Skuteczne Windykacje M. Walencik - pozew z sądu, windykacja i komornik? Zobacz jak się skutecznie bronić! - Antywindykacja EuroLege

Skuteczne Windykacje M. Walencik – pozew z sądu, windykacja i komornik? Zobacz jak się skutecznie bronić!

skuteczne windykacje walencik jak się bronić w sprawie sądowej

Oceń artykuł: 

Masz problemy z firmą o nazwie Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna? Jesteś torpedowany wezwaniami do zapłaty, telefonami albo SMS-ami? A może ta firma windykacyjna złożyła w Twojej sprawie pozew do sądu i sąd wydał nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym? Dobrze trafiłeś! W naszym dzisiejszym poradniku opiszemy historię jednego z naszych klientów, któremu skutecznie pomogliśmy w sporze sądowym ze Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna.

W dzisiejszym artykule odpowiemy także na pytanie: co zrobić, jeśli w sprawie Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna pojawił się komornik sądowy? Pokażemy, że bywają sytuacje, w których umorzenie egzekucji komorniczej jest możliwe. Chcesz wiedzieć więcej? Musisz przeczytać koniecznie całą publikację.

Czym jest Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna?

Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna to nic innego jak kolejna z wielu działających w Polsce firm windykacyjnych. Jest to podmiot zarejestrowany i działający legalnie, niemniej nie oznacza to w ogóle, że trzeba płacić na każde wezwanie. Z kim konkurują na runku obrotu wierzytelności Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna? Między innymi z Inkaso Kredytowe Sp. z o.o., Grzegorz Czebotar Nobiles 2 czy Recovery S.A.

Czym dokładnie zajmuje się Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna? Jak wszystkie firmy windykacyjne skupowaniem potencjalnych zadłużeń oraz dochodzeniem ich w drodze polubownej oraz przed sądami. Od kogo Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna skupują potencjalne wierzytelności? Przede wszystkim są to firmy pożyczkowe działające w naszym kraju.

Windykacja ze Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna. Jak się zachować?

Przede wszystkim jako osoba, do której dzwoni windykator ze Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna nie masz obowiązku rozmowy ani nawiązywania korespondencji. To Twoje prawo, a nie obowiązek. Jeśli rozmowa nie jest miła, możesz się bez żadnych konsekwencji rozłączyć.

Po drugie, to ktoś od Ciebie żąda pieniędzy, a nie Ty od kogoś. W związku z tym bądź ostrożnym w deklarowaniu czegokolwiek albo pochopnym podejmowaniu decyzji o wpłacie. Nawet niewielka kwota wpłaty może uniemożliwić skuteczną obronę sądową w późniejszym procesie sądowym. Co musisz zrobić, kiedy dzwoni do Ciebie windykator? Przede wszystkim skorzystać z pomocy wykwalifikowanego prawnika, który doradzi Ci, czy dług istnieje, jest należny oraz zawyżony. Każdy ruch z Twojej strony, który nie zostanie skonsultowany grozi uznaniem długu i koniecznością zapłaty całości kwot, nawet tych, których nie uznajesz!

Pozew i nakaz sądowy ze Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna. Jak się bronić?

Jeśli nie podejmiesz działań na etapie polubownym, to zapewne firma windykacyjna złoży przeciwko Tobie pozew o zapłatę. W konsekwencji sąd zazwyczaj wydaje w takich sprawach nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym. Niekiedy zdarza się również nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym albo wyrok zaoczny. To nic strasznego, zawsze masz prawo złożyć odwołanie do sądu.

Co zrobić kiedy otrzymasz nakaz zapłaty albo wyrok zaoczny? W każdym z tych przypadków czas biegnie na Twoją niekorzyść. Masz tylko 2 tygodnie od dnia odbioru przesyłki sądowej, aby podjąć skuteczne działania w sprawie. Musisz złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty, zarzuty od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym albo sprzeciw od wyroku zaocznego.

PAMIĘTAJ! Złożenie odwołania do sądu po terminie skutkować będzie odrzuceniem Twojego pisma i szybką egzekucją komorniczą! Dlatego zawsze przestrzegaj terminów.

Co w takim piśmie trzeba napisać? Przede wszystkim musisz określić zakres zaskarżenia, tzn. czy zaskarżasz orzeczenie sądu w całości, czy też w jakiejś określonej części. Jeśli tylko w części to w jakiej. Kolejna rzecz to wnioski. Musisz wskazać sądowi o co konkretnie wnosisz. Po trzecie, zarzuty. Jesteś jako osoba pozwana zobowiązany nie tylko do napisania zarzutu, np. przedawnienia. Musisz niestety również ten zarzut uzasadnić, jeśli chcesz, aby sąd potraktował go poważnie.

Mieliśmy już wiele spraw ze Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna, jak chociażby ta z udziałem Pana Adama z województwa Mazowieckiego. Dostaliśmy maila o treści:

„Proszę o pomoc. Zostałem pozwany przez nieznaną mi firmę Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna. Czy jesteście w stanie mi pomóc?”.

Naturalnie zapewniliśmy Panu Adamowi jednego z naszych najlepszych prawników. Złożony został w sprawie sprzeciw od nakazu zapłaty i rozpoczęło się oczekiwanie na rozprawę.

Wyrok oddalenie powództwa Skuteczne Windykacje M Walencik jak wygrać sprawę w sądzie

Wygraliśmy w sądzie ze Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna!

Po długim oczekiwaniu odnieśliśmy zwycięstwo! Wyrok sądu nie pozostawiał wątpliwości, powództwo zostało oddalone w całości. Co to oznacza dla Pana Adama? Przede wszystkim to, że uzyskał całkowite, sądowe oddłużenie. Nie musi już się obawiać, że windykator pozwie go po raz kolejny do sądu. A gdyby do niego przyszedł albo zadzwonił? Pan Adam może pokazać wyrok i nic więcej nie mówić.

Czy warto walczyć w sądzie ze Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna?

Jak pokazuje historia Pana Adama jak najbardziej TAK! Nie byłoby całkowitego oddłużenia, gdyby Pan Adam rzucił sądowy nakaz zapłaty w kąt i czekał na to, co wydarzy się dalej. A wydarzyłyby się tylko przykre rzeczy, włącznie z egzekucją komorniczą. Co mógłby stracić Pan Adama? Na pewno pieniądze z konta i część wynagrodzenia za pracę. W bardziej skrajnych przypadkach również samochód, a nawet mieszkanie! Dlatego jeśli chcesz wiedzieć, czy musisz faktycznie płacić to zawsze podejmuj obronę sądową. Wówczas dowiesz się, czy dług istnieje, nie jest zawyżony oraz czy faktycznie został kupiony przez firmę windykacyjną.

Nasza Kancelaria EUROLEGE może ze swojej strony przydzielić Ci najlepszych specjalistów od spraw antywindykacji. Oczywiście tylko do Ciebie należeć będzie decyzją czy dasz sobie szansę na pełne oddłużenie, czy też będziesz z założonymi czekać na komornika…

Macie Państwo jakieś pytania do prawników? Chcielibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką długów, kredyt, pożyczek, spraw sądowych i komorniczych na nasze forum kredytowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i doradzimy jak nie dać się instytucjom finansowym.

Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna – komornik. Jak umorzyć egzekucję?

W Twojej sprawie ze Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna działa już komornik sądowy? Pamiętaj, że być może nie wszystko stracone, a sprawie można nadać pozytywny bieg. Teraz wszystko zależy od tego, czy w Twojej sprawie sąd ją rozpatrujący popełnił poważne błędy proceduralne. O jakie błędy chodzi?

Na etapie postępowania sądowego sądy mogą popełniać błędy związane z doręczeniami przesyłek. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że proceder w sakli Polski jest dosyć duży. Szczególny prym zaś wiódł swego czasu e-sąd w Lublinie wydający miliony nakazów zapłaty rocznie. Pewnie zastanawiasz się jak to możliwe? Powody takich pomyłek zazwyczaj bywały i bywają dwie:

  1. zmiana miejsca zamieszkania osoby pozwanej, np. wyjazd za granicę czy przeprowadzka,
  2. zmiana nazwiska, np. w wyniku wstąpienia w związek małżeński.

Pamiętaj, że możesz w łatwy i szybki sposób sprawdzić, czy w Twojej sprawie możliwe jest wdrożenie postępowania oddłużeniowego. Odpowiedz sobie na pytanie: “czy zanim pojawił się w mojej sprawie komornik z wniosku Skuteczne Windykacje M. Walencik spółka jawna odbierałem/am jakiekolwiek pisma z sądu?”. Jeśli wybrzmiała odpowiedź  “NIE” to świetnie! Możesz uznać, że istnieją podstawy do rozpoczęcia działań zmierzających do zablokowania komornika.

Przeprowadzenie całego procesu nie jest jednak zadaniem łatwym. Wymaga zasadniczo dobrej wiedzy prawniczej, przygotowania praktycznego oraz większej porcji cierpliwości. Jeśli cokolwiek nie jest Twoją mocną stroną lepiej zaufaj profesjonalistom. Wiemy, że dla wielu osób przeprowadzenie skomplikowanej procedury umarzania egzekucji komorniczej nie jest zadaniem życia codziennego. Dlatego powołaliśmy już dawno temu do życia zespół od spraw egzekucji komorniczej. Pomagamy osobom zadłużonym walczyć o wolność finansową przed każdym sądem i komornikiem w kraju. Jeśli mieszkasz za granicą to Tobie również będziemy w stanie pomóc. W naszej Kancelarii EUROLEGE wszystko załatwisz zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu czy pracy. Zgłoszenie wyślesz nawet w kilka sekund.

Chcesz uzyskać naszą bezpłatną analizę Twojej sytuacji? Chętnie podejmiemy się i samej analizy i dalszej pomocy. Oto kilka bezpiecznych i wygodnych sposób kontaktu z nami:

  1. zadzwoń pod numer: 530 333 130
  2. napisz maila na: kontakt@eurolege.pl
  3. napisz wiadomość na Facebooku: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/
  4. wyślij zgłoszenie przez formularz: https://eurolege.pl/anuluj-dlug/

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA