Bardzo wiele osób mających problem ucieka się w trudnych chwilach swojego życia w kierunku modlitwy. Nie jest inaczej w przypadku osób zadłużonych. Trudności finansowe potrafią przytłoczyć i niszczyć życie prywatne oraz zawodowe. Dlatego nie ma nic złego w kierowaniu swoich kroków w stronę modlitwy o wyjście z długów. Poniżej przedstawiamy dwie, najbardziej rozpoznawalne i powszechne modlitwy o cud wyjścia z długów oraz modlitwy o pomoc finansową.

Modlitwa o wyjście z długów i o pomoc finansową.

Osobom wierzącym i szukającym pomocy w modlitwie o cud wyjścia z długów prezentujemy poniżej najbardziej popularną modlitwę do Św. Judy Tadeusza:

„Święty Judo Tadeuszu, przyjdź mi z pomocą w tych trudnych dla mnie chwilach. Zbłądziłam ogromnie, wchodząc na nieznany mi grunt finansów. Zgrzeszyłam pazernością na dobra doczesne, połakomiłam się łatwym pieniądzem. Ty widzisz, jaką teraz ponoszę za to karę. Jak jestem dręczona psychicznie i jak wiele przeżywam upokorzeń, gdyż nie mam możliwości sprostać wymaganiom swoich wierzycieli.

Święty Judo Tadeuszu, zdejmij ze mnie to brzemię, napełnij mnie łaską mądrości, abym mogła znaleźć skuteczne rozwiązanie swoich problemów materialnych. Nie proszę o pieniądze, ale o to, abym znalazła na swej drodze ludzi, którzy pomogą mi dźwigać ten ciężar długów i pozbywać się ich stopniowo i powoli.

Mój wielki Patronie, ufam, że poprzez Twoje wstawiennictwo otrzymam wskazówkę, w jaki sposób poradzić sobie ze spłatą długów, które mnie przerosły. I które zmieniły moje życie w koszmar, lęk i odebrały ochotę i wiarę w lepszą przyszłość.”

Inną, mniej znaną, ale stosowaną modlitwą jest nowenna pompejańska:

Panie, daj mi cierpliwość i wytrwałość do codziennych trudności i problemów.
Zabierz ode mnie złość i gniew; pozwól ze spokojem walczyć ze swoim długiem.
Dodaj mi sił i nadziei, które są mi dzisiaj tak potrzebne.
Postaw na mojej drodze ludzi, którzy wesprą mnie radą i dobrym słowem.
Nie pozwól mi nigdy zwątpić, że Ty zawsze jesteś ze mną.
A Ty, Święta Boża Rodzicielko, otaczaj mnie swoją matczyną opieką,
Wstawiaj się za nami i towarzysz w codziennych potrzebach.”

Dodatkowo zamiennie modlitwa o cud wyjścia z długów nazywana jest jako modlitwa o cud finansowy. Ta druga jednak ma znaczenie bardziej dotyczące zesłania dodatkowych środków finansowych. Potrafią one bowiem pomóc w wyjściu z długów. W tym miejscu uczulamy naszych czytelników przez ofertami w Internecie w stylu „Pomogę osobie zadłużonej…”. Przestrzegamy, aby korzystać wyłącznie ze sprawdzonych podmiotów. Takich, które mają za sobą wiele przeprowadzonych i udokumentowanych postępowań oddłużeniowych.

Modlitwa o cud finansowy pomaga, ale nie wystarczy do skutecznego oddłużenia.

Modlitwa o cud finansowy pomaga chwilowo zapomnieć o troskach związanych z długami. Daje też siłę i energię do mierzenia się z trudnościami. Jest to niezmiernie ważne dla osób wierzących. Niestety, ale sama modlitwa o pomoc finansową i do wyjścia z długów nie wystarczy. Konieczne jest zdrożenie procesu zwanego oddłużaniem. Oddłużanie jest działaniem polegającym na podejmowaniu działań prawnych oraz faktycznych, których celem jest całkowite pozbycie się długów albo ich znaczące zmniejszenie i restrukturyzacja.

DARMOWA KONSULTACJA ODDŁUŻENIOWA W SPRAWACH KREDYTÓW I POŻYCZEK
Dostałeś z sądu nakaz zapłaty? Chcesz wstrzymać komornika lub firmę windykacyjną?
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość skutecznego oddłużenia oraz jak możemy Ci pomóc.
Kliknij w przycisk poniżej. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. Oddzwonimy.
DARMOWA KONSULTACJA

W naszej Kancelarii EUROLEGE każdego dnia spotykamy się z dziesiątkami – niekiedy setkami – telefonów od osób zadłużonych z całej Polski. Wiemy, jak bardzo cierpią przez swoje dotychczasowe działania i jak bardzo chcą wyjść z pętli zadłużeń i rozpocząć nowe życie, bez długów…

Nigdy nie oceniamy przyczyn powstania zadłużenia. Wiemy, że za zaciągnięciem zobowiązania finansowego zawsze stały jakieś powody. Jak zauważyliśmy,  zazwyczaj powodem zadłużania są kwestie losowe, np. choroba, utrata pracy, śmierć osoby bliskiej, depresja i inne tego typu zdarzenia.

Modlitwa o cud finansowy nie jest konieczna. Jak EUROLEGE pomaga wyjść z długów?

Kiedy zgłasza się do nas osoba zadłużona zawsze ustalamy na jakim etapie znajduje się jej sprawa. Obsługujemy i pomagamy na każdym etapie. Jeśli sprawa nie jest jeszcze w sądzie, ale w windykacji dajemy wskazówki co do dalszego działania. Wspieramy i pomagamy, na ile jest to możliwe. Modlitwa o cud finansowy może podnieść na duchu osobę zadłużoną, ale w sprawach finansowych niezbędna jest również pomoc eksperta.

Kiedy sprawa trafia do sądu, to wówczas zapewniamy osobom pozwanym naszych najlepszych prawników. Wspólnie przeprowadziliśmy już tysiące spraw i doprowadziliśmy do oddłużania tysięcy osób. Wiemy jak to robić i każdego dnia dokładamy starań, aby nasza skuteczność w obronie osób zadłużonych przez pozwami banków, firm windykacyjnych i pożyczkowych była jeszcze większa.

Masz komornika? Również możemy Ci pomóc. W takiej sytuacji jednak wiele zależy od tego jak wyglądały Twoje sprawy zanim w Twoim życiu zagościł komornik sądowy.

W naszej praktyce wygrywaliśmy już wiele spraw sądowych i zapewnialiśmy pełne oddłużenie z kredytów i chwilówek np. przeciwko:

Gdzie i jak zgłosić się o pomoc w oddłużaniu?

Potrzebujesz pomocy? U nas analizy swojej sprawy dokonasz bezpłatnie! Nie musisz obawiać się jakichkolwiek opłat. Jeśli stwierdzimy, że pomoc z naszej strony jest możliwa to wówczas podejmiemy działania, których celem będzie oddłużenie.

Zadzwoń do nas lub napisz. Pomagamy w całej Polsce!
– tel. 530 333 130
– email: kontakt@eurolege.pl


4.7/5 - (68 votes)

Kategorie: Porady dla dłużników

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarze

Jolanta pisze:

Proszę o pomoc

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Pani Jolanto. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o opis sprawy. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.

Andżelika pisze:

Proszę o kontakt na podany Załamana.

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry. Zajmujemy się pomocą w oddłużaniu. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.
Jednocześnie wskazujemy, że mamy specjalną usługę dedykowaną do tego rodzaju spraw. Więcej informacji na jej temat znajdzie Pani tutaj: https://klient.eurolege.pl

Ewa pisze:

proszę o pomoc

Nasz konsultant napisze do Pani na adres email podany w komentarzu.

Stanisław pisze:

Jestem zadłużony od 10 lat na kwotę 80000,-zł. Dług urusł już 162000,-zł. Mimo rozdzielności majątkowej komornik zaczął egzekwować dług od żony. Proszę o pomoc.

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Panie Stanisławie. Zajmujemy się pomocą w wychodzeniu z długów. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pana maila z prośbą o więcej informacji i szerszy opis sprawy. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.

Wiktor pisze:

Prośba o poradę i pomoc

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Panie Wiktorze. Zajmujemy się pomocą w oddłużaniu. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pana maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.
Jednocześnie wskazujemy, że mamy specjalną usługę dedykowaną do tego rodzaju spraw. Więcej informacji na jej temat znajdzie Pan tutaj: https://klient.eurolege.pl

Klaudia pisze:

Proszę o pomoc

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Pani Klaudio. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o opis Pani sprawy. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.

Janina pisze:

Bardzo proszę o kontakt. Jestem osobą bardzo zadłużoną.Bardzo proszę o pomoc. Nie umiem Sobie z tym poradzić.

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Pani Janino. Zajmujemy się pomocą w oddłużaniu. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.
Jednocześnie wskazujemy, że mamy specjalną usługę dedykowaną do tego rodzaju spraw. Więcej informacji na jej temat znajdzie Pani tutaj: https://klient.eurolege.pl

Janina pisze:

Bardzo proszę o pomoc. Jestem osobą bardzo zadłużoną. Nie radzę sobie z tą sytuacją. Bardzo proszę o informację czy mogę liczyć na pomoc. Jestem w ciężkiej sytuacji.

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Pani Janino. Zajmujemy się pomocą w oddłużaniu. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.
Jednocześnie wskazujemy, że mamy specjalną usługę dedykowaną do tego rodzaju spraw. Więcej informacji na jej temat znajdzie Pani tutaj: https://klient.eurolege.pl

Henryk pisze:

Proszę o pomoc, jestem inwalidą pierwszej grupy i mam duże zadłużenie bo około 300 może już 400 tys, moja psychika już nie wyrabia, mam dwóch komorników i lękam się że podczas mojej nieobecności włamią się do mojego domu i ucierpią na tym moje ukochane ptaki, jestem sam i z nikąd wsparcia ani pomocy.
Proszę pomóżcie.

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Panie Henryku. W pierwszej kolejności trzeba sprawdzić czy komornik w ogóle mógł działać w danej sprawie. W szczególności, czy tytuł wykonawczy wydany w sprawie nie jest wadliwy. To spotykane zjawisko. Gdyby okazało się, że w tej konkretnej sprawie tak jest to możliwe stanie się odzyskanie wszystkich zabranych przez komornika pieniędzy. Zajmujemy się pomocą w tego rodzaju sprawach. Dlatego jeszcze dzisiaj napiszemy do Pana maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.

Beata pisze:

Odezwała się do mnie windykacja .w 2006 roku brałam kredyt nie był spłacony. Teraz musze oddać prawie 8 tys .w ratach mogę. Jestem zaskoczona czy fakt że był brany w 2006 roku nie świadczy o tym że mugl się juz przedawnić

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Pani Beato. Zajmujemy się pomocą w oddłużaniu. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.
Jednocześnie wskazujemy, że mamy specjalną usługę dedykowaną do tego rodzaju spraw. Więcej informacji na jej temat znajdzie Pani tutaj: https://klient.eurolege.pl

Ewelina pisze:

Witam,

Bardzo potrzebuję pomocy w sprawie długów, nie daje już rady psychicznie sobie z tym poradzić.

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Pani Ewelino. Zajmujemy się pomocą w oddłużaniu. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.
Jednocześnie wskazujemy, że mamy specjalną usługę dedykowaną do tego rodzaju spraw. Więcej informacji na jej temat znajdzie Pani tutaj: https://klient.eurolege.pl

Justyna wywial pisze:

Proszę o pomoc jestem zadłużona w kilku para bankach na 35 tysięcy i niewiem jak z tego wyjść staram się przelurzac spłacać ale jest ciężko proszę o pomoc bo sama nie daje rady psychicznie już

Dzień dobry Pani Justyno. Pomagamy osobom zadłużonym w wychodzeniu z długów. U nas wstępna analiza prawna sprawy jest całkowicie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.
Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o opis Pani sprawy. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.

Beata pisze:

Prosze o pomoc nikt mi niechce pomoc wyjść z długów

Dzień dobry Pani Beato. Pomagamy osobom zadłużonym w wychodzeniu z długów. U nas wstępna analiza prawna sprawy jest całkowicie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.
Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o opis Pani sprawy. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.

Barbara pisze:

prośba o poradę i pomoc

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Pani Barbaro. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.

Kasia pisze:

Proszę o pomoc

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Pani Kasiu. Musielibyśmy poznać Pani sprawę/sprawy trochę bliżej, aby powiedzieć cokolwiek. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.

Maria pisze:

Prosze o pomoc co mam robic ,dnia24.06.2022 dobralam pozyczke w wondze 8000zl razza do splaty 11998,00 na 30 rat miesieczna rata1008,48 co daje kwote30266,35 tj.3razy suma ktora pozyczylam
Dzwonilam bo nie dostalam ramowej umowy pozyczki tylko na mail przyslano mi potwierdzenie wyplaty i harmonogram rat
Wplacajac jakakolwiek kwote co mam pisac w totale prosze o pomoc

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Faktycznie sytuacja wygląda bardzo dziwnie Pani Mario. Trzeba byłoby ją przeanalizować. Co to za firma pożyczkowa udzieliła Pani finansowania na takich skrajnie niekorzystnych warunkach? Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.

Oliwia pisze:

Witam, sytuacja dotyczy mojej mamy, a nie mnie. Moja mama ma dużo długów w bankach jak i poza bankowych typu bocian. Przez całe życie była sama, ojciec nigdy nie pomagał. Mama była sama z naszą trójką – w tym dziecko niepełnosprawne. Zadłużała się cały czas bo wiecznie brakowało. Mamy przez to zadłużone mieszkanie. Brakuje nam pieniędzy na życie, na jedzenie. Ledwo moja mama daje sobie radę. Ja już nawet nie proszę…ja BŁAGAM o pomoc

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry Pani Oliwio. Zajmujemy się pomocą w wychodzeniu z długów. Musimy jednak poznać Państwa sprawę bliżej. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.

Grazyna pisze:

Proszę o pomoc

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o szerszy opis sprawy. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej. Również w folderze SPAM.

Adam pisze:

Moje długi z którymi sobie nie radzę na tle innych z komentarzy są relatywnie niewielkie bo ok 15 tys.
Ale obudziłem się dopiero po umorzeniach w EPU i wiem że na przynajmniej 2 z 4 problemowych moich wierzycieli pójdzie dalej do rejonu
Czy w przypadku sprawy w SR dalibyście radę to poprzeciągać na tyle bym zyskał parę miesięcy, których potrzebuje na zdobycie dodatkowego zatrudnienia, i kasy na pozamykanie tych tematów?. Nic oczywiście za darmo.
Wyjazd i wianie z kraju chcę sobie zostawić na sam koniec jak już nie będzie wyjścia, bo mam tu dobrą pracę, tyle że wpadłem w problemy z powodu nierozsądnego gospodarzenia gotówką i pandemii. I potrzebuje tych kilku miesięcy czasu

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Panie Adamie, z naszego doświadczenia wynika, że więcej niż 50% spraw wygrywamy w całości, czyli oddaleniem powództwa. Więcej wiary i optymizmu :) Jeśli pojawią się jakiekolwiek pierwsze pisma z sądów to śmiało może Pan do nas pisać albo dzwonić. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby sprawy skończyły się dla Pana pozytywnie.

Aneta pisze:

Bardzo proszę o pomoc jestem ciężkiej sytuacji finansowej , mam dług około 100 tys. Nie mogę sobie poradzić z tym psychicznie, nie jestem w stanie spłacać długu.

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Musimy poznać Pani sprawy bliżej i wówczas zaproponować jakiś model oddłużania. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o podanie dodatkowych informacji. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Aneta pisze:

Jestem zadłużona na około 100tys. Nie jestem w stanie spłacać długu, ponieważ straciłam pracę. Proszę o pomoc.

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Musielibyśmy sprawie przyjrzeć się bliżej Pani Aneto. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o podanie dodatkowych informacji i szerszy opis sprawy. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Alicja pisze:

Mam długi z którymi sobie nie radzę Sama wychowuje dziecko i jest mi trudno co kolwiek spłacać Bardzo proszę o pomoc

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Musielibyśmy poznać Pani sprawy bliżej i wówczas podjąć decyzję o pomocy oraz metodach oddłużania jakie można zastosować. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie swojej skrzynki mailowej.

Aldona pisze:

Mam Bardzo Dużo długów Dwoje dzieci Mój partner wziol na mnie pożyczkę i nas zostawił z tymi Dlugami

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Pani Aldono, postaramy się pomóc. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o podanie dalszych informacji. Prosimy o stałe monitorowanie skrzynki mailowej.

Marianna pisze:

Dzień dobry proś, e o pomoc w sprawie moich długów nie mogę sobie dać rady że spłatami dluguw pracuje ale to wszystko jest za mało nie wiem jak mam sobie z tym poradzic

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Pani Marianno, postaramy się Pani pomóc. Jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie skrzynki mailowej.

Irena pisze:

Błagam pomóżcie. Nie mam telefonu bo tamten zabrała mi policja w sprawie śledztwa 507543525 ,nie mam jak pisac emaile

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Pani Ireno, jeszcze dzisiaj napiszemy do Pani maila z prośbą o podanie większej ilości informacji. Prosimy o stałe monitorowanie skrzynki mailowej.

Xyz pisze:

Witam . Czy jeśli zadłużenia są sprzed 10 lat jak nie i więcej . Stanęłam na nogi i chciałabym wszytskie spłacić . Był to stary Bank lucas czyli teraz credit Agricole , chwilówka w prowidencie , i drobiazgi wzięte na raty . Czy pomagacie także w starych długach oraz w ich odnalezieniu . Nie mam pojęcia jak się do tego zabrać po tylu latach . Proszę o kontakt .

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Przede wszystkim należy ustalić czy długi nie są przedawnione. Nie ma prawnego obowiązku spłacania przedawnionych długów. Można zgodnie z przepisami uchylić się od ich spłaty. Dlatego zalecamy daleko idącą ostrożność w tym zakresie, aby np. nie uznać zadłużenia. Więcej na temat szukania długów pisaliśmy na naszym blogu w tym miejscu: https://www.eurolege.pl/jak-sprawdzic-gdzie-mam-dlugi-wyjazd-z-polski-i-stare-zobowiazania/

Jerzy pisze:

Dzień dobry,
Jestem zadłużony na kwotę 393 000 zł., w tym kredyt hipoteczny 176 000 zł. Wśród tych zobowiązań są także tzw. chwilówki. Niestety nie jestem już w stanie spłacać swoich zobowiązań, a bank nie udzieli mi kredytu na konsolidację zobowiązań. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Avatar photo Kancelaria EuroLege pisze:

Dzień dobry. Musimy poznać bliżej Pana sprawy oraz ogólną sytuację. Być może znajdziemy jakieś rozwiązanie i wyjście z tej ciężkiej sytuacji w jakiej się Pan aktualnie znajduje. Jeszcze dzisiaj wyślemy do Pana maila z prośbą o dodatkowe informacje. Prosimy o stałe monitorowanie skrzynki mailowej.

Irena i pisze:

Mam wzięte pożyczek na kwotę 70000 złotych, pożyczki wzięłam na pomoc dla znajomego lekarza który był na kontrakcie w Pakistanie, doktor obiecał po powrocie z Pakistanu oddać pieniądze lecz ma problem z powrotem do Warszawy bo jest winny dla firmy kurierskiej 1000 euro, firma ma jego paszport, po oddaniu dla firmy wróci do Polski. Ja nie mam jak pomóc dla doktora Dennisa Farbera, żeby zwrócić dla firmy 1000 euro, jestem w sytuacji bez wyjścia. Z tego powodu mam depresję myślę bardzo źle mam myśli samobójstwo

Pani Ireno, z opisu wynika, że mogła Pani paść ofiarą oszusta, który wyłudził od Pani pieniądze. Powinna Pani natychmiast zawiadomić policję o tej sprawie.

W przeszłości wiele osób z podobną historią jak Pani zgłaszało się do naszej kancelarii. Media też wielokrotnie pisały o podobnych przypadkach. Schemat działania oszusta jest zawsze zbliżony do tego z Pani historii – osoba ma problem z powrotem z zagranicy, potrzebuje pieniędzy na bilet/kuriera, ale są komplikacje z paszportem, dokumentami itd.

Co do samych pożyczek, to jeżeli zostanie Pani pozwana do sądu o zapłatę, to oczywiście możemy w tej sytuacji pomóc. Będziemy działali w kierunku umorzenia całości, a przynajmniej części tych zobowiązań.

AGATA pisze:

Dzień dobry, posiadam zadłużenia w wielu firmach pożyczkowych oraz banku Alior.
Mąż mnie zostawił nie utrzymuje mnie ani mojej córki , jestem osobą pracującą ze stałym wynagrodzeniem jednak nie mam jak spłacić zaległości . Proszę o kontakt i pomoc.