Pozew i komornik z RRM ltd? Zobacz jak się bronić! - Antywindykacja EuroLege

Pozew i komornik z RRM ltd? Zobacz jak się bronić!

jak anulować nakaz zapłaty z rrm ltd i wygrać sprawę w sądzie

Oceń artykuł: 

Masz problem z firmą windykacyjną RRM ltd? A może zostałeś pozwany do sądu przez RRM ltd? Nie mogłeś lepiej trafić! W naszym dzisiejszym artykule opiszemy jak działa RRM ltd oraz jak skutecznie odpierać ataki tej firmy. Posłużymy się historią jednego z naszych klientów jako przykład, że warto walczyć w sądzie o swoje prawa i nie dawać się instytucjom finansowym. Zachęcamy do przeczytania całego artykułu. Na pewno będzie przydatny.

W artykule poruszymy też problematykę RRM ltd i postępowań komorniczych. Pokażemy, że zablokowanie komornika z wniosku firmy windykacyjnej jest możliwe. Zapraszamy do przeczytania całej publikacji.

Co to jest RRM ltd i jak działa?

Firma RRM ltd to tak naprawdę skrót. W rzeczywistości cała nazwa tego podmiotu to RRM Limited z siedzibą co ciekawe… w miejscowości Valetta (Malta). Dla tych, którzy śledzą nasze wpisy na blogu oraz naszym Facebooku wiedzą, że nie jest to jedyna zagraniczna firma windykacyjna, która działa na terenie naszego kraju. Podobnie jak RRM ltd swoje siedziby za granicą mają takie podmioty jak chociażby:

  1. Ultimo Portfolio Investments
  2. SVEA Ekonomi Cyprus
  3. Innovatio Risk Solutions

Działalność RRM Limited z siedzibą na Malcie polega zasadniczo na skupowaniu istniejących w Polsce wierzytelności. Od kogo kupuje długi RRM ltd? Przede wszystkim są to różnego rodzaju firmy pożyczkowe, tzw. „chwilówki”. Głównie z resztą te zagraniczne, które działają na terenie naszego kraju. Jednak jak każda firma windykacyjna tak i RRM ltd nie stroni od zadłużeń bankowych czy telekomunikacyjnych.

Czy jest to ciężki do zniesienia windykator? To zależy z kim byśmy go zestawiali. Niemniej ponad przeciętność nie wyrasta i w porównaniu z niektórymi firmami windykacyjnymi można nawet uznać, że uchodzi za jednego z bardziej grzecznych 😊

Nakaz zapłaty z powództwa RRM ltd na Malcie. Jak się bronić?

Jak pokazują nasze doświadczenie, sprawy z RRM ltd przeważnie nie odbiegają od standardowych spraw sądowych z firmami windykacyjnymi. Podobna dokumentacja, podobne problemy i niemal te same uzasadnienia co do zasady. Ktoś kiedyś wziął kredyt, nie spłacił, my kupiliśmy, a teraz pozywamy – tak w skrócie wygląda pozew firmy windykacyjnej. Jednak czy na pewno słusznie osoba pozwana trafiła do sądu, a firmie windykacyjnej RRM ltd należą się pieniądze? A jeśli do sprawy wkracza prawnik z Kancelarii EUROLEGE to oczywistość przeradza się w zwątpienie sądu i często nawet samego powoda…

Kilka miesięcy temu napisała do nas Pani Joanna z okolic Grudziądza, który pilnie potrzebował pomocy:

„W Państwu moja jedyna nadzieja. Dostałam nakaz zapłaty z sądu od RRM Limited z Malty. Żaden prawnik na miejscu nie chciał mi pomóc. Podobno sprawa przegrana. Ja jednak nie poddaję się, bo wiem, że nie jestem zadłużona. Proszę o pomoc.”.

Nie mogliśmy pozostawić Pani Joanny w potrzebie i natychmiast przydzieliliśmy sprawę jednemu z naszych doświadczonych prawników.

jak się bronic i wygrać w sądzie z rrm ltd nakaz zapłaty

RRM ltd przegrywa sprawę sądową!

Nasz prawnik sporządził sprzeciw od nakazu zapłaty  i wniósł go do sądu. W efekcie nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym został uchylony, a sprawie nadano normalny, procesowy bieg. Sprzeciw zawierał wiele zarzutów. Nasz prawnik zauważył, że istnieją błędy formalne, które nastąpiły jeszcze na etapie zawierania umowy cesji wierzytelności. Kierunek przez nas obrany okazał się słuszny. Sąd nie mógł zasądzić roszczenia, którego RRM ltd w rzeczywistości nigdy nie kupił. Wynik? Oddalenie powództwa w całości i pełne oddłużenie!

Najbardziej bezcenna w naszej pracy nad sprawa była reakcja klienta. Pani Joanna nie mogła uwierzyć, że ze sprawy przegranej można było wyjść z tak korzystnym wynikiem.

Konkluzja jednak całej historii jest taka, że kiedy otrzymujecie Państwo nakaz zapłaty z sądu to nie wolno się poddawać. Nie wolno mówić, że się nie da, nie dam rady. Dopóki jest termin na złożenie pisma do sądu, to zawsze jest nadzieja na wygraną w procesie. A jak nasze doświadczenie pokazuje, zdecydowaną większość spraw udaje się wygrać albo co najmniej zmniejszyć sumę zadłużenia.

Macie Państwo jakieś pytania do prawników? Chcielibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką długów, kredyt, pożyczek, spraw sądowych i komorniczych na nasze forum kredytowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i doradzimy jak nie dać się instytucjom finansowym.

RRM ltd – komornik na zlecenie windykatora. Czy da się umorzyć egzekucję?

Jeżeli w Twojej sprawie z RRM ltd jest już komornik to sytuacja nie jest łatwa, ale nie musi być beznadziejna i bez wyjścia. Wręcz przeciwnie, w naszej Kancelarii EUROLEGE udowadnialiśmy setki razy, że sprawy w egzekucji komorniczej również można “odkręcić”. Nie jest to na pewno zadanie łatwe, ale wykonalne. Wszystko zależy też od sytuacji jaka miała miejsce przed pojawieniem się komornika w życiu osoby zadłużonej. Jednak po kolei…

Od czego zacząć? Możesz zrobić sobie szybki test, który ujawni czy jest w ogóle sens rozpoczynać całą batalię z RRM ltd. Odpowiedz sobie na jedno krótkie pytanie: “czy przed pojawieniem się komornika sądowego z wniosku RRM Ltd otrzymywałem/am jakiekolwiek pisma z sądu w tej sprawie?”. Jeśli odpowiedź brzmi “NIE” to Twoje szanse są większe niż mniejsze na zablokowanie działań komorniczych :)

Jak to możliwe, że zablokowanie komornika staje się możliwe? Otóż wynika to z błędów sądu na etapie postępowania rozpoznawczego. Zazwyczaj wydawania nakazu zapłaty. Jest to możliwe, ponieważ błędy sądów dotyczą niewłaściwych doręczeń przesyłek sądowych. A błędy te wynikają zazwyczaj z 2 przypadków:

  1. zmiany miejsca zamieszkania pozwanego (dłużnika) – zazwyczaj wyjazd za granicę, przeprowadzka,
  2. zmiana nazwiska osoby pozwanej (dłużnika) – zwykle wstąpienie w związek małżeński.

Czytając to zapewniamy, że Twoja wiedza jest większa niż 99% osób zadłużonych. Jednak do przeprowadzenia całej operacji zmierzającej do umorzenia egzekucji komorniczej nie wystarczą same informacje. Trzeba jeszcze wiedzieć jak to zrobić. Należy posiadać wiedzę teoretyczną i praktyczną, jak również całkiem spore pokłady cierpliwości. Pamiętaj, że windykator będzie robił wszystko, aby egzekucja nie została umorzona. Nie tylko dlatego, że uciekają pieniądze. Również dlatego, że w przypadku umorzenia egzekucji możesz ODZYSKAĆ WSZYSTKIE ZABRANE PIENIĄDZE, w czym chętnie Ci pomożemy.

Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy zespół prawników – ekspertów od spraw egzekucji komorniczych. Dzięki temu działamy szybko, sprawnie, profesjonalnie i co najważniejsze… w całej Polsce! Nawet jeśli jesteś poza granicami kraju to bez problemu pomożemy też i Tobie. W dobie powszechnej cyfryzacji wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom ludzi. W naszej Kancelarii EUROLEGE zgłosisz swoją sprawę wygodnie przez telefon albo inne urządzenie podłączone do Internetu. Współpracujący z nami prawnik będzie mógł szybko zająć się Twoją sprawą. Jak wysłać do nas zgłoszenie? Oto kilka dogodnych sposobów:

  1. zadzwoń pod numer: 530 333 130
  2. napisz maila na: kontakt@eurolege.pl
  3. napisz wiadomość na Facebooku: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/
  4. wyślij zgłoszenie przez formularz: https://eurolege.pl/anuluj-dlug/

 

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA