Masz problem z firmą windykacyjną RRM ltd? A może zostałeś pozwany do sądu przez RRM ltd? Nie mogłeś lepiej trafić! W naszym dzisiejszym artykule opiszemy jak działa RRM ltd oraz jak skutecznie odpierać ataki tej firmy. Pamiętaj, takie problemy jak Twój dotyczą setek tysięcy Polek i Polaków. Nie chowaj głowy w piasek przed długami, ponieważ brak reakcji tylko pogorszy Twoją sytuację, a oddłużenie się w całości jest możliwe! Zachęcamy do przeczytania całego artykułu. Na pewno będzie przydatny.

Co to jest RRM ltd i jak działa?

Firma RRM ltd to tak naprawdę skrót. W rzeczywistości cała nazwa tego podmiotu to RRM Limited z siedzibą co ciekawe… w miejscowości Valetta (Malta). Dla tych, którzy śledzą nasze wpisy na blogu oraz naszym Facebooku wiedzą, że nie jest to jedyna zagraniczna firma windykacyjna, która działa na terenie naszego kraju. Podobnie jak RRM ltd swoje siedziby za granicą mają takie podmioty jak chociażby:

  1. Ultimo Portfolio Investments
  2. SVEA Ekonomi Cyprus
  3. Innovatio Risk Solutions

Działalność RRM Limited z siedzibą na Malcie polega zasadniczo na skupowaniu istniejących w Polsce wierzytelności. Od kogo kupuje długi RRM ltd? Przede wszystkim są to różnego rodzaju firmy pożyczkowe, tzw. „chwilówki”. Głównie z resztą jak pozostałe firmy zagraniczne, które działają na terenie naszego kraju. Jednak jak każda firma windykacyjna tak i RRM ltd nie stroni od zadłużeń bankowych czy telekomunikacyjnych.

Czy jest to ciężki do zniesienia windykator? To zależy z kim byśmy go zestawiali. Niemniej ponad przeciętność nie wyrasta i w porównaniu z niektórymi firmami windykacyjnymi można nawet uznać, że uchodzi za jednego z bardziej grzecznych 😊

DOSTAŁEŚ Z SĄDU NAKAZ ZAPŁATY?
Nie czekaj aż pojawi się komornik! Masz tylko 14 dni, aby się odwołać i umorzyć postępowanie.
Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość skutecznego odwołania oraz jak możemy Ci pomóc.
Aby porozmawiać z konsultantem wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.
UMÓW ROZMOWĘ

Nakaz zapłaty z powództwa RRM ltd na Malcie. Jak się bronić?

Jak pokazują nasze doświadczenie, sprawy z RRM ltd przeważnie nie odbiegają od standardowych spraw sądowych z firmami windykacyjnymi. Podobna dokumentacja, podobne problemy i niemal te same uzasadnienia co do zasady. Ktoś kiedyś wziął kredyt, nie spłacił, my kupiliśmy, a teraz pozywamy – tak w skrócie wygląda pozew firmy windykacyjnej. Jednak czy na pewno słusznie osoba pozwana trafiła do sądu, a firmie windykacyjnej RRM ltd należą się pieniądze? A jeśli do sprawy wkracza prawnik z Kancelarii EUROLEGE to oczywistość przeradza się w zwątpienie sądu i często nawet samego powoda…

Mamy bardzo wielu Klientów, którym prowadziliśmy oraz prowadzimy sprawy z firmami windykacyjnymi, w tym z RRM Ltd. Kiedy zagłębiamy się w dokumentację przedkładaną przez te podmioty zauważamy bardzo często nieścisłości oraz braki. Następnie nasze wątpliwości przelewamy na pisma sądowe stawiając stosowne zarzuty procesowe. Tak wygląda codzienność w pracy prawników z EUROLEGE.

jak się bronic i wygrać w sądzie z rrm ltd nakaz zapłaty

RRM ltd przegrywa sprawę sądową!

Jak wygląda nasza pomoc kiedy otrzymujemy zgłoszenie sprawy sądowej? Nasz prawnik sporządza sprzeciw od nakazu zapłaty  i wnosi go do sądu. W efekcie nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym zostaje uchylony, a sprawie nadawany jest normalny, procesowy bieg. Sprzeciw zawiera zwykle wiele zarzutów. Nasz prawnik potrafi zauważyć, że istnieją błędy formalne, które nastąpiły jeszcze na etapie zawierania umowy cesji wierzytelności. Kierunek przez nas obrany okazuje się nierzadko słuszny i skuteczny. Sąd nie może zasądzić roszczenia, którego firma windykacyjna – w tym RRM ltd – w rzeczywistości nigdy formalnie nie kupił. Wynik? Oddalenie powództwa w całości i pełne oddłużenie!

Najbardziej bezcenna w naszej pracy nad sprawa jest zawsze reakcja klienta. Zazwyczaj osoba zadłużona, która wygrała w sądzie z windykatorem nie może uwierzyć, że ze sprawy dla niej przegranej można było wyjść z tak korzystnym wynikiem.

Konkluzja jednak większości historii jest taka, że kiedy otrzymujecie Państwo nakaz zapłaty z sądu to nie wolno się poddawać. Nie wolno mówić, że się nie da, nie dam rady. Dopóki jest termin na złożenie pisma do sądu, to zawsze jest nadzieja na wygraną w procesie. A jak nasze doświadczenie pokazuje, zdecydowaną większość spraw udaje się wygrać albo co najmniej zmniejszyć sumę zadłużenia.

Gdzie szukać pomocy prawnej?

Masz sprawę w sądzie albo u komornika? Skorzystaj z naszej bezpłatnej analizy swojej sytuacji. Nasz prawnik ustali jakie masz możliwości oddłużenia i jak możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się z nasza Kancelarią jeszcze dzisiaj:

Macie Państwo jakieś pytania do prawników? Chcielibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką długów, kredyt, pożyczek, spraw sądowych i komorniczych na nasze forum kredytowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i doradzimy jak nie dać się instytucjom finansowym.


5/5 - (7 votes)

Kategorie: Porady dla dłużników Wyroki sądowe

O Autorze

Kancelaria Eurolege

Kancelaria z wieloletnią praktyką w sprawach o zapłatę z powództwa banków, firm pożyczkowych i windykacyjnych (funduszy sekurytyzacyjnych). Pomaga osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie przedsądowym (windykacyjnym), jak również sądowym i egzekucji komorniczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.