Bardzo wiele osób mających problem ucieka się w trudnych chwilach swojego życia w kierunku modlitwy. Nie jest inaczej w przypadku osób zadłużonych. Trudności finansowe potrafią przytłoczyć i niszczyć życie prywatne oraz zawodowe. Dlatego nie ma nic złego w kierowaniu swoich kroków w stronę modlitwy o wyjście z długów. Poniżej przedstawiamy dwie, najbardziej rozpoznawalne i powszechne modlitwy o cud wyjścia z długów.

Modlitwa o wyjście z długów.

Osobom wierzącym i szukającym pomocy w modlitwie o cud wyjścia z długów prezentujemy poniżej najbardziej popularną modlitwę do Św. Judo Tadeusza:

„Święty Judo Tadeuszu, przyjdź mi z pomocą w tych trudnych dla mnie chwilach. Zbłądziłam ogromnie, wchodząc na nieznany mi grunt finansów. Zgrzeszyłam pazernością na dobra doczesne, połakomiłam się łatwym pieniądzem. Ty widzisz, jaką teraz ponoszę za to karę. Jak jestem dręczona psychicznie i jak wiele przeżywam upokorzeń, gdyż nie mam możliwości sprostać wymaganiom swoich wierzycieli.

Święty Judo Tadeuszu, zdejmij ze mnie to brzemię, napełnij mnie łaską mądrości, abym mogła znaleźć skuteczne rozwiązanie swoich problemów materialnych. Nie proszę o pieniądze, ale o to, abym znalazła na swej drodze ludzi, którzy pomogą mi dźwigać ten ciężar długów i pozbywać się ich stopniowo i powoli.

Mój wielki Patronie, ufam, że poprzez Twoje wstawiennictwo otrzymam wskazówkę, w jaki sposób poradzić sobie ze spłatą długów, które mnie przerosły. I które zmieniły moje życie w koszmar, lęk i odebrały ochotę i wiarę w lepszą przyszłość.”

Inną, mniej znaną, ale stosowaną modlitwą jest nowenna pompejańska:

Panie, daj mi cierpliwość i wytrwałość do codziennych trudności i problemów.
Zabierz ode mnie złość i gniew; pozwól ze spokojem walczyć ze swoim długiem.
Dodaj mi sił i nadziei, które są mi dzisiaj tak potrzebne.
Postaw na mojej drodze ludzi, którzy wesprą mnie radą i dobrym słowem.
Nie pozwól mi nigdy zwątpić, że Ty zawsze jesteś ze mną.
A Ty, Święta Boża Rodzicielko, otaczaj mnie swoją matczyną opieką,
Wstawiaj się za nami i towarzysz w codziennych potrzebach.”

Modlitwa o wyjście z długów pomaga, ale nie wystarczy do skutecznego oddłużenia.

Modlitwa pomaga chwilowo zapomnieć o troskach związanych z długami. Daje też siłę i energię do mierzenia się z trudnościami. Jest to niezmiernie ważne dla osób wierzących. Niestety, ale sama modlitwa do wyjścia z długów nie wystarczy. Konieczne jest zdrożenie procesu zwanego oddłużaniem. Oddłużanie jest działaniem polegającym na podejmowaniu działań prawnych oraz faktycznych, których celem jest całkowite pozbycie się długów albo ich znaczące zmniejszenie i restrukturyzacja.

DOSTAŁEŚ Z SĄDU NAKAZ ZAPŁATY?
Masz tylko 14 dni na sprzeciw i anulowanie długu!
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz szanse na oddłużenie oraz jak możemy Tobie pomóc.
Aby porozmawiać z konsultantem wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.
WYPEŁNIJ FORMULARZ

W naszej Kancelarii EUROLEGE każdego dnia spotykamy się z dziesiątkami – niekiedy setkami – telefonów od osób zadłużonych z całej Polski. Wiemy, jak bardzo cierpią przez swoje dotychczasowe działania i jak bardzo chcą wyjść z pętli zadłużeń i rozpocząć nowe życie, bez długów…

Nigdy nie oceniamy przyczyn powstania zadłużenia. Wiemy, że za zaciągnięciem zobowiązania finansowego zawsze stały jakieś powody. Jak zauważyliśmy,  zazwyczaj powodem zadłużania są kwestie losowe, np. choroba, utrata pracy, śmierć osoby bliskiej, depresja i inne tego typu zdarzenia.

Jak EUROLEGE pomaga wyjść z długów?

Kiedy zgłasza się do nas osoba zadłużona zawsze ustalamy na jakim etapie znajduje się jej sprawa. Obsługujemy i pomagamy na każdym etapie. Kiedy sprawa nie jest jeszcze w sądzie, ale w windykacji dajemy wskazówki co do dalszego działania. Wspieramy i pomagamy, na ile jest to możliwe.

Kiedy sprawa trafia do sądu, to wówczas zapewniamy osobom pozwanym naszych najlepszych prawników. Wspólnie przeprowadziliśmy już tysiące spraw i doprowadziliśmy do oddłużania tysięcy osób. Wiemy jak to robić i każdego dnia dokładamy starań, aby nasza skuteczność w obronie osób zadłużonych przez pozwami banków, firm windykacyjnych i pożyczkowych była jeszcze większa.

Masz komornika? Również możemy Ci pomóc. W takiej sytuacji jednak wiele zależy od tego jak wyglądały Twoje sprawy zanim w Twoim życiu zagościł komornik sądowy.

W naszej praktyce wygrywaliśmy już wiele spraw sądowych i zapewnialiśmy pełne oddłużenie z kredytów i chwilówek np. przeciwko:

Gdzie i jak zgłosić się o pomoc w oddłużaniu?

Potrzebujesz pomocy? U nas analizy swojej sprawy dokonasz bezpłatnie! Nie musisz obawiać się jakichkolwiek opłat. Jeśli stwierdzimy, że pomoc z naszej strony jest możliwa to wówczas podejmiemy działania, których celem będzie oddłużenie.

Zadzwoń do nas lub napisz. Pomagamy w całej Polsce!
– tel. 530 333 130
– email: kontakt@eurolege.pl

Kategorie: Porady dla dłużników Tagi: Brak tagów

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.