciebie dobrych wieści. Najpewniej komornik działa na podstawie prawomocnego tytułu wykonawczego, który został Ci prawidłowo doręczony. W takich okolicznościach oczekiwania co do tego, aby zatrzymać komornika pozostaną raczej w gestii marzeń. Oczywiście cały czas mówimy o doręczeniach pism sądowych. Jakich? Przede wszystkim takich jak:

Brak reakcji na tego typu pisma zazwyczaj kończy się przykrym spotkaniem z komornikiem.

Jeśli jednak cała sprawa jest dla Ciebie totalnym zaskoczeniem i o żadnej sprawie sądowej nie słyszałeś, to mamy dobre informacje. W naszej Kancelarii EUROLEGE pomogliśmy już setkom osób, które mając problemy otrzymywały umorzenie egzekucji komorniczej. Następnie dzięki naszym działaniom Klienci odzyskiwali wszystkie zabrane przez komornika pieniądze!

Zadanie jednak nie jest takie proste. Wymaga znajomości przepisów prawa, a także praktyki oraz solidnych nerwów. Wszak koniecznym stanie się składanie pism nie tylko do komornika, ale też do sądu. Trzeba wiedzieć co, gdzie i kiedy złożyć. Ważne jest zachowanie kolejności składania pism. Pomyłka może wiele kosztować. Dlatego w Kancelarii EUROLEGE powołaliśmy specjalny zespół od spraw egzekucji komorniczych. Wiemy, że załatwienie sprawy i doprowadzenie do odzyskania pieniędzy nie jest łatwe. Dlatego dzięki pomocy doświadczonego prawnika droga do uzyskania wolności od komornika jest zdecydowanie łatwiejsza oraz szybsza.

Jak zgłosić swoją sprawę komorniczą do Kancelarii EUROLEGE?

U nas wszystko załatwisz zdalnie, bez potrzeby wychodzenia z domu. Działamy na terenie całego kraju. Reprezentujemy naszych Klientów przed każdym sądem i komornikiem na terenie całej Polski. Pomagamy również osobom przebywającym za granicą, które mają problemy finansowe w RP.

Nie wiesz czy Twoja sprawa kwalifikuje się do pomocy? Nie czekaj. Wstępną analizę sprawy dostaniesz w naszej Kancelarii całkowicie za darmo. A zatem nic nie tracisz. Możesz tylko zyskać. W szczególności szansę na życie bez długów.

Napisz do nas lub zadzwoń:
Mail: kontakt@eurolege.pl
Tel: 530 333 130


4.8/5 - (38 votes)

Kategorie: Porady dla dłużników

O Autorze

Jacek Andrzejewski

Dyrektor ds. marketingu w Kancelarii EUROLEGE. Doświadczony manager marketingu i sprzedaży z wieloletnią praktyką na kierowniczych stanowiskach w kancelariach prawnych i firmach handlowych o zasięgu ogólnopolskim. Wielokrotnie zasiadał w organach instytucji działających w sektorze NGO.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze

jerzy pisze:

Dzień dobry.Mam dwa zajęcia komornicze bezzasadne ,dotyczące mojej daziałalności gospodarczej którą zawiesiłem w maju 2019 roku.Powody zajęcia są bezzasadne ,ale poza dyskusją jest fakt /jak myślę/to,że po tym czasie wszystkie roszczenia się przedawniły.Od momentu zakończenia działalności nikt nie informował mnie o jakimkolwiek zadłużeniu.Zajęcia są dla mnie zupełnym zaskoczeniem.eżeli Państwo możecie mi pomóc to będę wdzięczny.Proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny-tel.+48 510 166 XXX.

Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry. Jeśli egzekucja stanowi dla Pana całkowite zaskoczenie i nie wiedział Pan nic o sprawie sądowej to oczywiście można rozpocząć działania oddłużeniowe z komornikiem. trzeba to jednak wnikliwie sprawdzić. Możemy się tym zając, a analizę prawną swojej sprawy otrzyma Pan u nas całkowicie bezpłatnie. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pana maila z prośba o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Boguslaw pisze:

Witam mam na imię Bogusław.Okolo miesiąca temu komornik zajął mi pieniądze z dwóch kont i ze zwrotu z Urzędu Skarbowego .12,04,2022 napisałem do niego maila i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Dalej nie mam pojęcia jaka jest przyczyna ,ponieważ nie otrzymałem żadnego pisma ani odpowiedzi na maila.Komornik przyjmuje jeden dzień w tygodniu i nie można się do niego dodzwonić.Pozdrawiam

Panie Bogusławie, być może został wydany nakaz zapłaty przez sąd, ale nie został Panu poprawnie doręczony. Nasz prawnik chętnie przeprowadzi analizę prawną i ustali jak możemy Panu pomóc. Taka konsultacja z analizą jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Nasz konsultant wyśle do Pana email (na adres podany w komentarzu) z prośbą o więcej informacji oraz dokumenty do analizy. Jeżeli będzie Pan zainteresowany taką darmową usługą, to prosimy o dalszy kontakt mailowy. :)

Arkadiusz pisze:

Dzień dobry. Dziś komornik zabrał mi część pieniędzy z konta. Jestem od roku za granicą i nie utrzymuje kontaktu z rodziną w Polsce więc nie wiem czy przychodziły mi jakieś listy polecone. Jedyną opcja dla czego komornik zabrał pieniądze jest to że nie podszedłem do egzaminu czeladniczego. Co robić?

Panie Arkadiuszu, zapewne został wydany nakaz zapłaty przez sąd ale z oczywistych względów Pan o tym nie wiedział. Być może jest szansa na wznowienie postepowania i oddłużenie. Aby to potwierdzić konieczna będzie analiza prawna, oczywiście całkowicie darmowa. Nasz konsultant odezwie się na adres email podany w komentarzu i udzieli dalszych informacji. :)

Maja pisze:

Dobry wieczór dzisiaj dowiedziałam się o zablokowaniu konta na ponad 10 tys niestety nie wiem za co,ponieważ nie otrzymałam wcześniej ani jednego pisma.
Pozdrawiam

Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry. Z Pani relacji możemy wstępnie wnioskować, że tytuł wykonawczy stanowiący podstawę egzekucji może być wadliwy. Musimy jednak to dokładnie zweryfikować. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośba o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Dariusz pisze:

Urząd skarbowy zajol mi zwrot ja zapłaciłem też ta samą kwotę komornikowi

Kancelaria EuroLege pisze:

Odpisaliśmy Panu na komentarz we wcześniejszym wpisie.

Dariusz pisze:

Zrobiłem ugodę opłaciłem wszystkie zadłużenia jak mogę się starać o zwrot swych pieniążków nadmieniam zaległość była 800 zł

Kancelaria EuroLege pisze:

Panie Dariuszu, musielibyśmy poznać Pana sprawę bliżej i wówczas będziemy mogli powiedzieć coś więcej. U nas analiza sprawy jest całkowicie darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pana maila z prośbą o więcej informacji. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Zaneta pisze:

Dzień dobry
Dziś dowiedziałam się że mam zajęcie komornicze na koncie i nie mam pojęcia za co
Żadnych pism ani informacji nie dostawałam czy możecie mi pomóc

Kancelaria EuroLege pisze:

Zajmujemy się takimi sprawami Pani Żaneto. Postaramy się Pani pomóc. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośba o podanie dodatkowych informacji. Prosimy o stale monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Ewelina pisze:

Witam

W dniu dzisiejszym zostało zajęte moje konto bankowe , została potracona kwota przez komornika. Komornik pochodzi z innego województwa niż mieszkam , nie było żadnych powiadomień jak i podstawy do potraceń i zajęcia . Przypuszczam że doszło do wyłudzenia danych osobowych których stałem się ofiarą. Przede wszystkim zależy mi na wyjaśnieniu jak moje dane zostały podane u Komornika kto to weryfikował i gdzie były wysyłane powiadomienia . Chce również złożyć zawiadomienie na Policji . niestety nie mam żadnych dokumentów jak tylko potracenie z konta – to jedyne co posiadam . Dodam że komornik jest z Warszawy a ja mieszkam na śląsku nie mam pojęcia czy jest rejonizacja takich spraw.
Pozdrawiam

Kancelaria EuroLege pisze:

Zajmujemy się takimi sprawami Pani Ewelino. Postaramy się Pani pomóc. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośba o podanie dodatkowych informacji. Prosimy o stale monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Gall Anonim pisze:

Witam, zostało mi zablokowane konto bankowe przez komornika, nie otrzymałem żadnego wezwania do zapłaty ani informacji o sprawie w sądzie. Chciałbym złożyć skargę na komornika i odblokować konto. Jaki jest koszt Państwa usługi? Pozdrawiam Gall Anonim

Kancelaria EuroLege pisze:

Zapewne doszło do pomyłki jeszcze na etapie postępowania sądowego Panie Patryku. To spotykane zjawisko i stykamy się z nim codziennie. Dotyczy głównie tytułów egzekucyjnych wydawanych przez e-sąd w EPU, ale i sądy tradycyjne popełniały kiedyś dużo takich błędów. W przypadku możliwości załatwienia sprawy pomagamy w jej umorzeniu egzekucji i w odzyskaniu wszystkich pieniędzy zabranych przez komornika.
Zajmujemy się takimi sprawami zawodowo. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pana maila z prośbą o podanie dodatkowych informacji. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.
Wstępna analiza sprawy jest całkowicie bezpłatna. Natomiast koszt pomocy uzależniony jest od wartości przedmiotu sprawy (zadłużenia). Aktualny cennik dostępny jest tutaj: https://www.eurolege.pl/cennik/

Patryk pisze:

Dzień dobry, będąc w Banku dowiedziałem się że mam zajęcie komornicze. Komornika potrąca pensje Nie dostałem żadnego pisma. Co mam zrobić?

Kancelaria EuroLege pisze:

Zapewne doszło do pomyłki jeszcze na etapie postępowania sądowego Panie Patryku. To spotykane zjawisko i stykamy się z nim codziennie. Dotyczy głównie tytułów egzekucyjnych wydawanych przez e-sąd w EPU, ale i sądy tradycyjne popełniały kiedyś dużo takich błędów. W przypadku możliwości załatwienia sprawy pomagamy w jej umorzeniu egzekucji i w odzyskaniu wszystkich pieniędzy zabranych przez komornika.
Zajmujemy się takimi sprawami zawodowo. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pana maila z prośbą o podanie dodatkowych informacji. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Przemek pisze:

Dzień dobry,
zostałem dzisiaj poinformowany przez bank, że bank zablokował mi kwotę 1056zł, żadnych pism z sądów nie było.
Sygnatura : GKM 159/22.

Dzień dobry. Musimy dokładniej zapoznać się z Pana sprawą, aby ocenić czy nasza pomoc będzie możliwa. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pana maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Anna pisze:

Witam dzwoniąc do urzędu skarbowego o pieniądze z podatku dowiedzieliśmy się iż cały podatek został zabrany na poczet długu. Nie mamy długow nie otrzymaliśmy zednego pisma. Podano nam nr akt tylko. Co zrobić.

Kancelaria EuroLege pisze:

Nie jest wykluczone, że można działać w tej sprawie, a zapewne jest to bardzo możliwe. Trzeba jednak sprawdzić czy w sprawie egzekucja nie jest prowadzona na podstawie wadliwego tytułu wykonawczego. Gdyby tak było to można umorzyć egzekucję i odzyskać wszystkie zabrane dotychczas pieniądze przez komornika sądowego. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o podanie dodatkowych informacji. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Patryk pisze:

Witam
Dostałam informację z banku o zajęciu egzekucyjnym, bez żadnych wezwań do zapłaty.
Mogę prosić o kontakt?

Kancelaria EuroLege pisze:

Nie jest wykluczone, że można działać w tej sprawie, za zapewne jest to bardzo możliwe. Trzeba jednak sprawdzić czy w sprawie egzekucja nie jest prowadzona na podstawie wadliwego tytułu wykonawczego. Gdyby tak było to można umorzyć egzekucję i odzyskać wszystkie zabrane dotychczas pieniądze przez komornika sądowego. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pana maila z prośbą o podanie dodatkowych informacji. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Przemek pisze:

Witam.
Dostałem dzisiaj wiadomość o zajęciu egzekucyjnym na kwotę 99 zł. Sygnatura jest długa i bardzo niejasna. Mogę prosić o kontakt do państwa ?

Kancelaria EuroLege pisze:

Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pana maila z prośbą o szerszy opis sprawy i dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Klaudia pisze:

Witam dzis dostałam informację z banku o jakimś zajeciu komorniczym nie wiadomo skąd w wiadomości w banku oczywiście żadnych potrzebnych informacji. Sygnatura KM 895/22
Zadnych pism nie dostawałam.

Kancelaria EuroLege pisze:

Z Pani relacji wynika, że mogą być podstawy do uchylenia tytułu wykonawczego, umorzenia egzekucji oraz odzyskania wszystkich zabranych pieniędzy. Zajmujemy się takimi sprawami. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o większą ilość informacji. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Arkadiusz pisze:

Sygn. Akt VI Nc-e 952236/17
Dostałem coś do zapłaty nie wiem za co

Kancelaria EuroLege pisze:

Panie Arkadiuszu, z Pana relacji wynika, że najpewniej w Pana sprawie doszło do wadliwego doręczenia przesyłek sądowych w toku postępowania sądowego. W takiej sytuacji możliwe jest umorzenie egzekucji i ewentualne odzyskanie środków zabranych przez komornika. Zajmujemy się takimi sprawami. Musimy jednak dokonać analizy prawnej i ocenić szanse powodzenia. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pana maila z prośbą o podanie dodatkowych informacji. Prosimy o stałe monitorowanie skrzynki mailowej.

Dominika pisze:

Dziś dostałam wiadomość o zajęciu egzekucyjnym na kwotę 356 zł nie mam skąd to się mogło wziąć. Czy można prosić o pomoc ?

Kancelaria EuroLege pisze:

Z opisu sprawy wynika, że najpewniej mamy do czynienia z wadliwym tytułem wykonawczym. Każdego dnia spotykamy się z tego typu sprawami i pomagamy osobom zadłużonym w całej Polsce. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Maniuska pisze:

Witam, dzisiaj dowiedziałam się że mam zajecie komornicze na koncie bankowym oraz pracodawca dostal pismo o ktorym mnie poinformowal. Tylko nie mam pojęcia o co chodzi. Nie dostalam wczesniej zadnego pisma.

Kancelaria EuroLege pisze:

Z opisu sprawy wynika, że najpewniej mamy do czynienia z wadliwym tytułem wykonawczym. Każdego dnia spotykamy się z tego typu sprawami i pomagamy osobom zadłużonym w całej Polsce. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Grzegorz pisze:

Dzien dobry dzis sprawdziłem konto i mam zablokowane konto na ogromną kwotę nic niewiem a tym bardziej o takiej kwocie prosze pomozcie

Kancelaria EuroLege pisze:

Panie Grzegorzu, najpewniej padła Pani ofiarą nieprawidłowo doręczonego tytułu egzekucyjnego. Codziennie spotykamy się z tego typu sprawami i pomagamy osobom zadłużonym. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pana maila z prośbą o podanie większej ilości informacji. Prosimy o stałe monitorowanie skrzynki mailowej.

Monika pisze:

Komornik zablokowal mi konto zaduzenie jest ma kilka tys nie mam pojecia za co ? Czy komornik moze zajac swiadczenia ktore otrzymuje na dzieci?

Kancelaria EuroLege pisze:

Pani Moniko, najpewniej padła Pani ofiarą nieprawidłowo doręczonego tytułu egzekucyjnego. Codziennie spotykamy się z tego typu sprawami i pomagamy osobom zadłużonym. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o podanie większej ilości informacji. Prosimy o stałe monitorowanie skrzynki mailowej.

Justyna pisze:

Ja dzisiaj dostałam powiadomienie z banku o zajęciu kwoty 527zl? Bez żadnych pism, awiz itd. Co robić?

Kancelaria EuroLege pisze:

Zapewne doszło do pomyłki jeszcze na etapie postępowania sądowego. Postaramy się Pani pomóc. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośba o podanie dodatkowych informacji. Prosimy o stałe monitorowanie skrzynki mailowej.

Mariusz pisze:

dziś otrzymałem informacje z banku o zajęciu komorniczym kwoty 326zł?
sygn 4366/21
Nie wiem co to za zadłużenie nie mam zaległości płatniczych. nie otrzymałem żadnych ponagleń. Co robić.

Kancelaria EuroLege pisze:

Najpewniej doszło do nieprawidłowego doręczenia sądowej przesyłki z nakazem zapłaty. Wszystko zanim pojawił się komornik. Zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się takimi sprawami. Doprowadzamy do umarzania postępowań egzekucyjnych i odzyskiwania środków zabranych przez komornika. Nasze dane kontaktowe dostępne są tutaj: https://www.eurolege.pl/kontakt/

Iwona pisze:

Witam, proszę o pomoc, mam zadłużenia, jak by Państwo mogli pomóc??

Pani Iwono, prosimy o opisanie sprawy na adres email: kontakt@eurolege.pl lub telefonicznie 530 333 130. Dopiero znając szczegóły będziemy w stanie ustalić jak możemy Pani pomóc. :)